Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo erkinio encefalito

Aš vyresnėlį skiepijau - man ramiau ant dūšios. Nors yra ir įvairių nuomonių, bet bent jau lengvesne forma sirgtų, jei jau užkluptų mus...
Atsakyti
Kolkas nesiskiepijom nei vienas, bet vis dažniau apie tai pagalvoju g.gif Juk visdėlto name gyvenam ir pievutę turim, tai gal ir reikėtų, nu nežinau, kaip čia bus unsure.gif
Atsakyti
Bent vienas padorus gydytojas kalba atviru tekstu:
video įrašas
Atsakyti
QUOTE(g-a-b-r-i-e-l-e @ 2011 03 19, 15:04)
As vakar savo mergyte paskiepijau, jokio salutinio poveikio nejauteme thumbup.gif . Mums 2.5m, daznai bunam kaime, o dar papuolam i vidurio Lietuvos regiona, kur erkes agresyviausios, tai apsisprendziau is karto paskiepyti vaikus. Vyresneli 7metu irgi skiepysiu kita savaitele. Per LTV rode laida apie ee, tai baisi liga, o svarbiausia, kad nuo jos nera vaistu. Idomu tai, kad Latvijoje buvo didelis sergamumas EE, o kai zmones pradejo masiskai skiepytis, labai sumazejo sergamumas sia liga.

Aš ir savo vyresnėlį paskiepyjau, taip pat jokio šalutinio poveikio nebuvo, tik labai išsigando pačio skiepo.
Atsakyti
Sveikos mamytes,
as cia naujoke. Kaip suprantu, jau siemet vistiek pavelavau su skiepu, taciau manau kad musu atveju net ir neleistu jo daryti, nes net privaloma pusantru metu skiepo dar nepadarem, nes serga mergyte atopiniu dermatitu. O mums jau 1,9 m.
Man tik idomu, kodel homeopatai yra grieztai pries skiepus, ir gal kas zino kaip kitaip galima apsisaugoti nuo erkiu, kai ant odos nieko negali purksti, nes gali sualergizuoti. Gal yra kokiu specialiu priemoniu alergiskiems vaikams? Atsiprasau, tikriausiai to reiketu uzklausti kitoje temoje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 03 29, 21:58)
Bent vienas padorus gydytojas kalba atviru tekstu:
video įrašas

skiepai apie 19 min
aciu, labai idomus video 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shajana @ 2011 04 05, 14:44)
Sveikos mamytes,
as cia naujoke. Kaip suprantu, jau siemet vistiek pavelavau su skiepu, taciau manau kad musu atveju net ir neleistu jo daryti, nes net privaloma pusantru metu skiepo dar nepadarem, nes serga mergyte atopiniu dermatitu. O mums jau 1,9 m.
Man tik idomu, kodel homeopatai yra grieztai pries skiepus, ir gal kas zino kaip kitaip galima apsisaugoti nuo erkiu, kai ant odos nieko negali purksti, nes gali sualergizuoti. Gal yra kokiu specialiu priemoniu alergiskiems vaikams? Atsiprasau, tikriausiai to reiketu uzklausti kitoje temoje blush2.gif



Labas 4u.gif
su skiepu nepavelavot, mums dabar 1,6 bet privalomu 15 ir 18 men. dar nesam dare, nes kai tik reikejo eiti skiepitis sirgdavom, o paskui ir epidemija buvo gripo, tai nerizikavom. o dabar asitarem su mjusu pediatre ir ji pasake, kad geriau is pradziu padarom nuo ee skiepa, nes erkes darosi agresyvesnes ir ju daugeja, o paskui jau tuos privalomus, tad kita savaite kelniuosim skiepitis nuo ee.
Atsakyti
Tik pradedu skaityti komentarus apie skiepus ir susinervinu.
Gyvūnų bandos instinktas, mados reikalas.Nenori niekas galvoti, daro taip kaip visi.NA nusisauti ir tiek.
Atsakyti
Viena gydytoja, labai besidominti šiais skiepais, pakomentavo taip: "Aš rekomenduočiau neskiepyti net iki trejų metų. Esu skaičiusi infektologų mokslininkų tyrimų išvadas, kad erkiniu encefalitu vaikai iki septynerių metų neserga...<...> bet naujausi tyrimai skatina neskubėti ir palaukti bent jau trejų metų."
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2011 04 27, 01:58)
Viena gydytoja, labai besidominti šiais skiepais, pakomentavo taip: "Aš rekomenduočiau neskiepyti net iki trejų metų. Esu skaičiusi infektologų mokslininkų tyrimų išvadas, kad erkiniu encefalitu vaikai iki septynerių metų neserga...<...> bet naujausi tyrimai skatina neskubėti ir palaukti bent jau trejų metų."



Vaikai nemaži, bet ir bijau neskiepyt, ir bijau skiepyt...
Atsakyti
QUOTE(Nuotaikinga @ 2011 03 29, 22:58)
Bent vienas padorus gydytojas kalba atviru tekstu:
video įrašas

tikra tiesa,geras video ,skaiciau gera knyga,''jusu kunas šaukiasi vandens'' , naturalus budas apsisaugoti nuo ligu bei atgauti gera sveikata.rekomenduoju.
Atsakyti
Persikraustem i nuosava nama, aplink miskas, kalnai, pievos. Siryt vaikas atbega ir atnesa pirsciukuose man kazka, sako, kad rado ant kojos - o ten erke doh.gif doh.gif doh.gif isisiurbti nespejo, bet malonumas menkas.
Vakar as pati radau, ant rubu.

Skiepysis vyras ir vaikas vyresnis, jam jau virs truju metu, o mes su maziuku dar lauksim, nes pati as maitinu, o maziukui nera net metuku. Anksciau 3 metu skiepyti nesiruosiu.

Taip, skiepai pavojinga, nepakankamai istirta, bet taip su dauguma medikamentu.
Bet ar matete kada zmogu susirgusi erkiniu encifalitu ir ligos pasekmes? Ir jei tik yra budas to daugiau ar maziau to isvengti, as juo butinai pasinaudosiu.
Atsakyti