Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip susitaikyti su artimo žmogaus mirtimi?

Gulcan, tai siaubinga.
zodziu truksta, tiesiog ima liudesys kai isgirstu tokius dalykus.
...belieka laukti ir tas laukimas zudantis...
stiprybes Tau
Atsakyti
Stiprybės tau.Suprantu,kad mažai padės mano žodžiai,bet laikykis. cry.gif
Atsakyti
Gali kartais daktarai suklyst, nes mano mamai irgi sake kad neisgyvens po avarijos mes ir juodas sukneles nusipirkome nes liepe ruostis laidotuvem, ojin isgyveno dar 10m. po avarijos. Linkiu ir as, kad butu daktaru klaida jusu ligoniukui ir jis dar gyventu ilgai ilgai.
Atsakyti
Nuoširdžiausiai užjaučiu tave. Nepraraskit vilties kol žmogus gyvas.
Atsakyti
užjaučiu. Galvok kad jo reikia ne tau vienai, bet ir Dievui.. nežinau kaip paguost, bet tikiu kad tos paskutinės valandos kurias praleidai kartu su juo, jis jautė kad tu šalia ir išėjo ramybėje. Laikykis, būk tvirta, paverk, bet prisimink kad yra trys vaikai ir jiems tavęs reikia, gerai kad juos turi, busite visi kartu... Jie turi dalele tavo vyro, tik pastebėk tai.
Atsakyti
labai liunda ir sunku...kai buvau 12 metu mire mano senelis...man tai buvo klailkus smugis,nes vis tikejau,kad...susitaikyti,kad zmogaus jau nebera,kol jis kvepuoja,nors ir aparatu pagalba, neimanoma...tuo labiau,jei viskas ivyko taip staiga...su tuo nesusitaiko net stipriausi zmones...net tie patys gydytojai netiki 100%,kad jis mirs...net ir medikams,kuriems budingas saltas, konkretus ir realus mastymas lieka mazute viltyte,kad gal...
o tu nebijok ieskoti atramos...nebijok pasiguosti draugei ar kitam artimam zmogui...net jei ir ta zmogu asmeniskai liecia nelaime...
ir zinai,neijok tureti vilties,kad ir mazutytes...
o jei visi aparatai tikrai rodo smegenu mirti tai ko gero reiktu pasiryzti donorystei...negalvojant,kad tavo artimas zmogus pagalbo nesulauks...gal kazkada tau ar kitam artimam zmogui prireiks tokios pagalbos, kuria dabar gali suteikti tavo artimas zmogus...
Atsakyti
linkiu daug stiprybės,sveikatos ir neprarasti sveiko proto.
Atsakyti
Sveika,Gulcan,
kaip laikaisi?Kaip vyras,gal pagerėjo?Aš labai tikiuosi,kad pas jus viskas gerai.
Atsakyti
Gulcan - stiprybės Tau, ir tavo mažyliams... liūdna kai išeina jauni žmonės, dar liūdniau, kai jie tokie mylimi ir reikalingi čia...
Atsakyti
sad.gif tik savyje neužsisklęsk...stiprybės.....
Atsakyti




Gulcan,

skaitydama tavo žinutę atvėriau savo žaizdas , bet kitaip negaliu, nes noriu pasakyti, kad būk stipri - nepalūžk. Be galo sunku yra išgyventi šį jausmą , daug kartų užduosi šį klausimą - kodėl...........? Stiprybės ir ramybės Jums , ir jūsų vaikučiams.
Atsakyti
Gulcan ,

Užjaučiu tave, stiprybės tau ir vaikučiams....
Tai tik įrodymas, kad mes visi esam svečiai šioje žemėje.
Nenuleisk rankų, bent jau vaikų akivaizdoje, nes jies nuo to tik dar skaudžiau bus, susimąstyk ar tikrai tavo mylimas žmogus norėtų tai matyti, nes mes visi kada nors išeisim palikdami aplinkiniam širdgėlą.
Aš, pati penkerių metų netekau pačio brangiausio tuo gyvenimo periodu žmogaus, MAMOS. Išgyvenau, bet skaudžiausia buvo, kaip visi aplinkui žiūrėdami į mus (sese, brolį ir mane), garsiai pradėdavo gailėti, klausinėti ar pasiilgatam mamytės, ar ją prisimenam, kokie mes našlaičiai (nors mes patys tokiais nesijautė), ką daryčiau jeigu mama sugrįžtų (po visų tokių fyntų aš visą vasarą būdama kaime du kartus per dieną eidavau į autobuso stotelę žiūrėti ar ji neatvažiavo) ................... Pasisteng apsaugoti vaikus.
Atsakyti