Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pasiryžt trečiam vaikui

Valio ,valio šaunuolėms, šaunuolėms valio.Žinot,mano vyriausiam sūnui 14,5 metų ir aš jo paklausiau ar jam nebūtų gėda jeigu aš laukčiausi ketvirto. Jis pažiūrėjo į mane kaip į sergančią- sako aišku,kad ne. Kai jis buvo 10 aš nešiojau mažąją, tai labai užjausdavo vis klausdavo ar man taip buvo bloga kai ir jį nešiojau. Be galo džiaugiuosi koks jis subrendęs ir supratingas. Moralas- jeigu turite normalius santykius su vyru, jeigu jis tikrai antroji jūsų pusė o nekoks prašalaitis netyčia užklydęs- nesvaikit apie brangius mokslus ir kitokias nesamonęs savęs pateisinimui. Labai mėgstu frazę- kai tokia dvasinė ubagystė- jokie pinigai nepadės. Tinka visiems atvejams. Kas nenori nepriversi ir tiek. Manau užteks.
Atsakyti

Эх была не была - рожай clap.gif clap.gif
Atsakyti
tenka man susidurti su piktais zvilgsniais,turiu keturius(ir man tik 25 esu baigusi ir mokslus ir abu su vyru turim firma ir pilnai galim islaikyti visus savo vaikucius thumbup.gif )nuo part mazens svajojau apie daug vaiku,nes augau tik su broliu,ir taip gaila budavo ziureti kaip seimoje su daug vaiku ,nereikia nei draugu
thumbup.gif
Atsakyti
Dėl trečio vaikelio labai greitai apsisprendžiau. Po antro nėštumo mintis apie trečią man vis nedavė ramybės, atrodė jeigu neapsispresiu lyg kažką svarbaus būsiu nepadariusi, nors atrodo dviejų vaikų šiais laikais užtektų, tuo labiau , kai turi porelę. Metų skirtumas tarp sūnaus ir dukros buvo 11m. Bendravimas ne toks kaip tarp pametinukų, tai padėjo visiškai apsispręsti.lSūnui buvo 12 m. ,o dukrai 1.8 mėn., kai gimė trečia dukrytė. Manau, kad pametinukės sesės gerai sutars ir turės viena kitą. Na o mes turime brangų turtą -tris savo vaikučius. Aš labai laiminga.
Atsakyti
QUOTE (*egle* @ 2004 11 06, 16:29)
tenka man susidurti su piktais zvilgsniais,turiu keturius(ir man tik 25 esu baigusi ir mokslus ir abu su vyru turim firma ir pilnai galim islaikyti visus savo vaikucius thumbup.gif )nuo part mazens svajojau apie daug vaiku,nes augau tik su broliu,ir taip gaila budavo ziureti kaip seimoje su daug vaiku ,nereikia nei draugu
thumbup.gif

Mes jau irgi apie ketvirta galvojam thumbup.gif .
Atsakyti
Sakot, mokslai brangus...
Hmmm... o mus su broliu tevai taip isauklejo, kad patys uz savo mokslus mokejom. Ir ne todel, kad tevai neisgalejo, tiesiog tai buvo principo reikalas. Nuo pat pirmu studiju metu. Mokemes ir tuo pat metu dirbom. Nebuvo lengva, bet ir nebuvo taip tragiska, kaip kazkas isivaizduoja. Savo vaikus mokysiu to paties smartass.gif Ir is anksto ruosiu tam, kad sulauke 18-20 metu kraustytusi gyventi atskirai laugh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 18 lapkričio 2004 - 14:28
QUOTE (kasiopeja @ 2004 11 18, 15:27)
Sakot, mokslai brangus...
Hmmm... o mus su broliu tevai taip isauklejo, kad patys uz savo mokslus mokejom. Ir ne todel, kad tevai neisgalejo, tiesiog tai buvo principo reikalas. Nuo pat pirmu studiju metu. Mokemes ir tuo pat metu dirbom. Nebuvo lengva, bet ir nebuvo taip tragiska, kaip kazkas isivaizduoja. Savo vaikus mokysiu to paties smartass.gif Ir is anksto ruosiu tam, kad sulauke 18-20 metu kraustytusi gyventi atskirai laugh.gif

