Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vyrai bezda ir raugėja prie jūsų?

Užėjo tokia linksma nuotaika į penktadienio darbo pabaigą, tai nutariau užduoti tokį "smirdantį", bet linksmą klausimuką blush2.gif Žinoma, skubu pareikšti, kad prie savo moters (kaip ir prie jokio kito žmogaus) neperdžiu (ji šiam forume lankosi ir gali patvirtinti), bet žinau, kad yra tokių piliečių, kurie šioje srityje, švelniai tariant, nekompleksuoja ax.gif Laukiu atsakymų smile.gif
Atsakyti
Uoj, koks siaubas bigsmile.gif Laimei, maniškis taip nedaro. Na ir aš irgi. Ir apskritai, vaikštau namuose su manikiuru r šukuosena biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Raugėt tai raugėjam namuose kai nėra svečių biggrin.gif O su bezdalais tai nebent išsprūsta , kai saka "bezdalas ne žvirblis..." ar kaip ten biggrin.gif Tada būna nuraudimas, akių nuleidimas ir pralemenimas "oj, atsiprašau".... ax.gif


Labai nemėgstu tų kurie bezda ir raugėja ne tai kad prie antrų pusių, o prie draugų.... Yra tokių, kurie tai laiko nepakartojamu bajeriu, pastena dar,.... blink.gif
Atsakyti
na pas mus siaip gan normos ribose viskas vyksta, bet po kopustieniu ir zirnieniu issiverzia kartais pasitaiko visko hihihi.gif
Atsakyti
Juokinga tema thumbup.gif Mano vyras to niekada nedare, nedaro ir manau nedarys prie manes. Jis pavyzdingas jaunuolis mirksiukas.gif (as irgi ax.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Prancuzyte: 05 sausio 2007 - 19:35
O as tai spec. niekada nebezdu, nu jei noriu tai tikrai nesvarbu yra kas ar ne, o atsirugstu ir daznai nes man chujova su skrandziu ir rugauju per diena koki 100 kart
Atsakyti
QUOTE(Pisliukas @ 2007 01 05, 20:40)
O as tai spec. niekada nebezdu, nu jei noriu tai tikrai nesvarbu yra kas ar ne, o atsirugstu ir daznai nes man chujova su skrandziu ir rugauju per diena koki 100 kart


nu gal galima butu apseit be tokiu zodeliu, a unsure.gif nesvarbu, kad tecio puslapis neturi moderatoriu, bet... visgi kazkaip galima ir graziau, a... biggrin.gif
Atsakyti
oi, niekada schmoll.gif mano vyro nuomonė tokiu klausimu labai kategoriška. Ir jis pats niekada to nedaro bigsmile.gif
Atsakyti
kokie jūsų vyrai pavyzdingi...
Atsakyti
as bezdu vienas
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 01 05, 22:36)
kokie jūsų vyrai pavyzdingi...

Ne visi pavyzdingi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2007 01 06, 09:24)
as bezdu vienas


O tu įsitikinęs, kad niekas negirdi ? lotuliukas.gif
Atsakyti