Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu vieną vaiką ir daugiau nenoriu

QUOTE(*Caras* @ 2007 01 04, 21:01)
Ar yra tokių mamų, kurios turi vieną vaikelį ir apie antrą net pagalvot nenori?
Aš turiu keletą priežasčių, kodėl nenoriu antro vaiko :
-nenoriu būt nėščia  nestuke.gif  ir jaust pykinimą kokius 4 mėn. nuo ryto iki vakaro  ;
- nenoriu sužinot ką reiškia natūralus gimdymas;
-nenoriu patirt pačio didžiausio košmaro(mano atveju) vaiko auginime-maitinimo krūtim;
-nenoriu kas dvi val. keltis naktim;
-nenoriu sėdėt namie ir neit į darbą;
Tokios mano priežastys. Gal kai kam pasirodys baisu ką aš čia parašiau, bet tokia jau aš esu. Nepykit ir nesmerkit. rolleyes.gif



Cia buvo issakytos mano mintys! bigsmile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Papildyta:
QUOTE(Bitch_Intriguer @ 2008 08 13, 10:29)
O man baisus jūsų atsakymas, kad tos moters kuri nori turėti tik vieną vaiką mintys baisios. Jei atvirai - dėl panašių priežasčių aš vaikų išvis nenoriu. Na vyras nori, tai sakau, kaip nors, dantis sukandus tą vieną pagimdysiu kai reikės ir paskui susitvarkysiu taip, kad nebepastočiau daugiau. Gal ir mano mintys tau baisios?  bigsmile.gif
Papildyta:
Kaip tai ką sakysiu? "Apsieisi ir be sesutės ar broliuko" Ir tiek.


Visiskai pritariu thumbup.gif As irgi domejausi galimybemis, kaip 100 proc apsisaugoti nuo nestumo.... Na - apie kiausintakiu perrisima. Bet vyrui uzsiminus apie tai, sake, kad kalbu nesamones doh.gif Tai zinoma - juk ne vyrams reikes gimdyti, keltis naktim ir klausyti vaiku zviegimo verysad.gif Tai kas gi cia tokio - vienas kitas "netyciukas"..? Toks jau tas vyru mastymas. O jei uzsimintum apie aborta - irgi nieku gyvu neleistu darytis. Tai ka daryti moterims, kurios nenori antro vaiko??

Beje, dukra pagimdziau greitai, bet ne uz ka gyvenime sito "malonumo" nenoreciau vel patirti.. doh.gif Dar kaip anksciau minejo kazkas - nenoreciau vel visko is pradziu: pampersai, misinukai, maitinimas sauksteliu, rengimas.... nenoreciau gryzti atgal...na jau ne schmoll.gif

Tfu tfu tfu per kairi peti, zinoma biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo protinga_blondine: 02 liepos 2011 - 00:41
QUOTE(protinga_blondine @ 2011 07 02, 01:40)

Beje, dukra pagimdziau greitai, bet ne uz ka gyvenime sito "malonumo" nenoreciau vel patirti.. doh.gif Dar kaip anksciau minejo kazkas - nenoreciau vel visko is pradziu: pampersai, misinukai, maitinimas sauksteliu, rengimas.... nenoreciau gryzti atgal...na jau ne schmoll.gif 

Tfu tfu tfu per kairi peti, zinoma biggrin.gif

Kokios mes visos skirtingos ,bet tai ir gerai gal juk jei butume visos vienodos butu neidomu 4u.gif
O man visi siti dalykai beproto mieli ,as tai kartociau begale kartu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif nes tai nepakartojama tongue.gif
Atsakyti
Kiek kas nori, kiek kas gali, tas tiek ir turi 4u.gif As ilgai kartojau ,kad nenoriu antro vaiko, visiskai neidomu buvo mazi vaikai , nestukes ir pan. Norejau, kad pirmas greiciau augtu, ne del to kad nemyliu, labai ji myliu, bet del to, kad sunku labai buvo, labai sirgo.Bet viena diena pastebejau kad aki traukia nestukes, rubeliai naujagimiams doh.gif Po 3 men galvojimu, supratau, kad butinai turesiu antra ax.gif Ir turiu.Bet daugiau nenoriu, uztenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asedita @ 2008 11 18, 10:23)
As manau,kas turi po viena vaika,tos mamytes tiesiog yra egoistes. Jos rupinasi tik savimi,savo figura,savo karjera.O kai  pasens, kai nebeliks nei figuros,nei karjeros, tada gales nagus grauzti. Nieko nera graziau kai per mociutes jubilieju prie stalo susirenka didele seima, visi vaikai anukai  thumbup.gif


O storu ir nutukusiu, turinciu viena vaika, nematet? biggrin.gif lotuliukas.gif O nezinot atveju, kai ne vienas is keliu "stebuklingu, talentingu" vaiku net neprisimena tevu? Arba tevai nedagyvena iki mociutisko amziaus, arba vaikai nusprendzia vaiku (t. y. anuku) netureti tongue.gif Ir nesusirenka jie uz to stalo... Visko tame gyvenime nutinka, nereikia teisti ir etikeciu klijuoti cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rainiukas: 08 liepos 2011 - 14:10
QUOTE(asedita @ 2008 11 18, 10:23)
1. As manau,kas turi po viena vaika,tos mamytes tiesiog yra egoistes.
2. Jos rupinasi tik savimi,savo figura,savo karjera.O kai  pasens, kai nebeliks nei figuros,nei karjeros, tada gales nagus grauzti. Nieko nera graziau kai per mociutes jubilieju prie stalo susirenka didele seima, visi vaikai anukai  thumbup.gif


