Įkraunama...
Įkraunama...

Raudona rožė

QUOTE(dmu @ 2007 05 02, 21:45)
O dabar jau vienuolika dienų, kaip auksiniai žiedai sukeisti smile.gif

Istorija pamažu kartojasi. ax.gif užvakar buvo 10 dienų nuo žiedelių sumainymo ir aš pirmą kartą po vestuvių gavau gėlytę. ne raudoną ir net ne rožę, bet vistiek labai malonu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo balta_lelija: 03 gegužės 2007 - 07:39
QUOTE(balta_lelija @ 2007 05 03, 09:39)
Istorija pamažu kartojasi.  ax.gif užvakar buvo 10 dienų nuo žiedelių sumainymo ir aš pirmą kartą po vestuvių gavau gėlytę. ne raudoną ir net ne rožę, bet vistiek labai malonu  wub.gif


linkiu jums ir toliau tokios gražios draugystės wub.gif kad gyvenimas būtų ne tik rožėmis nuklotas,bet ir kitom gėlėm 4u.gif mylėkit ir stebinkit viens kitą ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
saunu...
Atsakyti
QUOTE(ugninemere @ 2007 05 03, 12:19)
linkiu jums ir toliau tokios gražios draugystės wub.gif kad gyvenimas būtų ne tik rožėmis nuklotas,bet ir kitom gėlėm 4u.gif mylėkit ir stebinkit viens kitą ir viskas bus thumbup.gif

Dėkui tau 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Man tai labai žaviai skamba tokios paprastos, bet kartu ir netikėtos staigmenos, kaip kažkas pasakė, jos tikrai suvirpina širdį. Juk paprastuose dalykuose ir glūdi visa esmė. Šaunus tavo vyras, meilės jūsų šeimai 4u.gif
Atsakyti
Cia man atrodo ne mums turi buti idomu o Jums smile.gif jei jums tai buvo isimintina tada labai saunu.. thumbup.gif 4u.gif
(Pvz,kai pas mane geles budavo labai daznai pradzioj draugystes,db siek tiek reciau,tai manes jos nelabai jau stebina,o 10 m proga ne tik gelyte noreciau gauti,nes turbut savajam prigalvociau milijona staigmenu ir dovanu) bet cia visai kita situacija, tuolabiau kaip pasaket,kad skirtingi miestai ir t.t. tai manau jau vien tos staigmenos uztektu kad vyras atvaziuotu ir pabutu salia ir nereiktu jokiu dovanu ir staigmenu wub.gif wub.gif wub.gif

sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Kaip grazu thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif skaitau ir dziaugiuosi jusu istorijomis, kad prisimenat ir dalinates jas su kitais. Na ir as papasakosi savaja gal bus kaikam ir paprasta bet man ta diena isliks ilgam 4u.gif
PO sunkiu ilgu kursu grizau pas tevus i namus, o ten manes laukia draugas su sompano buteliu ir simpatisku minkstu peliuku smile.gif smile.gif kai paklausiau kokia proga jis pasake "kad sekmingai baigiai kursus, kurie tau labai svarbus buvo ir laaaaabai taves pasiilgau, kad kai manes salia nebus turetum ka apsikabinti ir prisimintum mane", ta nakti nors ir buvau labai pavargus visa prakalbejom... 4u.gif
Atsakyti
Ir as manau,kad visas grazumas paprastume thumbup.gif Sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žiedė79 @ 2007 09 12, 10:32)
QUOTE(juso @ 2007 07 26, 10:58)

Šaunus tavo vyras, meilės jūsų šeimai  4u.gif

QUOTE(Agniuke* @ 2007 08 23, 19:10)
sekmes jums  4u.gif

Sekmes jums 4u.gif

jau šita istorija nusėdo į praeitį, bet tai ką kątik perskaičiau vėl suvirpino mano širdelę wub.gif
Dėkui jums 4u.gif
Atsakyti
as irgi manau,kad visa laime paprastume.labai dziugu kad mes mokame dziagtis siuo paprastumu thumbup.gif
Atsakyti