Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikų išlaikymo fondas

šiandien prisiskambinus klausiau kada galima tikėtis ar bent jau kitą savaitę išmokės. sakė neturim pinigų laukiam tai iki gruodžio 10 nepažadėjo išmokėt gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(kitile @ 2012 11 30, 08:55)
šiandien prisiskambinus klausiau kada galima tikėtis ar bent jau kitą savaitę išmokės. sakė neturim pinigų laukiam tai iki gruodžio 10 nepažadėjo išmokėt  gun_rifle.gif

doh.gif doh.gif virsune doh.gif vienu vaikai geresni uz kitu vieniem yra kitiem spyga doh.gif
Atsakyti
Nea,nu eina sau,nesamone..truksta zodziu.. doh.gif doh.gif doh.gif blink.gif
Atsakyti
parašiau į žiniasklaidą. gal kas susidomės biggrin.gif
Atsakyti
einu parasysiu savo seimo nariui
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 11 30, 12:44)
parašiau į žiniasklaidą. gal kas susidomės biggrin.gif

Saunuole. Nes jau virsune. Tevas neturi pinigu,valdzia irgi,o mums motinoms kaip nori taip verskis.
Atsakyti
QUOTE(Kieliuke @ 2012 11 30, 13:31)
Saunuole. Nes jau virsune. Tevas neturi pinigu,valdzia irgi,o mums motinoms kaip nori taip verskis.

dar ir algos vėluoja...
ta kaip gyvent?
Papildyta:
QUOTE(barbarux @ 2012 11 28, 18:36)
Čia iš fondo taip pasakė, kad pritrūko pinigų? g.gif

anksčiau, kai laiku nemokėjo, kažkada buvo taip pasakyta...kito paaiškinimo nerandu, kodėl vėluoja g.gif
Papildyta:
QUOTE(pupppsis_22 @ 2012 11 29, 15:42)
o vat mums atejo ir atjunge kabeline nes nesusimokejau iki 25d.sakau kaip man susimoketi jai visur veluoja pinigai.as esu bedarbe,vienisa mama gyvenu tik is vaiko fondo,uz vaika,bei sunaus alimentus.o jiems visai neidomu.tai kodel tada man turi buti idomios fondo priezastys del ko jie veluoja pervesti.kodel jie taip elgesi nepagalvoje apie mus visus.gal yra seimu kur vaikai serga ir negali tavai nupirkti vaistu nes neturi pinigu.betvarke visai ryt jau 30d menesis baigiasi.

deja, tikra tiesa verysad.gif
Atsakyti
man isvis keista kodel nera jokiu oficialu pranesimu spaudai g.gif tokiu atveju jei ne ju kalte (fondo) o tarkim valstybes kuri nebesugeba sukrapstyt g.gif tarkim buna sodroj koks velavimas ar kas visad pranesa..o cia nieko....

isvis jauciu tycia padaryta buvusios valdzios kad butu lengviau uzdaryt..tipo neber pinigu islaikyt verysad.gif

isvis panasu kad 5dienis buvo ne darbo diena nes niekam nejo dasiskambint,nei i emeilus reagavo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2012 11 30, 14:44)
parašiau į žiniasklaidą. gal kas susidomės biggrin.gif

kur galima butu perskaityti ?
Atsakyti
nežinau ar reaguos g.gif
Atsakyti
Na ka,vel savaite laukimo doh.gif Turbut ir gruodi veluos,gausim sausi tik doh.gif parasiau jau ir as i emaila,bet abejoju ar sulauskim ziniu.. verysad.gif doh.gif
Atsakyti
aisku kad veluos.jai lapkriti turejom uz spali gauti negavome.o jau gruodis,nemanau kad perves ir uz lapkriti kartu. g.gif
Atsakyti