Įkraunama...
Įkraunama...

Auksinės žuvytės

QUOTE(supermamyte69 @ 2008 04 24, 16:13)
sveiki, gal kas dovanojate zuvytes? mirksiukas.gif

galiu padovanoti keleta jaunu 2menesiu amziaus gupiju Klaipedoje. dariusno@balticum-tv.lt
Atsakyti
Uzklydau i sia temute, nes toks klausimelis atsirado: kas gali but nutike, jeigu mano viena auksine zuvele siandien jau gera pusdieni lyg ir guli (tai i viena, tai i kita vieta nuplaukia, pasislepia uz kokios zoles) apacioj ant akvariumo grunto? g.gif

Gal ir durnas cia klausimas, bet akvariuma turim pakankamai neseniai, tai ziniu truksta
ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 04 29, 10:06)
Uzklydau i sia temute, nes toks klausimelis atsirado: kas gali but nutike, jeigu mano viena auksine zuvele siandien jau gera pusdieni lyg ir guli (tai i viena, tai i kita vieta nuplaukia, pasislepia uz kokios zoles) apacioj ant akvariumo grunto?  g.gif

Gal ir durnas cia klausimas, bet akvariuma turim pakankamai neseniai, tai ziniu truksta
  ax.gif  doh.gif

Miega.
Atsakyti
QUOTE(Mr.D & Mrs.J @ 2008 04 29, 17:47)

Kaip gali miegot, jeigu dabar jau ir ant sono guli? Maistas visiskai nedomina verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuoskytej: 29 balandžio 2008 - 16:57
Gal kam aktuali mano patirtis:uzkniso mane auksinukiu mailiaus gausa dekor.baseinelyje.Ir dar buozgalviai.Ileidau pora ersketuku ir dabar ramu,nei mailiaus,nei buozgalviu.Truputi liudina,kad retai matau ersketukus,nes tai dugnines zuvys,bet visumoje sprendimu patenkintas.Tik nervinuos,kaip perziemos.Specialiai nekeliu i didziaja kudra,darau eksperimenta,gal ir ziauru.O gal kas turite ersketu ziemojimo patirti gylyje apie 1m?Pasidalinkite.
Atsakyti
Sveiki,


Perskaiciau visa tema ir visas nuorodas pradedantiesiems, bet taip ir liko man neaisku, ar tikrai uztenka auksine zuvele maitinti viena karta per diena? Suabejojau, nes ant maistelio pakuotes parasyta, kad serti reikia 2-3 kartus per diena doh.gif
Zuvyte pas mane viena, akvariumas 25 lt, filtras su aeracija, idejau sakele ir dirbtini augaliuka, tikiuosi, salygos mano zuviukui patenkinamos g.gif

Ir dar klausimelis. Jei isvaziuojate atostogu kokiai savaitei, tai butinai kas nors turi ateiti ta zuvyte kasdien pamaitinti ar yra dar koks nors kitas sprendimas?

Dekoju uz konsultacijas 4u.gif
Atsakyti
Girdejau,kad akvariumininkai isvykdami ilgam laikui,i akvariuma prileidzia gyvo maisto:smulkiu veziagyviu,zuvyciu mailiaus(gali buti tu paciu auksinukiu),smulkiu buozgalviu ir t.t.Tiksliai zinau,kad 2-3 paras zuvyciu galima neserti be zalos joms.
Atsakyti
QUOTE(Ruti @ 2008 12 05, 17:42)
Sveiki,
Perskaiciau visa tema ir visas nuorodas pradedantiesiems, bet taip ir liko man neaisku, ar tikrai uztenka auksine zuvele maitinti viena karta per diena? Suabejojau, nes ant maistelio pakuotes parasyta, kad serti reikia 2-3 kartus per diena doh.gif
Zuvyte pas mane viena, akvariumas 25 lt, filtras su aeracija, idejau sakele ir dirbtini augaliuka,  tikiuosi, salygos mano zuviukui patenkinamos g.gif

Ir dar klausimelis. Jei isvaziuojate atostogu kokiai savaitei, tai butinai kas nors turi ateiti ta zuvyte kasdien pamaitinti ar yra dar koks nors kitas sprendimas?

