Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų išlaikymo fondas

QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 25, 16:23)
o as ne schmoll.gif
visos gavot ar dar yra negavusiu? g.gif


gavom. jums jau reiks skambint ir klaust... g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 10 25, 20:36)
gavom. jums jau reiks skambint ir klaust...  g.gif  g.gif

doh.gif doh.gif ne nu nesikeikiant ...kodel man su jais nuo pradziu aiskintis tenka.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ddziuljeta @ 2012 10 25, 20:50)
doh.gif  doh.gif ne nu nesikeikiant ...kodel man su jais nuo pradziu aiskintis tenka.... doh.gif

As tai nezinau,kaip man cia elgtis,nes dar tik rugsejo menesi pridaviau dokumentus,gal tie du patvirtinimo laiskai dar nk nereisia g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenke @ 2012 10 26, 10:11)
As  tai  nezinau,kaip  man  cia  elgtis,nes  dar  tik  rugsejo menesi pridaviau dokumentus,gal tie  du  patvirtinimo  laiskai  dar  nk  nereisia g.gif  g.gif  g.gif

Pasiskambinkit ir pasiteiraukit. O siap manau, kad Jums turejo/es ibyreti i saskaita mastau.gif As viena pranesima gavau ir ta pati men man ikrito, bet laukiau apie 3men.
Atsakyti
man atsake laukit mėnesis dar nesibaigė ax.gif po lapkričio 2 jei ką liepė skambint,pasakė jei gavau praeitą mėn vėliau tai ir šį kartą bus vėliau..praeitą kartą po ilgo susirašinėjimo pervedė 30d tad manau taip bus ir šį kartą
Atsakyti
Sveikos mamytes, prisijungsiu ir as prie jusu! smile.gif kiek skaiciau tai beveik visiems pirma ismoka uz puse metu laukimo perveda iskart visa. As issiunciau laiska kovo men, atsakyma gavau tik rugsejo 30 ir mokejima uz du men. Galvojau likutis bus kita men, bet ne, si menesi gavau uz liepa ir rugpjuti. rugsejis dinges!!! Turbut tik kita men sulauksiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *mamux*: 26 spalio 2012 - 21:15
man panaši situacija, irgį šį mėn pradžioi gavau už du mėn, dabar vėl gavau už kelis mėn, bet už rugsėjį dar ne, tai turbūt perves kitą mėn apie 9 ar kada ten veda.. žodiu dalimis moka.. svarbu moka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamux* @ 2012 10 26, 21:13)
Sveikos mamytes, prisijungsiu ir as prie jusu!  smile.gif  kiek skaiciau tai beveik visiems pirma ismoka uz puse metu laukimo perveda iskart visa. As issiunciau laiska kovo men, atsakyma gavau tik rugsejo 30 ir mokejima uz du men. Galvojau likutis bus kita men, bet ne, si menesi gavau uz liepa ir rugpjuti. rugsejis dinges!!! Turbut tik kita men sulauksiu...

manau iki men galo gausit ir uz rugseji,as uz rugseji ir negavus,pasake kad men dar nesibaige ax.gif
Atsakyti
įkrito man šian už rugsėjį ax.gif
Atsakyti
Na si men nieks dar negavo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2012 11 22, 14:01)
Na si men nieks dar negavo? 4u.gif

dar ne
Atsakyti
schmoll.gif ax.gif
Atsakyti