1.Jei nusprendi neturėti vaikų - esi egoistė. Jei turi vieną ir tau jo pakanka - esi egoistė. Jei turi 2 vaikus, kurie paaugę maldauja dar vieno mažo broliuko/sesutės, bet nuo šitos minties tau darosi bloga - ir vėl esi egoistė? g.gif
2. Neduok Dieve, jei moteriai rūpi asmeninė laimė, graži išvaizda, perspektyvus darbas ir kiti pomėgiai - ji bus pasmerkta ir vadinama savimyla, nes periodiškai keisti pampersus, nuolat nemiegoti naktimis ir kovoti su krizės užkluptais trimečiais nėra jos prioritetai doh.gif
Ir nereikia postringauti apie tai, kaip su 3 ar 4 vaikais moteris gali skirti bent kelias valandas per dieną sau, kad vaikai netrukdo ramiai atostogauti ir atsiplaiduoti ir pan....
Atsakyti
jau geriau gerbsiu tas moteris, kurios neaugina vaikų, negu ta kuri augindama nuolat vaikui kartoja atstok ir atsiknisk...vienu žodžiu kur mąstymas pagimdžiau, o jau vėliau jau vaikas užaugs pats..Aš irgi džiaugiuosi tris turėdama, bet kitą kart pasižiūri į kai kurias mamas tai joms ir vieno vaiko yra perdaug..čia net ne pastebėjimas, jos pačios taip sako.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 03 rugpjūčio 2011 - 02:32
o šiai nepopostringausiu-užtenka dėmesio ir sau ,bet kartais tiesiog pritingiu-noriu randu laiko viskam, nenoriu-nerandu niekam..svarbu noras//ir vaikai netrukdo atostogaut-dažniausai jie jau pasilieka vieni-išskyrus pagranduką..bet jis lepūnėlis- bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2007 01 04, 20:01)
Aš turiu keletą priežasčių, kodėl nenoriu antro vaiko :
-nenoriu būt nėščia  nestuke.gif  ir jaust pykinimą kokius 4 mėn. nuo ryto iki vakaro  ;
- nenoriu sužinot ką reiškia natūralus gimdymas;
-nenoriu patirt pačio didžiausio košmaro(mano atveju) vaiko auginime-maitinimo krūtim;
-nenoriu kas dvi val. keltis naktim;
-nenoriu sėdėt namie ir neit į darbą;

Na šios priežąstys po pirmo vaiko nebūtinai turi kartotis ir su antru mirksiukas.gif - turiu 3, bet:
- nei vieną kartą manęs nepykino
-gimdymas kiekvieną kartą būna skirtingas, todėl jei pirmas ir buvo sunkus, antrasis gali būti itin lengvas
- maitinimo patirtis taip pat gali būti skirtinga, o blogiausiu atveju galima maitinti mišinėliu (man buvo įvairiai- iki 10 mėn, iki 4, mažylis vos iki 2, bet nors ir nepasisekė nelaikau savęs bloga mama- nepavyko ir nekankinau savęs nei vaiko)
- naktim su visais kėliausi tik porą pirmųjų mėnesių, vėliau visi parpė beveik visą naktį
- nors sėdžiu namie, darbų turiu milijoną (apmokamų beje).
Taigi šios priežastys tikrai ne tos, dėl kurių reikėtų atsisakyti vaikelio. Visai kas kita, jei moteris jaučiasi moraliai nepasiruošusi, jei itin sunkios materialinės ar nepalankios šeimyninės aplinkybės, neleidžia sveikata. Tokiu atveju tikrai suprantu moteris, kurioms nebesinori daugiau vaikų, o autorės išvardinti argumentai mano akimis žiūrint tik atsikalbinėjimas.
P.S. prašau neįsižeisti 4u.gif
Atsakyti
Mane tikrai gimes vaikas isgasdino ax.gif nuolat verke ,turbut niekada ne miegojo,sirgo ir t.t.t. kol susirgau ipac sunkia pogimdyvine depresija ,sirgau ilgai ir sunkiai ,dabar svesim 8 gimtadieni lygtai viskas pasimirso,bet baime nupirkus sesute atkrist stipresne ,todel nesiryztam daugiau ,bent jau kol kas ,nors gydytoja sako ,kad buvau jauna ,labai jautri viskam ,jokios paramos negavau is niekur (net is vyro auginant vaika)tas dave liga ,dabar situacija kita ,bet bijau vistiek "paskest ligoj" ir pamirst kiek rupestelio reikia tam mazam gumuliukui verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2011 08 07, 11:17)

reikia, jog vyras ne tik, kad noretu, jog zmona jam pagimdytu ir uzaugintu vaika, bet, kad noretu ji auginti ir pats.
Atsakyti
Na gal ir norejo ,bet tada jis buvo labai toli,kad mums nieko netruktu verysad.gif
Atsakyti
Kai gimė pirmas vaikas, sakiau, kad daugiau net pagalvoti nenoriu. Ir nenorėjau... Ilgai ilgai... Buvo sunku. Aplink nei močiučių, nei lėšų auklėm, patys dar beveik studentai. Vaikas neramus... Miego gal po 3 valandas per parą, nes viena problema vijo kitą. Prasidėjo pogimdyvinė depresija... Tik po 6 metų retkarčiais drįstu pagalvoti, kad norėtųsi dar vieno. Tačiau dabar jau kitos - fizinės sveikatos problemos pristabdo. Nors, jei būtų netyčiukas, žinoma, neatsisakytume ir augintume. smile.gif
Atsakyti