Dekoju uz konsultacijas 4u.gif

Ant pakuotės rašo firma kuriai aktualu tą maistą parduoti ir kuo daugiau. 4u.gif apie jūsų žuvis jie negalvoja.
Kuo tu ją daugiau šersi tuo greičiau ji augs ir nebetilps į tavo akvą.
O geriausia taisyklė yra tokia- alkana žuvis-sveika žuvis.Juk jos kiek duosi tiek valgys biggrin.gif besotės.O dėl atostogų tai viskas yra taip,savaitgaliui aš saviškes palieku be jokio sąžinės graužimo(nuo penktadienio popietės iki sekmadienio vakaro)o kai važiavau savaitei,tai suskirsčiau maistelio dvi porcijas ir paprašiau mamos,kad atvažiuotų ir pamaitintų (trečiadienį ir šeštadienį) ir viskas čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano auksinukės lauko baseinėlyje nustojo maitintis.Pamačiusios mane,iš įpročio suplaukia į šėrimo vietą,bet maisto nebeima,tik nosytėmis pastumdo.Liūdna,vėl atslenka pilkas depresinis periodas,tur būt teks įsigyti akvariumą,tuo labiau,kad didžkės priperėjo debesį mailiaus.Bet malonu,kad auksinukės be problemų žiemoja lauke.
Atsakyti
Sveiki, mes irgi turim naują augintinę, vis einu pažiūrėt į ją bigsmile.gif biggrin.gif Įkeliu nuotraukas, kas daugiau nusimanot, patarkit gal kažką daugiau įdėt į akvariumą? Kažin ar jai nenuobodu vienai ten ratais plaukiot g.gif Akvariumas maždaug 12-15ltr, esant galimybei pirksim didesnį ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2009 10 19, 15:17)
Sveiki, mes irgi turim naują augintinę, vis einu pažiūrėt į ją bigsmile.gif biggrin.gif Įkeliu nuotraukas, kas daugiau nusimanot, patarkit gal kažką daugiau įdėt į akvariumą? Kažin ar jai nenuobodu vienai ten ratais plaukiot g.gif Akvariumas maždaug 12-15ltr, esant galimybei pirksim didesnį ax.gif
user posted image
user posted image

Tik nepirkit apvalaus akvariumo.Jau daug buvo rašyta,kad apvalus kenkia žuvytei ir žmogaus akims.Kai kur užsienyje net draudžiama jais prekiauti.
Atsakyti
QUOTE(Marge @ 2009 10 19, 15:17)
Sveiki, mes irgi turim naują augintinę, vis einu pažiūrėt į ją bigsmile.gif biggrin.gif Įkeliu nuotraukas, kas daugiau nusimanot, patarkit gal kažką daugiau įdėt į akvariumą? Kažin ar jai nenuobodu vienai ten ratais plaukiot g.gif Akvariumas maždaug 12-15ltr, esant galimybei pirksim didesnį ax.gif
user posted image
user posted image

Akvariumas nėra didelis,gali pradėti žaliuoti stiklas.Tokiam atvejui iš anksto verta pasidomėti,kur galima nusipirkti gražią sraigę,kad valytų stiklą.Atskiros priežiūros sraigei nereikės.Šitame inde antrai auksinukei vietos kaip ir mažoka,nors kompanijoi jai būtų smagiau.Jei pirksit antrą,tai apsispręskit,ar norėsit,kad priperėtų daugybę vaikų(jos labai vislios).Jei nenorit,tai pirkit tos pačios lyties.Kai bus dvi auksinukės,tai tur būt vertėtų pagalvoti apie dugninę žuvytę,kuri suvalgytų nusėdusias ant dugno maisto atliekas ir kitus nešvarumus,berods šią funkciją atlieka dugniniai šamukai(arba nusipirkti siurbliuką ir retsykiais prasiurbliuoti dugną).Gal vertėtų pasodinti kokį žuvyčių mėgstama augaliuką,jos mėgsta kartais paskanauti žalumynų.
Atsakyti