Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo erkinio encefalito

QUOTE(CarpeDiem @ 2011 05 25, 22:42)
nieko nepasake, kad vaikai neserga encefalitu.

Serga vaikai tuo erkiniu encefalitu, ir dar kaip. Galit pasieiskoti statistika, kiek pernai vaiku gulejo ligoninej su tuo erkiniu. unsure.gif
Galit nebeieskoti, sutaupiau laiko: pernai erkiniu sirgo apie 600 zmoniu, 10 procentu(vadinasi apie 60) sudare vaikai iki 7 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena pažįstama: 26 gegužės 2011 - 09:25
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 05 26, 10:22)
Serga vaikai tuo erkiniu encefalitu, ir dar kaip. Galit pasieiskoti statistika, kiek pernai vaiku gulejo ligoninej su tuo erkiniu. unsure.gif
Galit nebeieskoti, sutaupiau laiko: pernai erkiniu sirgo apie 600 zmoniu, 10 procentu(vadinasi apie 60) sudare vaikai iki 7 metu.


Ir įdomu,kiek iš tų vaikų sirgo su komplikacijom ar pasekmėm visam gyvenimui?Nes vaikam tai nebūdinga
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2011 05 26, 10:38)
Ir įdomu,kiek iš tų vaikų sirgo su komplikacijom ar pasekmėm visam gyvenimui?Nes vaikam tai nebūdinga

medikai rekomenduoja vaikus skiepyti nuo 7 m. saziningi.
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2011 05 26, 10:38)
Ir įdomu,kiek iš tų vaikų sirgo su komplikacijom ar pasekmėm visam gyvenimui?Nes vaikam tai nebūdinga

Ir man smalsu.. ar buna pasiekmes?Kokie statistiniai skaiciai? Ar cia tik lengva encefalito forma, taip vadinama "vasaros gripu".
Po menesio vaziuosim darytis antra skiepa i Endemika reikes paklausti kaip jie paaiskins si teigini.
Papildyta:
QUOTE(bevardė @ 2011 05 26, 08:48)
Vaikai iki 7 metų irgi užsikrečia nuo erkės, tik jie perserga lengviau, nors irgi po ligos lieka ilgam laikui greitesnis pervargimas, galvos skausmas, svaigimas, mieguistumas. Daug kas priklauso ir nuo pačio vaiko organizmo, bei jo lėtinių ar autoimuninių ligų.
Saviškių vaikų dar neskiepijau, nežinau ar pasiryšiu. Pati esu gavus jau vieną revakcinaciją (kai skiepija praėjus 3-5 metam po pirmų trijų vakcinavimų) ir nuo tos revakcinacijos jau praėjo 3 metai, jei ne 4, nebepamenu. Bet va po tos revakcinacijos karts nuo karto durio vietoje jaučiau keistą skausmą, maudimą, na tarsi būtų dieną po skiepų. mane tas skausmas tikrai gasdino, nes pati nežinau kokios reakcijos tą skausmą sukėlė, jis kartojosi kokius du metus. Todėl dabar net ir bijau skiepytis. Aišku ne todėl kad bijau jog vėl skaudės, tai menkniekis, o todėl kad nežiania kokia to skausmo priežastis, ir kaip vakcina veikia mano organizmą. Plius pati esu labai alergiška, ir po vakcinacijos alergija labai suūmėdavo.

Vaje!!! ohmy.gif unsure.gif
Gal yra daugiau pasiskiepijusiu, idomu, ar yra dar kam tokie negalavimai po skiepu? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 26 gegužės 2011 - 11:18

as kiek kalbejau su infekcinio gydytojais, tai sake kad vaika skiepija nuo metuku ir as esu pasirengus skiepyt. Macius ne viena encefalito atveji - geriau nematyti, patarciau skiepyti
Atsakyti
Pirmiausia paskiepijom vaikus, o šnd patys su vyru gavom po antrą skiepą...

Gyvenam prie miško, bet ir jo nereikia, mano mamai pernai įsisegė vaikštant kieme- žole, o dukrytei buvo įsisegus į bambą 2 metukų, žaidžiant smėlio dėžėje, o dar nebuvo skiepyta...labai išsigandau, už vaiko ir į ligoninę variau, kad ištrauktų doh.gif bijau aš tų erkių žiauriai, tad geriau apsisaugoti, jei yra galimybė..

