Įkraunama...
Įkraunama...

Kas bandėt leliukus maitint "klijukais"?

jau antra karta isviriau, tai dejau 1l vandens ir 5 saukstus avz.dribsn.tai lyg isejo, gavosi toks tirstas ir gan tirstas klijus.o ar butinai dar kai isspaudi poto ta kliju uzvirti.???man mama sake kad duoti 2 dalis klijaus o trecia dali pieno. ar toks turi buti santykis????
Atsakyti
as saviski uzauginau klijukai ir jei dievas duos dar vaiku, tai jokios chemijos as jiems tikrai net nesiulysiu. Tik mensi sunu maitinau savo pienu o paskui nebuvo kada saugoti save ir uztrukau...pradejau misinukais maitinti...to kosmaro nenoriu net prisiminti: nuolat klykiantis vaikas, tai atpylantis, tai pameles nes neprakakoja, klizmavimas kas vakara, nera ramybes nei diena nei nakti. Zandai kazkaip rausvi alergiskai ir t.t. Spjoviau i ta lengva reikala su misiniais (dabar aisku, kad tik paruosti buvo lengva, adaptuoti ne pro kur) paaukodavau savo miego laika klijaus virimui. Kol sutvarkiau viduriukus viriau avizu, po to grikiu o paskui kas kelios dienos pamaisydavau tai grikiu tai ryziu tai avizu. Skiedziau pirktiniu pienu "mu" 1 proc riebumo. Paskui issiaiskinau, kad ne pats karves pienas blogas, o riebalai, tai kuo liesesnis pienas tuo geriau. Daliu kaip skiedziau nepamenu.... O su gydytojais tai teko rimtai susikibti del tokio maitinimo pasirinkimo. Kategoriskai buvau iskoneveikta ir nieks nepadejo nei argumentai, kad su klijais vaikas ir as jauciames nelyginamai geriau ir net nesiteike informuoti kokiom dalim skieti. Siuo metu jau nebesileisciau taip zeminama kaip tada. Gydytoja privalo suteikti rupima info apie visus alternatyvius maitinimo budus. Kai pasiskaitai tai galybe teoriju ir apie tuos misinius ir apie klijus ir piena... Bet jei as matau akivaizdziai kad mano vaikas labaiu toleruoja "senovini" maitinima lai gydytojai susitaiko... Beje misinukus istveriau 2 svaites...nedaug ir isbandziau HIPP ir milumil...dziaugiuosi kad nesumasciau dar kito chemikalo pabandyti ir vaika isgelbejau nuo kanciu... Ir jis su tais klijais isaugo be pienliges, be alergijos, judrus ir gyvybingas, vaikscioti eme 10 menesiu...ir anksti kalbeti. Del sterilumo_ tai sveiko proto ribose, elementari higiena turi buti o ne kazkokia dezinfekcija. Abejoju ar visokie cheminiai valikliai turetu buti naudotini mazylio buteliuko sterilizacijai??? manyciau uztenka isplauta tara perpilti verdanciu vandeniu....
Atsakyti
thumbup.gif kalinka.
o del kiek ,ko,tai kaip kas sako, galima ir isviso tris dalis, 2 dalis to,kita to. mano kadangi daR MAZA,TAI AS LINKUS TAS 2 DALIS misinuko,nes guaans skystesnis. bet daabr pradejau jau tikrastin,nesnebeprivalgo smile.gif

nu jei nenaudoji kokio nevirinto vandens ir pakankamai sterilai spaudi,tai manau kad nebutina. na,bet as apsidraudziu ir dark arteli pavirinu smile.gif
Atsakyti
labai prašau nesijuokti, kad aš 21 amžiuj žadu virti klijukus. o ir tų mamų, kurios savo vaikučiam kažkada juos virė labai prašyčiau pasidalinti patirtimi.
Žinau, kad man teks stovėti prie dujinės, apsikrauti slovikais, bet ką padarysi.

mažąjai 5 mėnesiai ir gydytoja patarė mišinuką pakeisti grikiais. nusipirkti grikių dribsnių ir virti klijukus, o dar juos duoti kaip ir košytę. Tai va, gal kas pasidalins patirtimi? žinau kad reikia trinti per sietelį o toliau nieko nežinau. tai va, kaip reikai juos virti? ar kaip įprastai, ar pervirti kad susidarytų šlykšti košė (prieš akis iškilo avižinių dribsnių košė). ar paskui atskiesti su pienuku? kokiu santykiu tai padaryti?

