Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūsų vyrai bezda ir raugėja prie jūsų?

nu mano nuomone tokia jei zmones ( seima ) vienas kita myli ir yra kaip vienas vandens lasas tai koks cia gali buti raudonavimas ir kentejimas? prie sveciu ar kur kitur suprantu etiketas bet namie tai jau ne jei pucia pilma tai ir darau kas priklauso nezadu kankintis ir begti i tulika ar kur , aisku ne prie stalo ir visada atsiprasau kaip pridera thumbup.gif

tie kas ta daro paslapcia nuo savo antros puses ir dar raudonuoja tai gal nesat tokie artimi kaip atrodo a ?

manau tokie vyrai net nepadejo savo zmonai imtimios vietos apsiskusti pries gimdyma ! lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2007 01 06, 22:51)
o kad man toki vyrą, kad nebezdėtu ir neriaugelėtu  blush2.gif o tai kartais po žirnienės taip pavaro, kad net iš lovos pašoku ir nesuprantu kas buvo, ar šovė ar sprogo  doh.gif  apsidairau š... dar sienos neaptaškytos, galvą apsikloju ir toliau  bandau knarkt besikeisnodama  blush2.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
[B]...aisku negrazu,na bet sveika,seniau maniskis raudonuodavo kai neislaikydavo biggrin.gif g.gif
Atsakyti
nu tai as ka noriu ir pasakiti , kad draugystes metais faktas kad nedarisi tokiu daliku bet paskui gyvenimui begant tampi kaip vienas dingsta visi kompleksai , ir be trusiku per kambary gali pravariti ko tikrai nedaritum su nesenai susipazintu zmogumi ;]

p.s. sorry uz gramatines klaidas blush2.gif
Atsakyti
musu pradzioje draugystes abu kaip mandagus zmones tokiu dalyku nedarem.nuejom kartu gyvent atsipalaidavome.daba nelaikom,tik kai valgome tai nebezdam laugh.gif bet labai gera priemone,pvz.,kai nori isvyt nuo lovos ir isjungt savo megstama laida,filma,tai uzvanojam kaip iseina.ir dar pasijuokiam ir pavedinam. laugh.gif biggrin.gif laugh.gif baisios tragedijos nedarome.kaip kartu ilgai gyvenama,tai manau,cia nieko baisaus!!!
Atsakyti
QUOTE(TadasR @ 2007 01 08, 22:38)
nu mano nuomone tokia jei zmones ( seima ) vienas kita myli ir yra kaip vienas vandens lasas tai koks cia gali buti raudonavimas ir kentejimas? prie sveciu ar kur kitur suprantu etiketas bet namie tai jau ne jei pucia pilma tai ir darau kas priklauso nezadu kankintis ir begti i tulika ar kur , aisku ne prie stalo ir visada atsiprasau  kaip pridera thumbup.gif 

tie kas ta daro paslapcia nuo savo antros puses ir dar raudonuoja tai gal nesat tokie artimi kaip atrodo a ?

manau tokie vyrai net nepadejo savo zmonai imtimios vietos apsiskusti pries gimdyma !  lotuliukas.gif



mane tai apskuto,ir numaude,ir is vonios iskele,nes as sakiau nelipsiu is vandens nes man vonioj neskauda lotuliukas.gif
bet iskele,ir isveze i ligonine doh.gif
Atsakyti
Pas mus tai nebuvo tokios kalbos, kad jokiu būdu nebezdėt, bet kažkaip savaime stengiamės vienas prie kito to nedaryt. Aš ,asmeniškai, bezdėjimo ir raugėjimo nelaikau ypatingo suartėjimo ženklu g.gif bet smagu, kad kai kurie iš to nedaro problemos ir dar sugeba sau nuotaiką pakelt. Žodžiu, bezdėkit į sveikatą lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(TadasR @ 2007 01 08, 22:38)

manau tokie vyrai net nepadejo savo zmonai imtimios vietos apsiskusti pries gimdyma !  lotuliukas.gif

Oi, tu labai klysti. Maniškis intymią vietelę man skuto ne tik prieš gimdymą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(TadasR @ 2007 01 08, 22:38)
nu mano nuomone tokia jei zmones ( seima ) vienas kita myli ir yra kaip vienas vandens lasas tai koks cia gali buti raudonavimas ir kentejimas? prie sveciu ar kur kitur suprantu etiketas bet namie tai jau ne jei pucia pilma tai ir darau kas priklauso nezadu kankintis ir begti i tulika ar kur , aisku ne prie stalo ir visada atsiprasau  kaip pridera thumbup.gif 

tie kas ta daro paslapcia nuo savo antros puses ir dar raudonuoja tai gal nesat tokie artimi kaip atrodo a ?

manau tokie vyrai net nepadejo savo zmonai imtimios vietos apsiskusti pries gimdyma !  lotuliukas.gif


Matai 7 metu krize seimoje del butent tokio poziurio ir buna "kas prie savu tai galima". Ir vaikstome bele kokiais drabuziais, bele kaip riaugejame ir bezdame. O paskui nezinome kur problemos priezastys? Jos cia - namai pasidaro tokie pribezdeti belekokie ir nelabai malonus. Paprasciausia reikia nors biski del sutuoktinio pasistengti, atrodyti graziau, elgtis mandagiau. Ne todel kad neartimi, o butent todel kad labai artimi.
Atsakyti
pas mus seimoje yra tai kad niekas nieko nesivarzo ir bezdam ir riaugejam abu kartu blush2.gif ,mes kaip vienas zmogus.anksciau dar prdzioje lakstydavau i toleta isleisti susikaupusiu duju,tai vyras sakydavo kie cia lakstysi pirmyn atgal,bezdek kiek tik nori prie manes,tai taip ir darom abu dar pasijuokiam viens is kito.Linksma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingan @ 2007 01 10, 21:08)
pasijuokiam ir pavedinam. laugh.gif  biggrin.gif  laugh.gif


Aha, ypač gerai, kai lovoj guli po viena antklode, pavarai ir tada pakeli antklodės kraštą brangiausiam prie veido lotuliukas.gif
Atsakyti
Na nezinau g.gif Dvylika metu kartu gyvenam, bet kazkaip nebezdam ir neriaugejam vienas kitam i veida... mano tevai jau beveik 50 metu kartu ir nepastebejau, kad riaugetu ar bezdetu... Ir aciu dievui, kazkaip netraukia manes toks bendrumo jausmas sakyciau lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=viltuke,2007 01 11, 00:37]
Aš ,asmeniškai, bezdėjimo ir raugėjimo nelaikau ypatingo suartėjimo ženklu g.gif


Visiskai pritariu smile.gif


Atsakyti