Įkraunama...
Įkraunama...

Įvaikinimas

oi, labai aciu uz atsakyma!
Atsakyti
prashom, tikiuosi, ish Deli@ gausi daug konkretesniu atsakymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolsta laivas @ 2006 11 09, 00:04)
Oi, mielosios.... As tarp zemes ir dangaus.... As ta kuri negali susilaukti savo vaikelio, o svetimo nesivaikina  verysad.gif Nespauskit musu ir neteiski.... Protas mano bresta isivaikinimui, o sirdis dar tyli  verysad.gif Manau kad dar nesu pasiruosusi... O gal del to kad niekada nesu buvusi vaiku namuose?  g.gif



Sveikute!!! As tavo vietoje tikrai nueiciau i vaiku namus. As praeita men. buvau pirma karta, dabar planuojame eiti gruodzio 28d. su kitomis supermamomis. Manau, kad tavo poziuris tikrai pasikeis....Mane nuo to pirmo karto tiesiog apsedo mintys apie ivaikinima, nors turiu savo 1,5 m. dukryte. Vis ziziu ir ziziu vyrui, o jis nesupranta, kas man uzejo, nes jam nesakiau, kad buvau nuejus.... O vaikuciai ten tikrai labai grazus ir mieli...As asmeniskai labai bijojau, kad visi puls ir reks "mama", kaip mums dazniausiai buvo pasakojama, bet to tikrai nera... Is tikruju jie labai atsargiai ziuri i svetimus zmones, ir tik po to prisiledzia...o po to glaudziasi prie taves, nes jiems taip truksta mamytes... Oi, negaliu...kaip vel pagalvoju, tai negaliu...

Tikrai nueik paziureti, nieko neprarasi, bet manau, kad savaji tikrai atrasi....

Nezianu, kaip, bet planuoju vyra nusitempti kartu, noreciau ta mergyte paimti, o ji dar taip i mano pupa panasi, tik bishki vyresne....ir tokia liudna maza mergyte...
Atsakyti
Labai nerekomenduociau sitaip "nusiziurineti" vaiku, kad ir su geriausiais ketinimais. Galbut ta mergyte, apie kuria, dzoli, rasai, neturi ir niekada netures ivaikinimui butino statuso... Be reikalo kankinsies ir tu, ir kiti...
Atsakyti
Labai pritariu TUOJ.
Atsakyti
sveikutes, perskaiciau visa temele, daug minciu sukilo

QUOTE(Tuoj @ 2006 12 22, 13:58)
Labai nerekomenduociau sitaip "nusiziurineti" vaiku, kad ir su geriausiais ketinimais. Galbut ta mergyte, apie kuria, dzoli, rasai, neturi ir niekada netures ivaikinimui butino statuso... Be reikalo kankinsies ir tu, ir kiti...


man kilo klausimas: o koks yra butinas statusas? turi buti visiskas naslaitis?
Atsakyti
Tai reiškia, kad vaiko dokumentai parengti įvaikinimui (taip būna, kai vaikas visiškas našlaitis, kai vaiko atsisako mama, kai tėvams neribotam laikui atimtos tėvystės teisės, kai tėvai nežinomi, gal dar kokių atvejų yra).
Atsakyti
Nu man idomu mergaites,o kaip jei vaikas turi ivaikinimui paruostus dokumentus,o as tikrai zinau,kad tas vaikas turi tikra sese,globojama kitame mieste,ar galima ji viena is seimos ivaikinti ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2007 03 31, 20:23)
Nu man idomu mergaites,o kaip jei vaikas turi ivaikinimui paruostus dokumentus,o as tikrai zinau,kad tas vaikas turi tikra sese,globojama kitame mieste,ar galima ji viena is seimos ivaikinti ? g.gif


Šeimai, globojančiai sesę, visuomet bus pirmenybė, jei ji susimanys tą vaikutį pasiimti. O šiaip tai priklauso nuo globos namų. Maniškė yra iš didelės šeimos, tai globos namai davė leidimą Įvaikinimo tarnybai siūlyti vaikus įvaikinimui po vieną (motyvas: geriau nors keli vaikai turės šeimas negu nė vienas; jų per daug, kad galima būtų tikėtis, jog visus paims viena šeima). Du vaikučiai buvo įvaikinti. Po to aš turėjau parašyti tokį kaip ir sutikimą, kad neprieštarauju, kad likusieji broliai ir seserys būtų siūlomi įvaikinimui ar globai. Tai galbūt ir tavo minėta šeima tokį sutikimą yra parašiusi.
Atsakyti
As asmeniskai nenoreciau daugiau gimdyti, o ivaikynti tai noreciau. Bet mano vyras dar abejoja. Mano nomone, kam gimdyti nauja zmogu, jei jau yra zmogus, kurima reikia mano pagalbos. 4u.gif
Mano drauge, kuri gyvena uzsenyje, vienisa, nori ivaikynti, idomu ar leis, ar verata tiketis? g.gif
Atsakyti
Noreciau pasiteirauti, kaip yra del tos ivaikinimo eiles ar kaip cia issireiksti. Ar imanoma isivaikinti tau patinkanti vaikeli ar tik ta, kuri tau pasiulo, kuriam taip sakant eile ateina is ivaikinimo saraso? Esu kalbejusi su vienu globos namu direktoriumi, kuris buvo labai nemalonus, del vienos mergaites ivaikinimo ir jis pareiske, kad reikia kreiptis i tos apskrities ivaikinimo tarnyba ir tuomet jie pasiulys tai vaikeli pagal sarasa, ta prasme tu pats issirinkti negali. Man tai skamba kazkaip nerealiai. Kaip yra is tikruju?
Atsakyti
perskaiciau visa tema......... as su vyru galvojam ateityje apie ivaikinima arba bent globa poros vaikiuku panasaus amziaus, kaip musiskiai, nes mum nerupi vaikiuku amzius, kaip kitiem, nes esam patyre nestuma, gimdyma, naktimis nemiegojima, dvynukiu ir vienos dukrytes auginima smile.gif manau vyresnius vaikiukus lengviau paimt, nes daugums nori mazuciuku, o vyresniems irgi reikia seimos ir meiles manau wub.gif
Atsakyti