Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikas vemia

QUOTE(~Matuke~ @ 2010 11 01, 17:52)
vat to ir bijau,kad blogaiu nebutu,bet demesio tikrai pakankamai gauna, kur gali but priezastsi g.gif


o nebandėte su gydytoja pasitarti? ką gydytoja sako? g.gif
Atsakyti
Mano mergaite pradejo vemti budama 2 metu ir 8 menesiu. Ir tie vemimai pradejo reguliariai kartotis kas menesi... Siandien nakti irgi 4 kartus dziaugsmo apturejom. Kazkas baisaus. Nebezinau ka daryti ir pradedu pulti i panika. Svoris krenta tiesiog akyse. Po kiekvieno menesinio vemimo baisiausiai sukusta, paskui savaite praktiskai nieko nevalgo, tada atrodo jau atsigauna per kelias savaites, jau pradeda valgyt ir vel vemia... Kuda kaip dviratis, nusilpus, nespeja atsistatyt. Baisu, kad visai nusbaigs vaikas. Kai buvau pas gydytoja, pasake, jog cia acetoninis vemimas ir nieko daryt nereikia, su laiku isaugs... Bet tai baisu, kad vaikas jegu jau augt greit nebetures. Svarbiausia, kad nesuprantu kaip to isvengt. Atrodo jau ir riebalu beveik nebeduodam, ir saldumynu labai mazai, o vis tiek kazkas isprovokuoja vemima. Gal kas susiduret? Paguoskit, kad isaugot tokia problema, ka sad.gif
Atsakyti
tikrai tiesiu taikymu pas daktare ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea_ @ 2008 08 12, 16:44)
Mano panele pradejo pykinti 1.5 metu vaziuojant masina. Ir dabar bangom vis uzeina jai vemimai. Niekas nepadedejo. Jau zinau kada ji vems ,tai speju pakisti maiseli ar puodeli vienkartini, nes maiseli daznai stumia salin. Lektuvuose nepykina,tik masinose.
Drauge padovanojo pries keleta dienu tas apyrankes reikes isbandyti, nors dabar kuris laikas jau neveme g.gif
Dar pastebejau,kad jei vaziuojam ryte papusryciave,tai 100 % ,kad vems.
Laukiu kada isaugs.

Kiek prisimenu,tai mano sesute visada visada masinoje pykindavo ir ji vemdavo, dabar jau suaugus, bet ir tai sake,uzeina,kad pykina vaziuojant.


Mano dukrytę 1 m. 4 mėn. irgi pradėjo pykint važiuojant. Mes retai važiuojam nes neturim auto, tai ją būna mano mam vežasi. Ankščiau su niekuo kitu važiuojant ji nevemdavo. O su savo mama važiuojant, man ir pačiai kartais būna negera.. tai net ir nežinau ar čia mano dukrytės bėda, ar močiutės vairavimo... Bandžiau kalbėt. Bėt nieko neišėjo, nesukalbamas ji žm ogus... ta mano mama sad.gif
O vaiko gaila...
Atsakyti