Įkraunama...
Įkraunama...

vaiko ilgesys

jei vaikiuko mama protinga-sutiks ax.gif bet cia ne ta tema... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2007 01 04, 10:45)
jei vaikiuko mama protinga-sutiks ax.gif bet cia ne ta tema... 4u.gif


Įtariu, kad šiuo atveju yra ne visai taip. Ir tai visai į temą, nes kalbam apie ilgesį vaikui, o jis turi ne tik tėvą, kuris kažkodėl jį ir jo motiną paliko, bet ir apie mamą, kuri viena jį augina.
Bet kokiu atveju, info mažai ir sunku spręsti kas ir prie ko. Bet kad jis ją lankytų su savo nauja moterim, motina turi pilną teisę nesutikti. Dar neaišku koks vaiko amžius.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 01 04, 09:50)
Bet kad jis ją lankytų su savo nauja moterim, motina turi pilną teisę nesutikti.

Įdomu kodėl ji turi tokią teisę? Į namus gali neįsileisti, bet tik tiek.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 04, 11:09)
Įdomu kodėl ji turi tokią teisę? Į namus gali neįsileisti, bet tik tiek.



Todėl, kad ji praktiškai viena prisiima visą atsakomybę už tą vaiką. O kam vaikui ta svetima moteris? Tėtis tegul būna ok, bet vaiką, o ypač mažą, manau reiktų atriboti nuo suaugusių žmonių santykių. bet tai tik mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 01 04, 10:39)
bet tai tik mano nuomonė.

Ar pagal šitą nuomonę vaiko motina negali parsivesti į namus naujo vyro? Nes kam vaikui svetimas vyras? Ar vaiko tėvas gali reikalauti, kad jo vaiko motina neleistų savo naujajam vyrui bendrauti su vaiku?
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 01 04, 12:39)
Todėl, kad ji praktiškai viena prisiima visą atsakomybę už tą vaiką. O kam vaikui ta svetima moteris? Tėtis tegul būna ok, bet vaiką, o ypač mažą, manau reiktų atriboti nuo suaugusių žmonių santykių. bet tai tik mano nuomonė.

atriboti nuo saugusius zmoniu santykiu???
sorry, bet nelabai aiksu... jei tetis turi rimta partnere... nekalbu apie vienadienes plastakes...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 04, 11:44)
Ar pagal šitą nuomonę vaiko motina negali parsivesti į namus naujo vyro? Nes kam vaikui svetimas vyras? Ar vaiko tėvas gali reikalauti, kad jo vaiko motina neleistų savo naujajam vyrui bendrauti su vaiku?



Medini, tu gerai įsiskaityk ką aš anksčiau rašiau. Nesikartosiu.
Papildyta:
QUOTE(kotty @ 2007 01 04, 11:56)
atriboti nuo saugusius zmoniu santykiu???
sorry, bet nelabai aiksu... jei tetis turi rimta partnere... nekalbu apie vienadienes plastakes...



Tėtis tėčiui nelygu, ir vaikų irgi būna visokių. PAtikėk manim, palikę šeimas vyrai dažnai pamiršta ir vaikus, pareigas jiems ir atsakomybę.
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 01 04, 13:06)
Medini, tu gerai įsiskaityk ką aš anksčiau rašiau. Nesikartosiu.
Papildyta:
Tėtis tėčiui nelygu, ir vaikų irgi būna visokių. PAtikėk manim, palikę šeimas vyrai dažnai pamiršta ir vaikus, pareigas jiems ir atsakomybę.

nuo tokiu vyru begti reikia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kotty @ 2007 01 04, 12:10)
nuo tokiu vyru begti reikia  verysad.gif



Tai va, būtent. Dažnai jie patys pabėga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saule100 @ 2007 01 04, 11:06)
PAtikėk manim, palikę šeimas vyrai dažnai pamiršta ir vaikus, pareigas jiems ir atsakomybę.

Temos autorė kalba apie kitokį vyrą. Kodėl jūs kišate į šią temą kažkokius neaiškius samprotavimus? Juk puikiai žinote, kad teismas nepriteis vaiko tėvui, todėl argumentas, kad motina viena augina vaiką ir todėl jos teisės didesnės yra niekinis. Pasiskaitykite dar kartą autorės žinutę, nors informacijos ir nedaug, bet nepridėkite savos.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 01 04, 12:41)
Temos autorė kalba apie kitokį vyrą. Kodėl jūs kišate į šią temą kažkokius neaiškius samprotavimus? Juk puikiai žinote, kad teismas nepriteis vaiko tėvui, todėl argumentas, kad motina viena augina vaiką ir todėl jos teisės didesnės yra niekinis. Pasiskaitykite dar kartą autorės žinutę, nors informacijos ir nedaug, bet nepridėkite savos.




Medini, a tu čia moderatorium dirbi? Gal pats į temą kažką protingo parašyk ir paguosk temos autorę.
Atsakyti
Reikai palaikyti temos autorės draugą, pritarti jam, padėti. Jam iš tiesų sunku. Galbūt galima imtis kokių nors teisinių žingsnių, nors ir tam, kad paguosti save, jog padarei viską ką galėjai.
O šiaip tai aš pritariau Viesulo pasiūlymui.
Atsakyti