prašau jūsų pagalbos rolleyes.gif
Atsakyti
O kas nutiko, kad reik klijukų? Jei alergija- tai gink dieve neskiesk pienu. Pieno išvis iki metų nerekomenduojama duot... Gal galima tiesiog pakeist mišinuką, jei anas netinka? O mažoji jau pas tave nebe tokia maža, gal ne taip gydytoją supratai, gal ji tau užsiminė, kad reik pradėt įvedinėt kietą maistą-t.y.-skystas košes?
Atsakyti
nu lyg ir teisingai supratau, nes kai norėjo pasakyti, bet pamiršo kaip tas žodis vadinasi. tai aš jam pasufleravau ir jis tada palinksėjo galva. čia mums homeopatas taip pasiūlė, nes neapsikentėm savo pediatre - norėjom natūraliai gydyti vaiką. tai vietoj geležies preparatų pasiūlė grikius. na, blogiausiu atveju aš košytę tik ir virsiu
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 11 27, 03:31)
nu lyg ir teisingai supratau, nes kai norėjo pasakyti, bet pamiršo kaip tas žodis vadinasi. tai aš jam pasufleravau ir jis tada palinksėjo galva. čia mums homeopatas taip pasiūlė, nes neapsikentėm savo pediatre - norėjom natūraliai gydyti vaiką. tai vietoj geležies preparatų pasiūlė grikius. na, blogiausiu atveju aš košytę tik ir virsiu

tai vien del gelezies klijukus zadi virti ? as tavo vitoje ir toliau maitinciau misinuku, tik pasirinkciau ta, kuriame daugiau gelezies . priedo pradeciau ivedinei kieta maista , tame tarpe ir grikiu kose smile.gif
Atsakyti
nu ne tik dėl geležies. mažė yra alergiška pieno baltymui ir dabar pradėjo ją berti: žandukus, kelėnų linkiuose, ant kaklo. o va pediatrė aiškina, kad tai normalu mad.gif o dar yra užsilikusi dizbakteriozė, tai norim nayūraliu būdu gydyti, o visi tie mišiniai doh.gif tai va ir misliju klijukus virti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (krika @ 2004 11 27, 09:23)
nu ne tik dėl geležies. mažė yra alergiška pieno baltymui ir dabar pradėjo ją berti: žandukus, kelėnų linkiuose, ant kaklo. o va pediatrė aiškina, kad tai normalu mad.gif o dar yra užsilikusi dizbakteriozė, tai norim nayūraliu būdu gydyti, o visi tie mišiniai doh.gif tai va ir misliju klijukus virti rolleyes.gif

o sojinio misinio nemeginai ?
as neisivaizduoju saves verdancios klijukus, gi tiek darbo blink.gif
Atsakyti
šiandien užvedžiau temą "kaip virti klijukus?" net nepažiūrėdama, kad jau tokia tema yra. paprasčiausiai galvojau kad niekas klijukų jau nebeverda.
aš savo vaikučio pradėjau maitinti mišinuku, kai jai buvo savaitė. ir ką - išbėrė žandukus ir gydytoja nustatė, kad alergiška pieno baltymui. jau greit 6 mėnesiai, kaip bandom mišinukus, kurie yra žiauriai brangūs (neįstengiam pirkti), kiti pigesni, bet vis viena beria, nors geria hipoalerginį.
kai galutinai pediatrė sunervino pasakydama kad tas bėrimas vos ne naturalus, tai lėkėm pas homeopatą. jis pasiūlė virti klijukus. tai va ruošiuosi juodam darbui.

aš palinkėčiau visom mamom, kurios maitina savo vaikučius klijukais nekreipti į kitas dėmesio, nes juk mes visos užaugom ant klijukų ir nieko.

tad labai norėčiau paklausti kaip juos reikia virti? kokiu santykiu skiesti? ir pan.
Papildyta @ [mergetime]1101566452[/mergetime]
labai atsiprašau, radau kaip virti klijukus. nuo pirmadienio pradėsiu clap.gif
Atsakyti
skaičiau medicinos žurnale apie dirbtiną maitinimą ir sojos mišinius. ačiū, bet aš savo vaiko nežalosiu
Atsakyti
dar iškilo klausimas, ar klijukais visiškai pakeisti mišinį, ar kiekvieną dieną palaipsniui - kaip ir su košytėm?
Atsakyti