Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo erkinio encefalito

erdeige ar nebuvo jusu vaikuciui salutiniopoveikio po skiepo nuo erkinio encefalito?
Atsakyti
QUOTE(kristianija @ 2012 03 27, 22:22)
erdeige ar nebuvo jusu vaikuciui salutiniopoveikio po skiepo nuo erkinio encefalito?

visiskai jokio schmoll.gif o kas keisciausia, kad kartu ji gavo dar ir paskutini is tu privalomuju skiepu iki 2metu kur, na i skirtingas rankytes, bet pora daktariu patikino, kad visiskai nieko blogo.. gal ir surizikavom g.gif 3xtfu!
Atsakyti
Tai kad vaikams skiepytis turbut siuo skiepu yra maziausiai butina...jei veliau, gal dar diskutuotina. Erkinio encefalito paplitimas salyje yra nevienodas. Ziurint prie kokio ezeriuko, pvz Ingnalinos rajone kiek zinoma nera uzregistruota ne vieno atvejo...
Atsakyti
as taip pat savo dukryte 3 metu paskiepijau pirmu erkinio e...skiepu, tikiuos salutinio poveikio nebus, kiek skaiciau informaciniame lapelyje 1-2 metu vaikui didesne rizika, kad gali siek tiek pakilti temp, o viriesniems tai retesnis atvejis. kiek kalbejau si skiepus dariancia sesute, ji sako, kad kiek skiepija, nera girdejus, kad butu po sio skiepo kazkokiu rimtesniu salutiniu poveikiu, nebent parausdimas skiepo vietoj.

mano drauge taip pat vaikui dare paskutini privalomaji skiepa ir nuo erkionio, pries savaite tas buvo, sake jokiu rekciju nei nuo vieno skiepo nebuvo, tik kazkurio skiepo vietoj buvo odele paraudus..

as taip pat pasiskiepyjau kartu su dukriuku, nes pamiskai bijau erkiu, iki siol pavyko ju isvengti, bet turim kaima, dukriukas jau didelis, nebenulaikau vietoj, tai per vasara greit i kokias zoles gali ibegt, o kas tose zolese tyko nezinosi....

beje, erkiu ir mieste galima pasigaut, ta pati mano drauge vaziavo po vaiko masazo namo saligatviu kur medziu buvo ir vakare rado isisiubuse vaikui erke, lele i ligonine, streso apturejo baisiausiai, baime, kad erke nebutu uzsikretusi... tai ir paskiepyjo praeita savaite taip pat siuo skiepu... ramiau bus, jei maza kas isisiurbs...
Papildyta:
beje, del sio skiepo nuomones paklausiau ir savo gineko....tai ji tik uz pasiskiepyjima, sako mano visi anukai paskiepyti ir ramu. vaiko ir mano seimos gydytojos, taip pat uz siuos skiepus, nes vaiko gyd sako, macius kelis vaikus susirgusius erkiniu e... sake baisu...
Atsakyti
QUOTE(kristianija @ 2012 03 28, 15:49)
tai per vasara greit i kokias zoles gali ibegt, o kas tose zolese tyko nezinosi....


ar jus skiepinsit ar jus neskiepinsit saugotis vistiek reikia, nes yra erkiniu ligu nuo kuriu jokios vakcinos nera.
Atsakyti
taip, erke ir kitu ligu gali sukelti, bet kaip tokia laimo giga isgydoma antibiotikais...

na o man ir dukrytei po vakarykscio skiepo jokiu salutiniu poveikiu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 03 28, 19:09)
ar jus skiepinsit ar jus neskiepinsit saugotis vistiek reikia, nes yra erkiniu ligu nuo kuriu jokios vakcinos nera.

saugokis nesisaugojes, bet vasara prie ezeriuko bunant nevaiksciosi nuo galvos iki koju apsirenges, kaip grybauti eidamas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(erdeige:) @ 2012 03 29, 09:17)
saugokis nesisaugojes, bet vasara prie ezeriuko bunant nevaiksciosi nuo galvos iki koju apsirenges, kaip grybauti eidamas wink.gif

i "savisaugos"" savoka ieina ir stebejimas po erkes ikandimo, erkes istraukimas kuo greiciau ja pamcius.
Atsakyti
Skiepijau, bet kai sulaukė trijų metų
Atsakyti
taip mirksiukas.gif
Atsakyti
Skiepijom pagreitinta schema, jau po erkės įsisiurbimo. Buvom prie ežero, žolė trumpa, mergytė buvo su bodžiuku, bet erkė įsisiurbė į nugarytę doh.gif per mėnesį gavom tris skiepus, buvo šoktelėję limfmazgiai nuo skiepų.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2012 04 05, 22:25)
Skiepijom pagreitinta schema, jau po erkės įsisiurbimo. Buvom prie ežero, žolė trumpa, mergytė buvo su bodžiuku, bet erkė įsisiurbė į nugarytę  doh.gif  per mėnesį gavom tris skiepus, buvo šoktelėję limfmazgiai nuo skiepų.

o taip galima?
Atsakyti