Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių vedėjas

Sveikos, merginos, noriu pasiguosti. Mano vestuves vede Evaldas Leskauskas verysad.gif nu nepasiruoses. Jis sake galiu ir ta, ir ana, o kai teko parodyti, ka gali verysad.gif nu nebuvo pasiruoses.
Jeigu reikia pagalbinio personalo: nubegt, atnest ir tt, tai nieko nesakau – tinkamas. Bet mes ji samdem kaip vestuviu vedeja sad.gif pasitikejom. Liudniausiai, kad ir sveciai nebuvo suzaveti ir net nebuvo uzimti verysad.gif
Jau kuris laikas nagus grauziu, kad pasitikejom samdytu zmogumi... Vyras mane ramina, kad padarem, ka galejom... o kaip vedejas dirbo tai jau turi buti jo sazines reikalas...
Atsakyti
Gita66, zinoma siek tiek apmaudu,kad del vedejo liko nuoskauda, na bet galvok tik apie tai kas buvo gero ir linksmo ta diena 4u.gif

as taip pat turiu dideliu abejoniu del vedejo - aleksandro kleino, pries savaite buvom susitike, vis neapsiprendziam ar tikrai jis sugebes pravesti sventini vakara g.gif gal kas turite kokiu nors atsiliepimu? busiu dekinga
Atsakyti
Įlindau į E. Leskausko puslapį. Atsiliepimai super. Žinoma, apmaudu kai šitaip. Kita vertus, juk jūs norėjote geriausio. Manau,kad ateity nesklandamai pasimirš ir liks tik gražios šventės akimirkos 4u.gif
Aš niekaip neapsisprendžiu reikia man to vedėjo ar ne. Pasiskaitai va panašius atsiliepimus ir baisoka darosi...
Atsakyti
aha robertas petrauskas biggrin.gif tox "prie meno" zmogutis, labai mum patiko, tikiuos viskas bus ciki.
Atsakyti
QUOTE(laurynaa @ 2008 06 16, 22:07)
Gita66, zinoma siek tiek apmaudu,kad del vedejo liko nuoskauda, na bet galvok tik apie tai kas buvo gero ir linksmo ta diena  4u.gif 

as taip pat turiu dideliu abejoniu del vedejo - aleksandro kleino, pries savaite buvom susitike, vis neapsiprendziam ar tikrai jis sugebes pravesti sventini vakara  g.gif  gal kas turite kokiu nors atsiliepimu? busiu dekinga


O Leo kitu aktoriu nebande rekomenduoti? Juk jo komandoje nemazai talentingu zmoniu irgi vedanciu renginius... g.gif
Atsakyti
laba diena visiems,

Prasau padekite...mus domina vestuviu vedejas L.Banevicius is Kauno??? gal
dalyvavo pas ka nors vestuvese???Kokie atsiliepimai???
Keista, bet nerandu informcijos apie ji?

Ar galima patiketi visa svente???


aciu labai!!!
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2008 06 16, 23:23)
O Leo kitu aktoriu nebande rekomenduoti? Juk jo komandoje nemazai talentingu zmoniu irgi vedanciu renginius... g.gif

na tada kai bendravom su Leo dar buvo laiko marios iki vestuviu kazkaip nepaklausem ar galetu ka rekomenduoti doh.gif galvojom, oi tikrai rasim (optimistai biggrin.gif )

abskritai liudna daros ir rodos viskas krypsta ne taip kaip tikejaus: restorano savininkas siandiena pasake,kad jei man nepatinka sutarties salygos, tai jis geriau ta diena issimiegos nei kad man svente savo restike organizuos blink.gif blink.gif nieko sau poziuris gun_bandana.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Kadangi savo baliu jau atsokom, galiu drasiai rekomenduoti labai saunius vedejus - aktoriu dueta, kurie vadinasi TEATRAS ARTI.

Galima pasitiketi organizaciniais klausimais.
Labai malonus ir diplomatiski zmones.
Turi paruose beproto linksma programa, kurioje tikrai dalyvaus ir Jusu sveciai.
Tai nera standartiniai vedejai ir tokios programos Jus nebusit mate.
Juos samdant vestuviu muzikantai nereikalingi, uzteks ir DJ.
Atsiliepimai is musu sveciu - 100% geri.

Jei kam idomu - rasykit i AZ.
Atsakyti
QUOTE(emiliukas5 @ 2008 06 17, 22:40)
Sveikos mergaites. Kadangi savo baliu jau atsokom, galiu drasiai rekomenduoti labai saunius vedejus - aktoriu dueta, kurie vadinasi TEATRAS ARTI.

Galima pasitiketi organizaciniais klausimais.
Labai malonus ir diplomatiski zmones.
Turi paruose beproto linksma programa, kurioje tikrai dalyvaus ir Jusu sveciai.
Tai nera standartiniai vedejai ir tokios programos Jus nebusit mate.
Juos samdant vestuviu muzikantai nereikalingi, uzteks ir DJ.
Atsiliepimai is musu sveciu - 100% geri.

Jei kam idomu - rasykit i AZ.



Gal bus paprasciau jei uzrasysiu kur ieskot kontaktu www.teatrasarti.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
su vedejais reikia labai atsargiai, as ir emiau zmogu, kuri man rekomendavo, pasiskaiciau internete - super... tik po to pagalvojau, kad atsiliepimu jis ir pats apie save galeji simtus prirasyti, juk internetas be apribojimu... sumokejom 1400 lt tik kad sventes nesigadinti, bet jei kada kas rekomenduos Andriu Karabeviciu kaip superini vedeja, tai spjaukit i akis... o siaip, tai reikia atsargini varianta tureti, mus tai muzikantas isgelbejo, aciu aciu jam wink.gif geriau jau jam visus tuos pinigus butume sumokeje doh.gif
Atsakyti
O mes matyt Stefute jamsim thumbup.gif Labai jau faina moteriske thumbup.gif Tik brangoka... Bet ka padarysi. O muzikantu labai nesinori, tai ji sake kad ieskotumem koki DJ. Bet is kur ji rasti???? Visa DJ tema peskaiciau, bet kontaktu ten neperdaugiausiai... g.gif Gal kas kokiu pasiulymu turit ar rekomendaciju???
Atsakyti
taip taip www.teatrasarti.lt - sitie vedejai liuxusiniai thumbup.gif buvom draugu vestuvese - labai patiko wub.gif tik aisku reikia pinigeliu nepagaileti... mes nusprendem pataupyti blush2.gif
Papildyta:
juruze, mes tai imsim dj is geras fm radijo, paziurek http://www.gerasfm.l...e-mus/renginiai, man patinko kad jie ir apsvietimu vakare zadejo pasirupinti.
Atsakyti