Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu vieną vaiką ir daugiau nenoriu

QUOTE(RasaK @ 2007 10 27, 10:25)
Čia ne nuomonės išreiškimas, o konstatavimas fakto, kad niekada nenorėjo vaikų tongue.gif Tai aš ir klausiu, kam tada gimdyti, gal vyrui lotuliukas.gif


Ne, kad nebūtų kaltės jausmo, jei abortą pasidarys...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 10 27, 11:32)
Ne, kad nebūtų kaltės jausmo, jei abortą pasidarys...

O kaip su kaltės jausmu prieš vaiką, juk jo nenorėjo g.gif Bet turbūt su tuo moteriškė susitvarko...
Atsakyti
QUOTE(RasaK @ 2007 10 27, 11:27)
O kaip su kaltės jausmu prieš vaiką, juk jo nenorėjo g.gif Bet turbūt su tuo moteriškė susitvarko...


Et, ne visi žino, kur tas kaltės jausmas auga...
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2007 10 24, 18:18)
Ki pagimdziau pirmaja mergyte,as ir nenorejau ne pagalvoti apie antra,zinot kodel ?bijojaumkad galiu pristigti meiles antram ....spekit kiek dabar ju turiu ? mirksiukas.gif


Bandysiu spėti 3 tikrai, o gal kartais 4 ?
Aš kai turėjau vieną, visiems sakiau "Turiu vieną, bet gerą ..."
Kai gimė antras, tik tada supratau, kokia buvau kvaila egoistė...Vaikui reikia draugo šale. Mama turi tėtę, tėtė - mamą, o vaikas be broliuko ar sesutės - vienas ir vienišas verysad.gif Patikėkit ...
O kai gimė trečias - visus mus užlplūdo neapsakomas jausmas. Netgi vyresnieji sako, kažin kaip mes gyventume, jei nebūtų mažojo broliuko ? Turbūt mums būtų labai liūdna ?
Taigi, susimąstykite mamos.... g.gif
Atsakyti
Mano dukra prašo dviejų sesių...Ji nori matyti,kaip jos auga. biggrin.gif Ar prašytų vienturtė dviejų sesių? Nežinia...
Atsakyti
na, patikslinimui, tai ne sito, o apskritai vaiku nenorejau. pastojusi vaiko laukiau, ir nestumu megavausi, beje, suprasti niekas nepraso, nes as irgi jusu noro tureti daug vaiku nesuprantu, uztektu tolerancijos viena kitai. gyvenimas yra margas, kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shiva1 @ 2007 10 27, 19:18)
na, patikslinimui, tai ne sito, o apskritai vaiku nenorejau. pastojusi vaiko laukiau, ir nestumu megavausi, beje, suprasti niekas nepraso, nes as irgi jusu noro tureti daug vaiku nesuprantu, uztektu tolerancijos viena kitai. gyvenimas yra margas, kiekvienam savo 4u.gif


Galėtų kinai tokie būti g.gif
Atsakyti
[quote=*Aušrė*,2007 10 27, 17:38]
Bandysiu spėti 3 tikrai, o gal kartais 4 ?

Ta kuri gime pirmoji,greit jau bus 19-os, auga dar 4,nors ne visi mano gimdyti,bet vistiek as jiems esu mama mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(shiva1 @ 2007 10 27, 20:18)
na, patikslinimui, tai ne sito, o apskritai vaiku nenorejau. pastojusi vaiko laukiau, ir nestumu megavausi, beje, suprasti niekas nepraso, nes as irgi jusu noro tureti daug vaiku nesuprantu, uztektu tolerancijos viena kitai. gyvenimas yra margas, kiekvienam savo 4u.gif

