Įkraunama...
Įkraunama...

Plaučių uždegimas

Na va.Ir apsirgom bronchopneumonia.temperatūra tik 37-37.5,nekosti,vaikas žvalus.Aptiko tik padarius rentgenogramą.Tris dienas gėrėme SUMAMED,jų veikimas tęsiasi dar 6 dienas.Šiandien jau 4 para kaip sergam,temperatūra vis dar laikosi 37-37.4.
Įdomu būtų sužinoti,kiek laiko jūsų vaikučiai sirgo.Nes antibiotikai sugerti,temperatūra nekrenta,kažkaip neramu.Sako,kokią savaitę dar gali ji laikytis.
Pasidalinkit savo sirgimo bėdomis.Kiek sirgot,kokius vaistukus naudojot.
Atsakyti
Mes geriam Zinnat, skirtas 5 dienoms. Temperatūra nukrito per 2 dienas pradėjus vartot antibiotikus. Kosulys išliko, bet jau mažėja.
Atsakyti
Plaučiu uždegimu sirgom 2 kartus. Abu kartus neturėjom temperatūros. Kosulys ilgai nepraeidavo, padarėm rentgeną ir pamatėm. Abu kartus antibijotikus gėrė 10 dienų. Kosulio per pati plaučių uždegimą beveik nebudavo. Vasarą vaikščiojo kieme, kai buvo geras oras. O paskui sanatorija.... Nepamirškit, kad po plaučių uždegimo priklauso sanatorija, apie tai kartais pamiršta mūsų gydytojos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerlenda: 28 vasario 2006 - 10:59
Maniškė brongitu sirgo 1.5 mėn beveik, gėrė 4 rūšių antibijotikus, šildymai + masažai. O temperatūra vistiek vakare 37.2 kokie buvo.
Dabar jai sloga, tai vakare 37.1 būna.
Norėjau pas mamytes paklausti dėl plaučių uždegimų ir pan, negi daktarė klausydama negirdėjo karkalų plaučiuose, kad rentgeną reikėjo daryti?
Atsakyti
QUOTE(Rucikas @ 2006 02 28, 11:45)
Maniškė brongitu sirgo 1.5 mėn beveik, gėrė 4 rūšių antibijotikus, šildymai + masažai. O temperatūra vistiek vakare 37.2 kokie buvo.
Dabar jai sloga, tai vakare 37.1 būna.
Norėjau pas mamytes paklausti dėl plaučių uždegimų ir pan, negi daktarė klausydama negirdėjo karkalų plaučiuose, kad rentgeną reikėjo daryti?

Dukra kai sirgo tai trys daktares negirdejo jokiu karkalu,o kreipemes del nesibaigiancio kosulio,tai kai padare rengena rado jau besibaigianti plauciu uzdegima.
Atsakyti
Taip, sunku su tom ligom. Maniškiai tai kai jau baigdinėjos bronhitas tai irgi tik mūsų daktarė karkaliukus girdėjo, kitos dvi - ne.
Atsakyti
Taigi,kad mūsų daktarė nieko negirdėjo.Svarbiausia,kad nė nekosėjo ir dabar nekosti.Žvalus,linksmas,valgo.Tik temperatūra šiandien ryte buivo jau 36.9.o paskui vėl 37.3.Čia jau aš nieko nesuprantu. g.gif Va jūsų vaikai kosėjo visi.O mano nė vaistus sugėrus ,nieko panašaus į jokį bronchitą ar plaučių uždegimą aš nematau.Nesąmonė kažkokia.Daktarė sakė,sugėrus vaistus pradės kosėti,neišsigąsk. blink.gif Tai gi,nieko,nė jis kosti,nė jis sunkiai kvėpuoja ar ką.Sakau,gal rentgenogramas ligoninėj gal sumaišė....Bet lyg tai neturėjo.
Atsakyti
Kai maniškiai diagnozavo stiprųjį brongitą, mes buvom ką tik po roto viruso ir ji kosėjo nestipriai, bet žiauriai šlapiai. O paskui kosčiodavo, bet nedaug, naktim visai nekosėjo. Tas kosulys toks, kad jai taip kosteltų sveikas vaikas, nė dėmesio nekreiptum, bet kadangi čia vaikas su bronhitu užkosėja, tai atkreipi dėmesį. Ir dar paklausiu "Ar paspringai ar kosti?".
Šiuo metu jai sloga prasidėjo tokia tiršta, tai ji kosti. Kosėjo iš pradžių sausai, dabar šlapiai. Nežiauriai, bet tikrai kosti. Daktarė klausė, sakė švarūs plaučiai (savo daktare pasitikiu - gera kaip reta dabar).
Dar norėjau paklausti, o kodėl ligoninėj? Ar ten nuotrauką tik darė ar gulėjot ligoninėj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucikas: 28 vasario 2006 - 15:15
Ligoninėj dėl to,kad ten greičiau aprašo,nes pas mus poliklinikoje rdiologų nėra.O KITAS DALYKAS,AŠ LIGONINĖS IR PERSONALU IR APARATŪRA LABIAU PASITIKIU.Žodžiu,aukštesnis lygis.Tiesa,mes Marijampolėje.
Atsakyti
QUOTE(Tara @ 2006 02 28, 11:47)
Mes geriam Zinnat, skirtas 5 dienoms. Temperatūra nukrito per 2 dienas pradėjus vartot antibiotikus. Kosulys išliko, bet jau mažėja.



Mes ir dabar sergam plaučių uždegimu verysad.gif ir taip pat vartojam Zinnat nuo vakar pradejom pries 2 mėn sirgom bronchitu o dabar gerkles uždegimas komplikavosi i plauciu uzdegima na tikiuosi greit pasveiksim
Atsakyti
QUOTE(Odri20 @ 2006 02 28, 16:35)
Mes ir  dabar sergam plaučių uždegimu verysad.gif ir taip pat vartojam Zinnat nuo vakar pradejom pries 2 mėn sirgom bronchitu o dabar gerkles uždegimas komplikavosi i plauciu uzdegima na tikiuosi greit pasveiksim



O,visi naudoja ZINNAT.Kažin kuo skiriasi ZINNAT nuo SUMAMED?

O jūs taip pat kostit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adrija: 28 vasario 2006 - 15:52
Na net nezinau kuo skiriasi mes summamed naudojom kai sirgom bronchitu, o dabar skire sita, o del kosėjimo tai ner kad taip baisiai kosetų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odri20: 03 kovo 2006 - 00:04