Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

QUOTE(Neila+69 @ 2008 01 13, 15:54)
smile.gif moteris vyrui yra grazi ta ,kuri yra grazi pati sau... smile.gif

sutinku šimtu procentų...jei pasitiki savimi, esi tvarkinga, pasitempusi (bet ne per daug fyfiška), žinanti ko nori iš gyvenimo, pasiekusi kažkiek moksluose ir karjeroje, besirūpinanti savimi ir turinti apie ką pakalbėti (protingai)...vyrai tave ir vertina... bigsmile.gif
Atsakyti
Dar viena.Šalia labai ryškios moters labai sunku pačiam nesunykti g.gif Jokiais būdais negalima perdėtai rūpintis,šokinėti,visą laiką atiduoti...Tuomet laiko nebelieka pačiam.Primiršti darbus,hobius,draugus..apie naujų sričių atradimą negali būti nė kalbos schmoll.gif Nebepastebi,kad aplinkui pilna įdomių asmenybių.Viskas susikoncentruoja į TĄ VIENINTELĘ .Tai pati didžiuasia mūsų klaida. Ilgainiui JI tave paleidžia,dėl "nežinojimo ko nori" arba "norėjimo nežinia ko",tuomet lieki be nieko.ką turėjai prieš JĄ. unsure.gif

p.s kadangi tema Graži moteris,tai man Penelope Cruz,A.Jolie,J.Lopez thumbup.gif
Atsakyti
mano vyrui tai pirmoj vietoj angelina jolie biggrin.gif
ir dar jesica alba labai patinka g.gif
Atsakyti
Va dabar reiketu pasakyti, kokia moteris is izymybiu mano vyrui graziausia, tai turbut ir nezinociau... mastau.gif Niekad nediskutuojam apie kitu moteru grozi, tiksliau jis su manim nekalba apie tai hihihi.gif kartais kokia minti balsu isreiskia ir viskas... O viesumoje pastebejau, kad uzmeta aki i lieknas, sviesiaplaukes spindinciomis akimis, susitvarkiusias, gal fyfiskas siek tiek... mane ir issirinko pagal savo skoni. blush2.gif tongue.gif bet normalu, kad vyrai mato ir kitas aplink, jei viskas savo ribose ir komplimentus sako tik man, nekritikuoja, jei kuria diena neatrodau visiskai idealiai (siaip labai stengiuosi buti pasitempusi ir tvarkinga). O tas pagyrimas, kai ryte visa susivelus atsikeliu, kad as jam pati graziausia ir labai miela tokia, tai labai sirdele paglosto! wub.gif
Atsakyti
O as vyra karta uzklausiau,kurios is zymiu aktoriu ar daininkiu jam l.graziosTai jis tik nustebes paziurejo,sako,taigi man ne 16-iolika,suprantu,kad visos tos izymios -dirbtines.Juk kasdieniniam gyvenime jos visai kitokios,nei filmuose ar per pasirodymus.
Atsakyti
Na, kas iš holivudo aktorių mano vyreliui patinka tai nežinau. Kažkada kai paklausiau, kuri, tai pasakė , kad nesižvalgo į jas, nes visos pripumpuotos silikono.;DDDD
Bet, kai viena kartą žiūrėdama serialą, paklausiau jo kas patinka iš tokių aktorių tai paminėjo šitą

http://img.timeinc.n..._090507_300.jpg

Nusiraminau, kad nesižvalgo į jaunesnes.
Atsakyti
Aš tikėjausi, kad čia vyrai diskutuoja..., bet klydau verysad.gif Juk moterims pilna temų apie tai kokios moterys joms gražios... galėtų vyrukai čia pasisakinėti.
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 02 02, 00:12)
Aš tikėjausi, kad čia vyrai diskutuoja..., bet klydau  verysad.gif  Juk moterims pilna temų apie tai kokios moterys  joms gražios... galėtų vyrukai čia pasisakinėti.


O atsakyk prasau kur tos moteris nelenda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laisla @ 2008 02 02, 01:12)
Aš tikėjausi, kad čia vyrai diskutuoja..., bet klydau  verysad.gif  Juk moterims pilna temų apie tai kokios moterys  joms gražios... galėtų vyrukai čia pasisakinėti.

O tai ko pati i diskusijas leidiesi? lotuliukas.gif
Atsakyti
maniskiui neprilygstama Jordan doh.gif ot gerai, kad dabar grudakus susimazino, matysim ar kis MB nuomone lotuliukas.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(tiekto @ 2008 02 04, 20:36)
maniskiui neprilygstama Jordan  doh.gif  ot gerai, kad dabar grudakus susimazino, matysim ar kis MB nuomone  lotuliukas.gif  bash.gif

kas per Jordan? g.gif
Atsakyti
QUOTE(DODA @ 2008 02 04, 22:13)
kas per Jordan?  g.gif

Vienas geriausiu krepsininku.
Atsakyti