doh.gif Nu dar neteko girdėti, kad kas stebėtusi ir nesuprastų, kodėl moteris nori vaikų, bet viskam yra pirmas kartas unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Smagu mano užvestoj temoj skaityt jūsų pasisakymus, tik būkit geros nesipykit ir nesikandžiokit lotuliukas.gif . Mano mažiukui jau greitai bus du metukai, bet aš vis dar nenoriu pagalvot apie antrą vaiką, kažkodėl atrodo,kad to noro niekada ir nebus. 4u.gif
Atsakyti
zinok dar ateis tas laikas tik tau bus veliau, kaip man buvo kai mazei buvo jau kokie 6 metai tai tik tada pradejau jau noret 2 vaiko na dabar jai 10metu, o mazajam broliukui2 metukai. 4u.gif Viskam savas laikas.....
Atsakyti
QUOTE(SUPER HERA @ 2007 01 06, 00:10)
1nevisada būna,kad nėštuma lydi pykinimas.antra vertus,jis kamuoja daugiau rūkančias moteris
2pats didžiausias malonumas ,sveikai ir naturaliai susilaukti mažylio.aš,asmeniškai,nenorėčiau būti supjaustyta,ir dvi paras ant naktipuodžio sėdėt-geriau pagimdžius po poross valandų mėgautis kava,o dar po poros-nulėkti i dušą  mirksiukas.gif
3maitinimas krūtimi-meilės aktas,stipriausias fizinis-emocinis tarpusavio su kūdykiu bendravimas
4tegu vyras keliasi prie kūdykio
5 po poros mėnesių nuo kūdykio gimimo galima dirbti.

jei turi vaiką tik vieną,ir dėl tokių ,mano nuomone,menkniekių ,bijai gimdyti antra,pažvelki i veidrodi.po 20m tau vienturtis pasakys-
visa gyvenimą esu ir buvau vienišas
neturėjau brolio-sesės-autoriteto,konkurento ar pan.
neturiu nieko artimo,nes draugai šeimos neatstos
neišmokau dalintis,neišmokau būti lyderiu,neišmokau gyvenime kovoti
jaučiuosi be brolio-be sesės-lyg be rankų ir t.t
augau viena,žinau kaip tai nesaldu.linkiu kiekienai šeimai bent dvejų atžalų,nes vaiko auginimas šiais laikais,kai ir pampersai,ir mišinukai,ir kitos priemonės palengvinančios mažylio priežiūrą,o dar ką noriu pasakyti-antras gimdymas visada daug lengvesnis,vaiko priežiūra paprasrtesnė.ne viena mama turinti vienturti neatsistebi,kaip lengva auginti tris-jie užsiėmę savais reikalais,o štai paskui vienturtį nuolatos tenka lakstyti,prižiūrėti jį,linksminti ir užimti.linkiu mielai
jovitav  gryžti i šį skyrelį jau pasidžiaugti su antraja atžalėle.sėkmės

Atsitiktinai uzsukau i si skyreli ir perskaiciau sa zinute. Nesutinku nei su vienu cia issakytu teiginiu. Nei su vienu! Kiek zmoniu, tiek skirtingu nuomoniu. Esu ruknti daugeli metu, taciau manes nepykino, o kai gulejau ligonineje del mazu problemyciu, salia gulejo moteris, nelaikiusi cigaretes rankose, o blogavo net nuo9 to, kai pamatydavo mane issitraukiant maista, blogavo nujo minties apie maista ir t.t. Negalima teigti dalyku, apie kuriuos nelabai supranti.Galima nenoreti tureti antra vaika jau ir vien todel, kad tiesiog nenori. Net ir neprisigalvojant priezasciu. As turiu viena vaika ir nedegu noru tureti antra. Gal butu ir smagu, bet man smagu ir taip. Turiu as seseri, taciau visa gyvenima turejau drauge, kuri buvo artimesne uz seseri, nors tarp manes ir sesers nepilni 3 metai skirtumas. Niekada nebuvom draugem, nejom drauge i sokius, nesidalinome slapciausiomis mintimis. Gyvename tame paciame mieste, taciau susimatom koki karta per menesi ir net nelabai turim apie ka kalbeti, nes esame be proto skirtingos. O su drauge po siai dienai esame pacios artkimiausios seserys. Mano vyras vienturtis ir sako, kad niekada jam nereikejo nei sesers nei brolio. Jis, beje, yra labai demesingas vyras ir nuostabus tevas. Savo tevu jau nebeturi, taciau sako, kad ir dabar jam visiskai nereikia jokiu broliu-seseru, nes turi seima ir jam to uztenka.
Siandien skaiciau l.ryte straipsni, kaip viena mociute palaidojo savo 5 ar 6 sunus. Visi jie mire skirtingu metu nuo labai ivairiu priezasciu. Taigi, ir cia ne taisykle, kad vikai gali buti paguoda senatveje. Visko gali atsitikti ir su 5 vaikais ir galima senatveje likti vienam.
Nematau probleos, kad zmogus nebenori tureti daugiau vaiku. Manau, tai visiskai normalu. Nenori, vadinasi ir nereikia.
Atsakyti