Įkraunama...
Įkraunama...

Skanaus! - 7

QUOTE(Katu @ 2007 02 07, 16:47)
O mano mama darydavo taip - paimdavo švarų rankšluostuką, sudėdavo ten sausainius, užlenkdavo vėl rankšlustuku ir sudaužydavo plaktuku, kuriuo karbonadą ruošdavo.



Tai kad cia ne sausainius reikia trupinti, o is sausu ingridientu ir sviesto padaryti trupinius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(agotas @ 2007 02 07, 18:37)
Tai kad cia ne sausainius reikia trupinti, o is sausu ingridientu ir sviesto padaryti trupinius biggrin.gif


Sorry, kažkaip užsigalvojau apie "Marsą". Tuomet dar paprasčiau viskas - aš tokius trupinius darau rankom (pirštais). 4u.gif
Atsakyti
pagaminau netikrą šepardo pyragą - skanumėlis thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien gaminau kiaulieną su grybais vyno ir grietinėlės padaže. Laaabai skanu thumbup.gif
O vyną pyliau raudoną, nes tik toks namie buvo.
Atsakyti
Ir aš šiandiena pagaminau Šepardo pyragą su vištiena,tai šiaip labai skanus,tik va kad atpjauti jo ir gražiai į lėkštę įdėti neina schmoll.gif nes toks labai minkštas,gal kad košę iš bulvių pati viriau ir ne tokią tirštą padariau o gal reikia palaukti kol atšals ir košė sutirštės g.gif bet gal per daug skysčio buvo,nes kai kepė tai jo susidarė nemažai ir gal miltų reikėjo daugiau įdėti g.gif na nežinau kodėl taip,bet ir ta įdėta "košė" labai labai skani thumbup.gif net mano sūnus valgė essen.gif
Dėkui Sonatinai aciuks.gif
Atsakyti
labas Sonatina!

o gal netycia zinai torto prie vyno recepta? pirkom maximoj.. nu nepaprastai skanus.. thumbup.gif
Atsakyti
as dariau vakar ispaniskas ciuras,niam niam,viskas pirmas pirkinys bus svirkstas,nes tokios sumutave gavosi lotuliukas.gif ,bet labai patiko visiems,va dabar pabaigdineju lukusias,o jeigu kita kart as daryciau didesnes ir koki kremuka i vidu,nes kur didesnes buvo tai viduje tuscia ,sonatina gal koki kremuka zinai skanu ax.gif ,o nebutu galima pakeist vandeni ciuras darant pienu ax.gif 4u.gif
sonatina as tau ieskini pateiksiu uz kiekviena kilograma kas rytas sedziu saldumynuose doh.gif lotuliukas.gif 4u.gif
sonatina jei as darysiu varskes tingini ir desiu vaisius saldytus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Essexgirls: 08 vasario 2007 - 10:40
Sveiki smile.gif ,
Sonatina, kiek daug naujų puikių receptėlių thumbup.gif . Planuoju savaitgalį kepti biskvitinį morkų vyniotinį, tai norėjau pasiteirauti kokius riešutus reikia dėti į kremą, ar nėra jokio skirtumo? Gal gali patarti merginos, kurios jau kepė šį vyniotinį. ax.gif
Aišku, pasigirsiu, kad kepiau glazūruotus mėsos kukulius su obuoliais, kalakutienos kukulius su špinatais ir sūriu, sūrio ir čili suktinukus(tik kitokius pipiriukus dėjau), dariau silkę pataluose. Viskas puiku, ypač kukuliai su obuoliais.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korcula: 08 vasario 2007 - 12:36
o as ka tik prisikirtau mesos apkepo. o jau skanumelis.....mmmmmmmmmm.
tik truputi pagal save pasikoregavau, nes neturejau surio, o per salti nenorejau begt i parduotuve. ai, ir dar ant virsaus bulves pjaustytas uzdejau ir aptepiau majonezo-grietines-garstyciu plakiniu. thumbup.gif
Atsakyti
Sonatina, kuom tu taip graziai aptepei morku vyniotini g.gif Ar aptepei paprastai ir paskui kokia sakute perbraukei g.gif Reiks jauciu Valentinkei iskept si vyniotini.
Atsakyti
Sveikuciukes,
As irgi jau esu siu receptuku gerbeja.
Sivakar galvoju varskes pyraga su apelsinais issikepti. Gal kas zinot kur galima nusipirkti kukuruzu krakmolo? As ziurejau maximoj, bet neradau.
Zinau, kad galima ir bulviu krakmola naudoti, ner maniskiui nelabai tinka skarndukui bulves sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Essexgirls @ 2007 02 08, 11:22)
viskas pirmas pirkinys bus svirkstas,

sonatina as tau ieskini pateiksiu uz kiekviena kilograma kas rytas sedziu saldumynuose doh.gif  lotuliukas.gif  4u.gif



O kokį švirkštą pirkt? kur jų yra? visuose PC?

beje, Essexgirls, aš jau darau pertrauką saldžiųjų kepinių skyrelyje:))) tik nekaltinu Sonatinos, biškiuką pati nepaisžiūrėjau, tai dabar lapnosiu salotas:)))
Atsakyti