Įkraunama...
Įkraunama...

Tiesiai šviesiai kaip gime Gabija

drinks_cheers.gif ACIU ACIU drinks_cheers.gif
Atsakyti
saunuole tu mamyte thumbup.gif
Atsakyti
melinake pasakojimas thumbup.gif o personalas tai schmoll.gif laimės ir sėkmės jūsų šeimynėlei wub.gif
Atsakyti
blush2.gif wub.gif Malonu kad skaitote mano gimdymo istorija drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif na bet ir gydytojų pasitaiko brrr..... svarbu, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(svelni @ 2007 01 13, 20:43)
Šaunuolė 4u.gif  na bet ir gydytojų pasitaiko brrr..... svarbu, kad viskas gerai baigėsi 4u.gif  wub.gif


labai aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sekmes augant ir auginant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2007 01 26, 23:00)
Sekmes augant ir auginant 4u.gif

drinks_cheers.gif Aciu, auga mazoji ant mieliu wub.gif
Atsakyti
ale ir laikas lekia, kaip greitai vaikas uaga, nesitiki kad greit ir i darzeli eis, mokykla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakės-mama: 24 vasario 2007 - 11:18
QUOTE(mamytee21 @ 2007 01 01, 23:25)
Sweikute!!!!

Sveikinu tu esi tikra saunuolė.. 4u.gif Mano gimdymas buvo taip pat sunkus, tik gydytojai buvo visiškai priešingi negu tavo, labai paslaugūs.[COLOR=blue]


Papildyta:
sveikutes smile.gif
as esu nestuke.gif , mums jau yra penki menesiai bigsmile.gif ruosiuosiames susilaukti leliuko londone, tik vat dabar meginu pas gydytojus pakliuti......ir net nezinau kiap cia gimdo musu lietuvaites....ir baisu..kad tik viskas butu gerai unsure.gif gal yra nestuke.gif kurios noretu su manimi pasidalinti ziniomis, smile.gif kaip vyksta gimdymas anglijoje, ar gydytojai yra paslaugus, o gal cia reikia isigyti koki sveikatos draudima ar pan....
gabijos mamyte gal Jus ka apie zinote blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(editababen @ 2007 02 24, 16:14)
Papildyta:
sveikutes smile.gif
as esu  nestuke.gif , mums jau yra penki menesiai  bigsmile.gif  ruosiuosiames susilaukti leliuko londone, tik vat dabar meginu pas gydytojus pakliuti......ir net nezinau kiap cia gimdo musu lietuvaites....ir baisu..kad tik viskas butu gerai unsure.gif  gal yra  nestuke.gif  kurios noretu su manimi pasidalinti ziniomis,  smile.gif kaip vyksta gimdymas anglijoje, ar gydytojai yra paslaugus, o gal cia reikia isigyti koki sveikatos draudima ar pan.... 
gabijos mamyte gal Jus ka apie zinote blush2.gif

Sveika,
Va pasiskaityk http://www.supermama...?...&hl=londone
http://www.supermama...?...124480&st=0
Parasyk joms asmenine zinute, jos mielai tau patars wink.gif
Atsakyti
saunuole smile.gif daug stiprybes ir sveikatos, sekmes auginant grazuole dukryte 4u.gif
Atsakyti