Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasiryžt trečiam vaikui

Nuo pat vaikystės svajojau turėti 3 vaikus. Kai pagimdžiau sūnų, atsisakiau visų tokių savo svajonių, nes pamačiau kaip sunku augint vaiką NIEKO NETURINT. Namų, pinigų ir kt. Gyvenom laimingai, bet visiškam skurde. Po keleto metų viskas pasikeitė. Pakeičiau darbą į žymiai geriau apmokamą, nusipirkom butą, apsiremontavom. Žodžiu, nutolom nuo skurdo. Abejonių nekilo, kad atėjo laikas antram vaikui. nestuke.gif būdama visą laiką galvojau, kad būtinai gimdysiu ir trečią. Antra gimė dukra wub.gif . Kūdikystė jos manęs neišvargino - buvo be galo ramus vaikas. Bet kuo toliau, tuo labiau jaučiu, kad nebenoriu dar vieno vaiko. O vyras kalbina unsure.gif ... Dabar arba niekada unsure.gif ...
Atsakyti
Gal dar ankstoka tas trecias-dukra dar maza g.gif

O siaip, tai ir dvieju uztenka, ypac jei porele jau turi;)
Atsakyti
QUOTE (svetima @ 2004 11 04, 16:26)
O siaip, tai ir dvieju uztenka, ypac jei porele jau turi;)

Vat čia mano pats stipriausias argumentas, kad jau kaip ir užteks. Be to ir požiūris į daugiavaikes pas mus toks dry.gif ... Draugė turi 4 vaikus. Abu su vyru turi aukštuosius išsilavinimus. O registruojant paskutinius vaikus CM darbuotoja į ją žiūrėjo kaip į kokią asocialią, nesugebančią kontroliuot vaikų skaičiaus.
O aš pati išvis nebežinau unsure.gif ... Kartais labai labai užsinoriu 2.gif , ypač kai pamatau mažą leliuką. Tuo labiau, kad ir dekretinių gaučiau normaliai jeigu daba sugalvočiau nestuke.gif ... O kitąkart pagalvoju, kad norisi dirbt ir užsidirbt, kol yra galimybė. Ką gali žinot kaip ten bus po poros metų unsure.gif ...
Atsakyti
ot tai ne dzin, kaip i tave pazhiures cm darbuotoja laugh.gif laugh.gif laugh.gif
manau, kad kaip tik geras skirtumas tarp vaiku gautusi. jei tik nori, salygas turi - veliava tau i rankas thumbup.gif

ash irgi noriu daugiau negu dvieju vaiku. o gal viena diena ir brangiausiaji pavyks tuo itikinti wub.gif
Atsakyti
QUOTE (ragnez @ 2004 11 04, 17:05)
manau, kad kaip tik geras skirtumas tarp vaiku gautusi. jei tik nori, salygas turi - veliava tau i rankas thumbup.gif


Na, gautųsi apie 2.5metų skirtumas nuo mažosios. Jei 2.gif darant dabar. Skirtumas išties thumbup.gif . Ir nors labai patenkinta skirtumu tarp pirmųjų vaikų, tarp antro ir trečio tokio nenorėčiau unsure.gif .
Išstačiau vyrui tokią sąlygą - suremontuojam namus( vasarą atsikraustėm į buvusius mano tėvų namus) ir darom lialių. Nu, žiūrėsim rolleyes.gif ... Nes nuo vasaros tik sralnią suremontavom ir stop. Nė žingsnio iš mirties taško mad.gif . Anam bute tokį ultimatumą kai iškėliau, jau kitą savaitę prisistatė meistrai biggrin.gif .
Atsakyti
mes už 3. Šaunuolė kad nori clap.gif clap.gif . O dar ir namus turit. Mes nuomojam buta ir tai ryžomės antram. Labai norėjau kad skirtumas nebūtų didesnis kaip 3 metai. Kuo mažesnis skirtumas, tuo vaikams geriau, ir paaugus interesų bendrų daugiau.
Atsakyti
O as trecio tikrai nenoriu schmoll.gif turiu dvi mergytes ir man labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
Ash irgi visada norejau daug vaiku - esant salygoms, aishku. Bet man kazhkodel turejo buti lyginis skaichius, na tai - 4 wink.gif Kai jau turiu viena, laukiuos antro, o gyvenimas toks permainingas, 4 atrodo labai daug jau... Kazhkada sakau vyrui: tai negi teks prie dvieju apsistot. O jis man: o tai ko ne 3? Na, sakau, nelyginis... O jis: nu ir kas? Jis pats ish triju vaiku sheimos. Tai ir ash pradejau linkt link to, kad visgi 3 butu visai nieko smile.gif Suprantu, ka sakai, del pozhiurio i daugiavaikes (pachiai neteko susidurt, bet isivaizduoju). Musu draugu, pazhistamu, giminiu rate vis po 2, tai galvoju, kaip mes su trim atrodysim wink.gif Bet, zhinok, jei jau apsispresim, tai tas klausimas del aplinkiniu pozhiurio liks paskutinej vietoj.
O del CM tai ish viso pasakysiu: tegu jie dzhiaugiasi, kad daug vaiku gimdosi normalus, ishsilavine tevai, kurie vaikam gali suteiksi padoru dvasini ir materialini gyvenima. Ai, visur tundru yra. Gaila tik, kad tokios tundros dirba tokiose istaigose, kaip CM... mad.gif
Atsakyti
As auginu du-bet jau visi metai kaip kliedziu del trecio. Manau, kad dar metai, kiti, ir tai liks tik svajonese...O ir vaikai labai noro trecio. Todel labai rimtai apie tai galvoju, o ir tau siulau gimdyti. Aplinkiniai tik pradzioje gal nustebs, o sirdyje, patikek, ne vienas jums ir pavydes. Sekmes ir teisingo pasirinkimo!
Atsakyti
Kazkaip uzsiminiau apie trecia mamai savo, o ji pasake, kad geriau du normaliai i pasauli ishleisti, nei tris bele kaip blink.gif
Atsakyti
Zionai, nemanau jei nesi asociali, kad savo vaika i pasauli paleisi bele kaip...Nesutinku su tavo mamyte wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Ode @ 2004 11 04, 17:58)
Jis pats ish triju vaiku sheimos. Tai ir ash pradejau linkt link to, kad visgi 3 butu visai nieko smile.gif

Aš irgi iš trijų vaikų . Man jaunylei buvo gera augti tarp dviejų brolių thumbup.gif . Ir gal todėl visada save įsivaizduodavau turinčią 3 vaikus rolleyes.gif ...
Atsakyti