Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip skaudžiai tuštėjo per šventes piniginė

Apklausa: Kiek išleidome šventėms? (265 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
andriusslow, na, bet teise rinktis islieka. vadinas pasirinkot but pasiturinciu ir blaskotes toj sferoj.


sventes nelab baisios siemet mums:
kucios pas tevus -40lt(prisidedu mamai, nes nespeju atsinesti kazko savo)
kucios siandien pas save-50lt(kvieciam vienisa mociute, kuri neturi kur svesti, busim ji as ir du vaikai)
kaledos pas senelius - siuliau prisidet prie maisto nieko neima ax.gif .

dovanoms 200-240lt.

ir dar Nauji nezinia kaip. deja, kainuoja ir visas tas ikiNauju laikotarpis, kai tai tas tai tas uzsuka, tai pats nueini visur. tai vatgi. taigi ir kukliausia suma ne tokia ir maza gaunasi finale.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo given444: 24 gruodžio 2011 - 07:56
Suvedžiau gruodžio balansą - gali būti, kad gruodžio 31 d. bus minusas wacko.gif To gal net nėra buvę blink.gif O mėnesio pajamos buvo didesnės nei paprastai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 12 26, 19:16)
Suvedžiau gruodžio balansą - gali būti, kad gruodžio 31 d. bus minusas wacko.gif To gal net nėra buvę blink.gif O mėnesio pajamos buvo didesnės nei paprastai doh.gif


O tai kaip gali but minusas? Skolinotes is kazko trukstamus pinigus? Nes as tai negaliu isleist daugiau nei uzdirbu, nes tada tektu is kazko skolintis.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2011 12 26, 19:16)
Suvedžiau gruodžio balansą - gali būti, kad gruodžio 31 d. bus minusas wacko.gif To gal net nėra buvę blink.gif O mėnesio pajamos buvo didesnės nei paprastai doh.gif


geras, va čia tai nustebinai mane blink.gif
aš irgi 2 mėnesius pragyvenau su minusu, išlaidų buvo daugiau nei pajamų, poto 1mėn buvo thumbup.gif o va šį mėn neaišku kaip bus unsure.gif
QUOTE(Leticija @ 2011 12 26, 20:01)
O tai kaip gali but minusas? Skolinotes is kazko trukstamus pinigus? Nes as tai negaliu isleist daugiau nei uzdirbu, nes tada tektu is kazko skolintis.

minusą imi iš santaupų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkrose @ 2011 12 26, 20:32)
geras, va čia tai nustebinai mane blink.gif

Kam nepasitaiko - dovanos (nors labai nedaug, bet ne visai pigios), dar šiaip šis bei tas ir prašom doh.gif Naujieji švenčiami nebus visiškai, tai yra vilties, kad mažu to minuso ir nebus unsure.gif
QUOTE
minusą imi iš santaupų mirksiukas.gif

būtent smile.gif skolintis vartojimui - ne mano stilius schmoll.gif
Atsakyti
Aš įsipaišau į gruodžio algą be minusų - laimei, šį mėnesį pajamos buvo didesnės, tai tilpo viskas, ir neplanuotos išlaidos vaikams, mamos gydymui, ir šventėms.
Atsakyti
Mano šventinis maratonas šiemet dar nesibaigė, nes laukia nemažas balius prieš pat naujus (gerai, kad dovaną jau turime, suknelę pasiskolinau iš sesės, MB kaip nors aprėdysim iš turimų resursų biggrin.gif ) Bet šiaip iš principo į minusą nenuėjom, nes neplanuotai gautos pajamos leido paišlaidauti ax.gif Šiemet netikėtai daug dovanų pirkome vaikams, kuriems pigiai nupirkti aš nesugebu, su suaugėliais paprasčiau, o dovaną sau, apie kurią jau gerokai ankščiau užklausė Sophi pasidovanosiu iš gautų dovanų čekučių smile.gif Tik dabar dvejoju ar pasilepinti ar geriau kažką praktiškesnio namams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 12 27, 10:18)
Mano šventinis maratonas šiemet dar nesibaigė, nes laukia nemažas balius prieš pat naujus (gerai, kad dovaną jau turime, suknelę pasiskolinau iš sesės, MB kaip nors aprėdysim iš turimų resursų biggrin.gif ) Bet šiaip iš principo į minusą nenuėjom, nes neplanuotai gautos pajamos leido paišlaidauti ax.gif Šiemet netikėtai daug dovanų pirkome vaikams, kuriems pigiai nupirkti aš nesugebu, su suaugėliais paprasčiau, o dovaną sau, apie kurią jau gerokai ankščiau užklausė Sophi pasidovanosiu iš gautų dovanų čekučių smile.gif Tik dabar dvejoju ar pasilepinti ar geriau kažką praktiškesnio namams doh.gif

Pasilepinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikrė @ 2011 12 27, 09:18)
Mano šventinis maratonas šiemet dar nesibaigė, nes laukia nemažas balius prieš pat naujus (gerai, kad dovaną jau turime, suknelę pasiskolinau iš sesės, MB kaip nors aprėdysim iš turimų resursų biggrin.gif ) Bet šiaip iš principo į minusą nenuėjom, nes neplanuotai gautos pajamos leido paišlaidauti ax.gif Šiemet netikėtai daug dovanų pirkome vaikams, kuriems pigiai nupirkti aš nesugebu, su suaugėliais paprasčiau, o dovaną sau, apie kurią jau gerokai ankščiau užklausė Sophi pasidovanosiu iš gautų dovanų čekučių smile.gif Tik dabar dvejoju ar pasilepinti ar geriau kažką praktiškesnio namams doh.gif

jeigu labai kažko namams reikia, tai geriau jau praktiško nusipirkti kažką, atsiperka vėliau tas malonumas kai turi tai ko labai reikėjo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Digse @ 2011 12 27, 11:03)
Pasilepinti thumbup.gif

QUOTE(pinkrose @ 2011 12 27, 13:04)
jeigu labai kažko namams reikia, tai geriau jau praktiško nusipirkti kažką, atsiperka vėliau tas malonumas kai turi tai ko labai reikėjo 4u.gif

Ačiū merginos už patarimus 4u.gif Mirtinai nieko nereikia, o ir sumos ne tokios įspūdingos, kad kažką labai naudingo nupirkčiau, veikiau reikalingų smulkmenų, be kurių šiaip įmanoma gyventi ax.gif Matysiu, kokia apsipirkimo metu nuotaika bus ir kas tuo metu svarbiausia atrodys smile.gif
Atsakyti
Šiais metais šventėm išleidom 328 lt.

Iš jų:
dovanos 233
vaiko šventė darželyje 80 (metėmės po 38 + nuotraukos 35 + kostiumas 7)
namų papuošimas 15 (eglė 12 ir žvakės 3)

Maisto neapskaičiavau, nes kai ką pirkom dar pora mėn prieš šventes (pasinaudodami akcijomis), o dalis produktų, pirktų prieš pat šventes ir tarpušventy bus vartojami dar visą sausį ir gal vasarį smile.gif
Atsakyti
Su Naujais metais, su naujais lapais 4u.gif
Linkiu, kad atėję 2012-ieji būtų stabiliai geri bigsmile.gif

O 2011-uosius man vis dėlto pavyko baigti su pliusiniu balansu rolleyes.gif
Atsakyti