shaunuole thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif svarbiausia - pastatyt ant koju, ishauklet savarankishkais, savim pasitikinchiais zhmonem... juk negali savo vaiku ishlaikyt visa gyvenima, ankschiau ar veliau, jiems vis tiek teks atsiskirt nuo tevu (kad ir kaip tevams tai butu skaudu tongue.gif )
Atsakyti
clap.gif AS TAIP PAT NORIU TRECIOS DAR MERGAITES:AUGINU DU SUNUS:GERIAUSIAS SKIRTUMAS BUTU DU -TRYS METUKAI:SAKO GERIAUSIA SUTARIA;ZAIDZIA KARTU:MANO SUNU DIDELIS TARPAS:VIENAM DEVYNI METAI;KITAM ASTUONI MENESEI:TAI NE KA BENDRO IR TURI vacation1.gif vacation1.gif vacation1.gif vacation1.gif vacation1.gif vacation1.gif vacation1.gif
Atsakyti
Manau ir grazu, ir smagu, ir patogu, ir naudinga kai auga daug vaiku. Pati esu is 4 vaiku ir tiek pat pati noreciau.
Atsakyti
Prisiminiau, kokia 'teorija' mano vyras ishvede del 3 vaiku: vienas yra palikt po mamos, antras - po techio, o trechias yra pasauliui apskritai smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Ode @ 2004 11 04, 17:58)
Kazhkada sakau vyrui: tai negi teks prie dvieju apsistot. O jis man: o tai ko ne 3? Na, sakau, nelyginis... O jis: nu ir kas? Jis pats ish triju vaiku sheimos.

Mane ir tik lyginis skaicius traukia soske.gif O jums juk vietoj trecio gresia trecias ir ketvirtas? Skaiciau kazkur apie dvynukus gimineje thumbup.gif Tad spausk vyra clap_1.gif
Atsakyti
Labai nuosirdziai zaviuosi visais,auginanciais daugiau kaip 2 vaikus. Tikrai.
Bet pati jau nebenoriu. Jau dabar norint abu ugdyti ir dirbti reikia arba nemazai pinigu auklei moketi,arba paciai darba (laisvalaiki) aukoti. Vyresniajam 5 metai, veziojam i Nykstuku mokyklele 2 kart per sav. , 1 kart per sav. pas logopede.Mazius(2,5 m.) turi tystis kartu ir trintis uz duru, kol brolis tarkim baseine plaukioja. Jei mazgius suserga, vyresnysis negali vykti i burelius. Maziu taip pat norisi ugdyti. Pati dirbu privatu darba, kartais galiu nusimuilinti, bet reikia ir rimtai padirbet. Seimoj 2 masinu darosi per mazai-man,vyrui,auklei vaikus vezioti.Kadangi vaikai abu vemia vaziuodami ne automob. kedutese,tai savo masina su kedutem palieku auklei, o pati varau autobusu. laugh.gif
Vaikai ne zole, patys neauga. Nezinau, ne piniguose esme, o demesyje. Manau,kad man butu sunku dar vienam vaikui skirti pakankamai demesio ir dar islikti idomia pati sau(tai yra skirti savisvietai laiko).
O vyras (ir pazistami) spaudzia-darom ,tipo, mergaite. Siaip teoriskai man sunku vienai atlaikyti moteriska fronta, bet vis tiek dar nenoriu trecio. Nebent veliau. Ir gal isidukrinti, o ne gimdyti.
Papildyta @ [mergetime]1102022478[/mergetime]
Tai bent aisku,kad mergaite butu. O tai dar trecia berna pasidarytumem. rolleyes.gif
Atsakyti