Man po 1 skiepo skaudeno ranką, bet tik tą dieną, šnd lygtais nieko...vyrui visai jokių požymių... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deividaite: 27 gegužės 2011 - 15:03
QUOTE(žydrynė @ 2011 05 26, 10:38)
Ir įdomu,kiek iš tų vaikų sirgo su komplikacijom ar pasekmėm visam gyvenimui?Nes vaikam tai nebūdinga



sveikos, mamos,

neturiu nuomones del skiepu. taciau nereikia guostis menamom ziniom , jog vaikai neserga ir lengvai pernesa.
Mano dukra susirgo encefalitu budama 4 metuku. Beje, virusiniu, be erkes ikandimo. Tai vyko 1992 metais. Kol nustate diagnoze...nes buvo dar retenybe ta liga, galvojom vaikas mirs. Gydytojai suprato tik ,kada ja pradejo paralyziuoti ir dingo kalba. Zodziu, net prisiminimai kelia siauba..
Liekamieji reiskiniai tikrai lieka, neabejokit. Vaikai perserga lengveliau, bet...liko raumenu kontraktura, greitai pavargsta, siek tiek sutraukti ranku mazieji pirsteliai, koju pedos kazkaip susuktos. O vaikysteje begiojimas kartu su kitais vaikais( dabar jau nebereikia, jei nenori)issaukdavo tik patycias dukros adresu..
Aisku, dziaugiames, jog isvis neliko invalide.
Tai tiek mano patirties...
Atsakyti
QUOTE(Taki @ 2011 05 31, 09:35)
sveikos, mamos,

neturiu nuomones del skiepu. taciau nereikia guostis menamom ziniom , jog vaikai neserga ir lengvai pernesa.
Mano dukra susirgo encefalitu budama 4 metuku. Beje, virusiniu, be erkes ikandimo. Tai vyko 1992 metais. Kol nustate diagnoze...nes buvo dar retenybe ta liga, galvojom vaikas mirs. Gydytojai suprato tik ,kada ja pradejo paralyziuoti ir dingo kalba. Zodziu, net prisiminimai kelia siauba..
Liekamieji reiskiniai tikrai lieka, neabejokit. Vaikai perserga lengveliau, bet...liko raumenu kontraktura, greitai pavargsta, siek tiek sutraukti ranku mazieji pirsteliai, koju pedos kazkaip susuktos. O vaikysteje begiojimas kartu su kitais vaikais( dabar jau nebereikia, jei nenori)issaukdavo tik patycias dukros adresu..
Aisku, dziaugiames, jog isvis neliko invalide.
Tai tiek mano patirties...


Jūsų dukrytė gi sirgo ne erkiniu encefalitu,o šiaip tai aišku serga vaikai ir virusiniu meningitu,ir encefalitu
Atsakyti
O mes dukryte paskiepijom penktadienio vakare,o sestadienio vakare [pakilo temperatura ir istisai griebesi uz galvos ir reke,kad galva skauda(jai dar nera 2,5m.).Nezinau,is pradziu net buvau pamirsusi apie skiepa,bet paskui visko prisigalvojau.Sakau gal nuo skiepo.Ar gali buti,kad po paros pasireiskia?Ir dabar dar su temperatura.Bet jau ne 39.Bet jau nebesiskundzia galvytes skausmu,truputi sloguot pradejo,bet daugiau nieko.
Mes su vyru pries savaite skiepijomes-tai tik keleta dienu ranka durio vietoj skaudejo.Nors vyrui po paros pradejo gerkle skaudet,irgi bande skiepui pripaisyt,bet sakau nesamone. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 05 31, 20:45)
O mes dukryte paskiepijom penktadienio vakare,o sestadienio vakare [pakilo temperatura ir istisai griebesi uz galvos ir reke,kad galva skauda(jai dar nera 2,5m.).Nezinau,is pradziu net buvau pamirsusi apie skiepa,bet paskui visko prisigalvojau.Sakau gal nuo skiepo.Ar gali buti,kad po paros pasireiskia?Ir dabar dar su temperatura.Bet jau ne 39.Bet jau nebesiskundzia galvytes skausmu,truputi sloguot pradejo,bet daugiau nieko.
Mes su vyru pries savaite skiepijomes-tai tik keleta dienu ranka durio vietoj skaudejo.Nors vyrui po paros pradejo gerkle skaudet,irgi bande skiepui pripaisyt,bet sakau nesamone. g.gif

Gali.
Atsakyti
QUOTE(dange @ 2011 06 01, 09:32)

Tai tada reik tiketis,kad po antro skiepo dar blogiau bus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2011 06 01, 08:37)
Tai tada reik tiketis,kad po antro skiepo dar blogiau bus? g.gif


Mano vyrą po antro skiepo i Santariskių priėmimą šeimos daktarė nusiuntė - taip buvo viskas blogai. O po pirmo - visai nieko blogo nepasireiškė.
Atsakyti