Įkraunama...
Įkraunama...

Graži moteris vyrams

QUOTE(Medinis @ 2008 11 01, 21:37)
Na tai pasakykit konkrečiai - kur jūs esate -iausia ir už ką jus myli? Gal jūs tiesiog pati kvailiausia, o jam tai patinka.

vat ir myli už viską, kas jam atrodo fajna ax.gif ant kiek reikia būti kvailu, kad to nesuprasti?
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 01, 22:42)
vat ir myli už viską, kas jam atrodo fajna ax.gif ant kiek reikia būti kvailu, kad to nesuprasti?

Tai aš tą ir bandau išsiaiškinti... Vat aš nežinau už ką jus myli. O ar žinote jūs?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 10 30, 00:50)
Kvailiausia, bjauriausia, nemėgstamiausia... etc...

o kodėl tokia kažkam negali būt pati pačiausia pačeliausia? smile.gif

man kažkada sakė, jog labiausiai žavi tai, jog esu "niekšė mizantropė" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lithium @ 2008 11 02, 11:54)
o kodėl tokia kažkam negali būt pati pačiausia pačeliausia? smile.gif

Gali, žinoma. Tiesiog įdomu ką tai reiškia - pati -iausia...

Už mizantropę supykčiau - nežinau ką tai reiškia, o kai kažko nežinau, tai pykstu.
Atsakyti
"pati-iausia" yra visų aukščiausiojo laipsnio būdvardžių moteriškosios giminės vienaskaitos rinkinys smile.gif kadangi tokiu atveju atsiranda koalizija tarp visokių gražiausia-baisiausia, protingiauia-kvailiausia, galime daryti išvadą, kad tai turėtų būti be galo prieštaringa asmenybė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 11 01, 23:04)
Tai aš tą ir bandau išsiaiškinti... Vat aš nežinau už ką jus myli. O ar žinote jūs?

žinau smile.gif bet gal neprivalu jau taip vardinti? mirksiukas.gif girdėjau sakant, kad meilė, tai kai nežinai už ką myli, bet aš tai nesutikčiau... manau, kad ganėtinai lengva pavardinti, tarkim kad ir paėmus savąjį išrinktąjį ir jo geriausią draugą, kurį irgi pažįsti ar pan. mirksiukas.gif

o jei pakreiptume temą kita linkme? kaip jums jūsų žmona, -iausia? vat matau perduodate jai linkėjimus dieną naktį, visą laiką, tik jai, man juk neperduodate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 11 02, 13:08)
Gali, žinoma. Tiesiog įdomu ką tai reiškia - pati -iausia...

Už mizantropę supykčiau - nežinau ką tai reiškia, o kai kažko nežinau, tai pykstu.

Mizantropija-neapykanta žmonėms,jų vengimas,šalinimasis.Mizantropas-atsiskyrėlis,užsidarėlis.
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 11 02, 12:19)
kaip jums jūsų žmona, -iausia? vat matau perduodate jai linkėjimus dieną naktį, visą laiką, tik jai, man juk neperduodate mirksiukas.gif

Taip, man mano žmona -iausia... O jūs juk man nieko blogo nepadarėte, tai kodėl aš jums linkėjimus perdavinėsiu...
Papildyta:
QUOTE(indrealex @ 2008 11 02, 12:21)
Mizantropija-neapykanta žmonėms,jų vengimas,šalinimasis.Mizantropas-atsiskyrėlis,užsidarėlis.

Malonus žmogus. Už tai pykti negalima... Čia komplimentas.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 11 02, 12:39)
Taip, man mano žmona -iausia... O jūs juk man nieko blogo nepadarėte, tai kodėl aš jums linkėjimus perdavinėsiu...

šmaikštuolis thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2008 10 31, 23:16)
be abejo, jokios prasmės būti -iausia pasauliui, nes tai neįmanoma, bet vienam žmogui - savo išrinktajam, su kuriuo esi, tai privalu tokia būti, nes kitaip tai ne kas tada... unsure.gif vat tada ir užsuka pas kitas geras darbuotojas po darbo, pas kitas geras šeimininkes, pas kitas seksualias pupytes ir pan. lotuliukas.gif  mirksiukas.gif o tu geriausiu atveju lieki tik vaikų motina arba šiaip bele kas ax.gif




Gerai pasakyta smile.gif
Atsakyti
o kam stengtis buti paciai graziausiai? ar verta? nusibaigsit taip besielgdamos...
Vyrui turim patikti katik is lovos atsikelusios, susivelusios.Na jei maniskis pradetu bjauretis ir bambeti, sorry, tegu paziuri i save , jis irgi labai greitai gali tapti ir man netobulas.
Pagarba svarbiausia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristule666 @ 2008 11 04, 13:59)
o kam stengtis buti paciai graziausiai? ar verta? nusibaigsit taip besielgdamos...
Vyrui turim patikti katik is lovos atsikelusios, susivelusios.Na jei maniskis pradetu bjauretis ir bambeti, sorry, tegu paziuri i save , jis irgi labai greitai gali tapti ir man netobulas.
Pagarba svarbiausia blush2.gif



Taip pagarba svarbiausia,jei yra pagarba tada viskas ok smile.gif O is ryto mes visi negrazus bunam
Atsakyti