Įkraunama...
Įkraunama...

Dingo garsas

Laba diena,

pajungiau kompiuterį ir nėra garso, nors prieš išjungiant viskas buvo gerai. Dingo viskas, valdymo skyde prie garso , rašo, jog garso įrenginių nerasta.
QUOTE(maiklas @ 2009 10 26, 16:11)
Nesudetinga - my computer >> properties >> hardware >> device manager >>> cia susirandate garso irankius (sound) ir su desine pelyte pasirenkate update drivers.


Pabandžiau padaryti tai, bet man device manager kai paspaudžiu išmeta tik tučią langą ir nieko neduoda pasirinkti. Radau informacijos, kaip patikrinti garso plokštę, bet ten taip pat įrašų nėra.

Gal patarsite kaip atstatyti, ar jau čia man reikia kitos garso plokštės?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Kasiopėja @ 2012 05 03, 07:24)
Laba diena,

pajungiau kompiuterį ir nėra garso, nors prieš išjungiant viskas buvo gerai. Dingo viskas, valdymo skyde prie garso , rašo, jog garso įrenginių nerasta.
Pabandžiau padaryti tai, bet man device manager kai paspaudžiu išmeta tik tučią langą ir nieko neduoda pasirinkti. Radau informacijos, kaip patikrinti garso plokštę, bet ten taip pat įrašų nėra.

Gal patarsite kaip atstatyti, ar jau čia man reikia kitos garso plokštės?
Ačiū


man tokia problema buwo kai buwau "pasigawes" wirusa. Turejau perinstaliuoti windowsus, kad dingtu problema....
Atsakyti
Sveiki,
labai reiktų pagalbos,nepasijungė ausinės,tai kažko pridirbau su garsu,nebeįsijungia visiškai doh.gif
Darbalaukyje garsiakalbis pažymėtas raudonu x.Nejaugi dėl garso meistrą reikės kviesti doh.gif
Šioje vietoje rodo šitaip.
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 26 rugpjūčio 2014 - 20:31
Ar galwtu kas pagelbeti. Loptope dingo garsas. operacine Linux. Patikrinau, varneliu ant mute niekur nera. Kas cia galetu buti?
Atsakyti