Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

[quote=Monica,2007 01 30, 11:23]
Sakykit mergaitės, dariusios makaronų lizdelius, ar jūsų lizdeliai buvo su įdubimu?
Pats patiekalas tai tikrai skanus, bet į mano lizdelius faršas tik ant viršaus dėjosi, l. mažai pavyko užlepinti, tai galvoju, ar visi tokie tie lizdeliai, ar tik mano g.gif
/quote]
Lizdeliai su idubimu butu tusti lizdeliai, o kadangi mes idedam po maza kalakuciuka smile.gif , tai gaunasi lizdelis su iskilimu. As uzspaudziu po gera sauksteli farso, daugiau jau krenta is lizdo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatina @ 2007 01 30, 10:03)
[i]Cigarettes Russes, kitaip dar vadinama Piroulines,

Kazin jei juos iskepus vaflinej ar iseitu kas nors?
Atsakyti
Kadangi panašu, kad Sonatinos paveikta pasinešiu ant kalakutienos faršo, tai vis galvoju apie kalakutienos faršo keksiukus:) gal sakau, kepėt kuri? Nu man įdomu, kaip ten tie avižiniai dribsniai įsipaišo, ar sknau, ar geriau kokių džiūvėsėlių dėti... nugi planuoju turėt svečių, tai mąstau, gal gamint juos.... O kaip tik bruknių turiu namie.smile.gif)
Atsakyti
Aš kepiau ne kalakutienos keksiukus, o keksą blush2.gif nes neturėjau formelių doh.gif bet skonis thumbup.gif ir aš kai dėjau tuos dribsnius galvojau kaip čia bus jausis ar ne,bet nesijaučia.Dabar Sonatinos receptais neabejoju jei reikia vadinasi reikia tongue.gif Ir aš pradėjau pirkti kalakutienos faršą ir visai skanu pasirodo yra.Man patiko visi Sonatinos patiekalai nors gal dar ne visus gaminau ir yra tik 2 kurių jau niekada nebegaminsiu tiesiog jie nepatiko man tai varškinis tinginys ir pikantiškas tortas.Nors ką nors pakeitus man jie gal visai patiktų.Į varškinį nedėčiau jokių uogų ar vaisių,o gal šokoladą net nežinau,o pikantiškam tortui imčiau lašišą arba bent daug daugiau prieskonių dėčiau.Mėsos patiekalai visi nuostabūs nes esu mėsėdė blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daffni @ 2007 01 30, 14:17)
Kadangi panašu, kad Sonatinos paveikta pasinešiu ant kalakutienos faršo, tai vis galvoju apie kalakutienos faršo keksiukus:) gal sakau, kepėt kuri? Nu man įdomu, kaip ten tie avižiniai dribsniai įsipaišo, ar sknau, ar geriau kokių džiūvėsėlių dėti... nugi planuoju turėt svečių, tai mąstau, gal gamint juos.... O kaip tik bruknių turiu namie.smile.gif)



As vakar dariau. Labai labai visiems patiko. Gavosi 12 mini keksiuku. Valgem su brukniu-kriausiu padazu. Labai greitai pasidaro. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nu tai ka, vadinasi rytoj gaminsiu kalakutienos keksiukus:))))

Nu ir dar riekia kažką skanaus saldaus pagamint, et vis dar nekyla ranka gamint tai, ka jau dariau, nors ir skanu. Nusižėjau keksiukus su grietine ir ananasais. vienzodziu turiu daug grietinės ir niekaip nesumąstau kokiam sonatinos pyragui ar keksiukams panaudoti:))
Papildyta:
bet tikriausiai ir kalakutienos keksiukai ir ananasiniai keksiukai kartu juokingai atrodys:))) o dar formeles tos pačios:))))
Atsakyti
As zinau, kad jau gal busiu su "pasenusiom naujienom", nes jau dauguma jusu seniai isbande, bet as tik siandien isbandziau Varskes tingini . NEREALIAI SKANU!!! Visoms rekomenduoju pabandyti, kas dar nebande 4u.gif Aciu tau, Sonatina aciuks.gif
Atsakyti
vakar jau antra kart gaminau vistiena su obuoliais thumbup.gif skanu...
dabar einu ieskot kokio recepto pyrago su bananais essen.gif
Atsakyti
Sonatina, o keksa sita galima kepti kekso formoj-ziede? Nes as kazkaip abejoju del to varskes ydaro.... (cia ateiciai domiuosi)...
Atsakyti
kiek reikia vištieną jogurto padaže kepti ir kiek laispnių nustatyti?
Atsakyti
QUOTE(seima @ 2007 01 29, 21:29)
as siandien drauga issiunciau i kremo paieskas, tai to,koks parodyta nerado, bet parnese Dr.Oetker krema tortam ir pudinga(apsidraude,kad dar karta netektu po parduotuves lakstyt) smile.gif kadangi pyragu nelabai megstu,o ypac kietesniu,tai sudejau visa pakeli to kremo(nors turbut reiketu kokios puses) ir pyliau puodeli pieno-sviesto nors ir buvo parasyta,kad reikia deti,nedejau..pagalvojau,kad pyragas bus minkstesnis ir neklydau wink.gif  buvo laaabai skanu ir jau nebera-net nespejau nufotografuot  thumbup.gif

thumbup.gif thumbup.gif reiskia su tuo kremu galima (as is pyrago su brukniais irgi daug kremo darydavau)

o sviesto visiskai nedejai?

QUOTE(Monica @ 2007 01 30, 13:23)
Sakykit mergaitės, dariusios makaronų lizdelius, ar jūsų lizdeliai buvo su įdubimu?
Pats patiekalas tai tikrai skanus, bet į mano lizdelius faršas tik ant viršaus dėjosi, l. mažai pavyko užlepinti, tai galvoju, ar visi tokie tie lizdeliai, ar tik mano g.gif 

ne, idubimu nebuvo, ant virsaus dejau farso-pilna sauksta
Atsakyti
Kepiau čiurkas - apsivalgėm essen.gif Tik man pagal receptuką tešla regis per minkšta gavosi. Susmego dalis plikytų pyragėlių ir čiurkytės.Pirma kepiau plikytus pyragėlius ir kur netilpo tešla išviriau čiurkas. Tai dariau antrą kart tešlytę ir dėjau daugiau miltų. Tai tada čiurkos gerai išsipūtė ir nebesukrito. Valgėm be šokolado, bet buvo labai labai skanu.

Dar esu dariusi varškinį tinginį-liuksiškas. Labai neblogai gaunasi su juodaisiais serbentais. Skanus tinginių skruzdėlynas. Ir daug kitų pyragų. O Aharoni pyragą su obuoliais tai ir vyras valgė, nors šiaip obuolinių nemėgsta.
Tai dėkui Sonatinai už receptukus. Dabar bėgu daryt varškytę plikytiems pyragėliams ax.gif
Atsakyti