Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

Sonatinai noriu padekot uz zuvies grietineles padaze recepta 4u.gif taip paprasta kad net nesitikejau kad bus TAIP skanu thumbup.gif

dar kepiau obuoliu pyraga su jogurtu, bet sakyciau labai savotiskas skonis, musu nelabai uzkabino blush2.gif be to, be galo sotus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2007 01 25, 15:31)
o man pasakykit kam tas vanduo orkaiteje kepant bandele italiskas blush2.gif



Isivaizduoju tam, kad virsus butu traskus, o vidus minkstas ax.gif
Atsakyti

išsikepiau itališkų bandelių thumbup.gif mama pusę išsinešė blink.gif
Atsakyti
Pas mane snd bandeliu diena ax.gif Kepiau Bulvines bandeles (bus pusryciams) ir dabar orkaitej Varskines pynutes (dviguba porcija) blush2.gif Nu jau tokia alkana ziurinejau receptus, tai sakau apsirysiu nakciai ir daugiau nieko nereiks tongue.gif
Atsakyti
siandien: kewle korejietiskai ir mociutes bandeles. nu sakes doh.gif neber figuros per tuos receptus kaip skanu.
p.s. miargos, taigi nedekit tiek miltu i tas bandeles. is pradziu maziau, paskui jei reiks dadesit, tesla nukietint labai lengva, o pataisyt nebeimanoma. praktikos cia reikia, kasdien kepkit, tai ranka jau mintinai zinos kiek bert, uzsimerkusios teslas darysit (cia is savo praktikos biggrin.gif )
Atsakyti
Gaminau kuskusą su vištiena thumbup.gif ,bet su faršu buvo skaniau thumbup.gif : thumbup.gif Dar savaitgalyje kepiau Šepardo pyragą thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Ačiū Sonatina 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spyglė: 25 sausio 2007 - 22:06

Esu didelė Sonatinos gerbėja. Vyras sako, kad atradus šiuos receptus tapau dar geresnė šeiminikė thumbup.gif O ir pačiai teko kelias savaites pasidietinti, kad atgaučiau formas po visų skanių vakarienių doh.gif

QUOTE(garbane @ 2007 01 25, 16:31)
Sonatinai noriu padekot uz zuvies grietineles padaze recepta  4u.gif taip paprasta kad net nesitikejau kad bus TAIP skanu  thumbup.gif




Mums taip pat labai patiko žuvis grietinėlės padaže. Kitą kartą ti gal mažiau grietinėlės pilsiu. Vyras sakė, kad kitą dieną pašildžius dar skaniau buvo nei tik iškepus. Gal labai alkanas buvo mirksiukas.gif
Iš visų gamintų receptų, man tik Aharoni obuolių pyrgas schmoll.gif Gal dėl to, kad obuolius sudėjau ant skardinės formos dugno, o vietoj brendžio apšlakščiau degtine ir jie sureagavo su skarda. Vaizdas tai doh.gif o ir skonis man nelabai
Atsakyti
ką tik iškepiau kinietiškus paplotėlius essen.gif nu skanumėlis. labai nesudėtinga pagamint ir visai greit thumbup.gif lauksiu vyro įvertinimų vakare ax.gif
ačiū sonatina 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
šiandien valgėm kepenėles su saldžiarūgščiu padažu smile.gif .
Norėjau paklausti kokį actą naudoti? 6% ar 9%? aš dariau su vyno actu tai gavosi specifinis skonis, bet visai patiko smile.gif .
Atsakyti
merginos gal galit atsakyt kuri greitai, kodel kalakutienos kukuliai su spinatais ir suriu turi but butent su saldytais spinatais? nes as turiu svieziu.. netinka? unsure.gif
Atsakyti
manau, kad gali. nes saldyti produktai nebuna kazkaip ypatingai apdoroti, kad pakeistu savo savybes. bent jau as gaminciau ir nesukciau galvos.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2007 01 26, 19:08)
merginos gal galit atsakyt kuri greitai, kodel kalakutienos kukuliai su spinatais ir suriu turi but butent su saldytais spinatais? nes as turiu svieziu.. netinka?  unsure.gif

geras biggrin.gif as kazkada juos gaminau ir net nemaciau, kad ten parasyta, kad saldyti biggrin.gif Gaminau su svieziais, viskas gavosi puikiai ir skaniai biggrin.gif
Atsakyti