Įkraunama...
Įkraunama...

Meilė rankdarbiams

Man tai sėdėti prieš televizorių be nieko rankose - nesąmonė kažkokia. Aš net su kompiuteriu dirbdama, kol kompas mąsto, pasiimu rankdarbį, vis kokią eilute padarau biggrin.gif
O parduotuvėse tai aš pasiieškau idėjų. Kartą mačiau tokį ukrytei gražų megztinuką, numegztą iš gražių siūlų, bt fasonas - tai trijų valandų darbas. Kainavo jis... 226 Lt. Siaubas kažkoks. Tuoj nusipirkau tokių pačių siūlų už 30 Lt ir numezgiau. Ir malonumas, ir taupymas.
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 09, 19:54)
Na aš jei nieko neveikčiau,ko gero išprotėčiau....niekaip neišmokstu sėdėt ir nieko neveikt,net televizorių žiūrėdama aš ką nors veikiu-mezgu,neriu...
...  nors megzta mašina,nekokybiškai ir žinant tų siūlų kainą niekaip ranka nekyla mest pinigus į balą  schmoll.gif  Aš už originalumą  4u.gif


Vat lygiai tos pačios nuomonės ir aš biggrin.gif Aš jau net nebandau išmokti ramiai sėdėti... kur tau, jei net kine sėdint neramu. Esu vienąkart mezgusi, dar Lietuvos mažojoje salytėje. Tai draugės negalėjo ramiai filmo žiūrėt lotuliukas.gif o žiūrėjom ,,8 moteris". O ką, jei siūlai buvo buklė, mezgiau vien gerom akim, tai tik filmą ir žiūrėt thumbup.gif
Ir aš negaliu pirkt megztinių, jau net ir nežiūriu parduotuvėse, nebet ant kokio manekeno koks ypatingas modeliukas būna. Bet dėl savo ypatingo priekabumo būtinai randu, kad koks nors kreivokas ar siūlės negražios doh.gif O neduokdie kokį mazgą vidury mezginio randu doh.gif
Džiaugiuosi, kad mano mezgimą vertina klientės. O aš jau pradedu tikėti visokiais niekais mirksiukas.gif - pvz., kai bloga nuotaika, mezginio į rankas neimu - kam žmogui sumegzti savo nekokias mintis...

Matai, Zhuvycia, kaip įsisiautėjo rankdarbių mėgėjos, o tu dūsavai, kad niekas neatsiliepia bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 09 sausio 2007 - 21:45
QUOTE(Virbalai @ 2007 01 09, 22:43)
Aš jau net nebandau išmokti ramiai sėdėti... kur tau, jei net kine sėdint neramu. Esu vienąkart mezgusi, dar Lietuvos mažojoje salytėje. Tai draugės negalėjo ramiai filmo žiūrėt  lotuliukas.gif o žiūrėjom ,,8 moteris". O ką, jei siūlai buvo buklė, mezgiau vien gerom akim, tai tik filmą ir žiūrėt  thumbup.gif



O aš maniau, kad aš tokia viena "nesveika" (atsiprašau virbalai, tačiau nerandu kito žodžio blush2.gif ) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Iš manęs juokiasi, kad aš net važiuodama mašina jei reikia ardau ką nors, ar baliai be mezgimo ne baliai lotuliukas.gif vis to laiko stoka, vis rankų niežėjimas be darbo rolleyes.gif
Atsakyti
Baik, ko čia pykt, liga yra liga wub.gif
*****, megsčiau ir aš mašinoj, bet gi vairą rankomis laikyt reikia...
Aš įsigudrinu darbe per budėjimus megzt, nors negalima, bet visiems akis draskau - jei skaitysiu, tai užmigsiu, o megzdama ir plepėt, ir skaityt, ir dirbt galiu thumbup.gif
Atsakyti
na as masinoj dirbu tai tik tada kai pas tevus vaziuojam ir vyras vairuoja, pati daugiau kamsciuose keikiuosi lotuliukas.gif kitaip akys butu kreivos sleivos lotuliukas.gif ir drabuzis butu su blogos energijos prisikaupes aggressive.gif


beje, virbalai, gal gali mestelti nors cia ar az ka ten per vokiska stebukla matei ir bandei, o tai as cia tokia novatoriskas zmogiukas negaliu dabar ramiai sedeti neisgirdus detaliau kas tai per daiktas ir su kuom valgomas lotuliukas.gif
Atsakyti
Ateik i Casa Lana ir pati pamatysi rolleyes.gif
OK, bandysiu tuoj surast, kur čia mergaitės aptarinėjo tuos siūlus.


Va, radau čia http://www.supermama...?...4247&st=504
Susienos įdėtas baltas šalikutis

Siūlai nepigūs, bet galima derinti su paprastais vilnoniais.
Nueik, jie ten tikrai įdomesni - dvispalviai, pvz., tamsiai mėlyna su pilku, ryža su rudu, rožinė su bordo ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 09 sausio 2007 - 22:17
Aš jau kartais ir baimę jaučiu eiti į siūlų parduotuvę, nes žinau, kad geriau jau duonos neparnešiu, ale maišelį su siūlais tai tikrai parsitempsiu lotuliukas.gif


na ką teks nueiti ir pasižvalgyti smile.gif Dėkui!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tokom: 09 sausio 2007 - 22:15
As tai labai megztu megzti masinoje (aisku, kai vairuoja vyras). Daznai tenka vaziuoti is Antakalnio gludumos iki Pasilaiciu arba Pilaites, kelione trunka apie 20 min., tai oho kiek galima per tiek laiko numegzti! Karta pasiemiau vel gi i kelione megzti, ir tik po to apsiziurejau, kad pasiemiau tik viena virbala! iek buvo liudesio! smile.gif
Siandien netycia paziurejau laida "Pagal mama", kur vaikinukas vedesi savo busimo smerginos mama i rankdarbiu salona ir abu mokinosi velti is vilnos. Taip idomu, kad vaikinukas is karto "muse" ant rankdarbiu. Bet juokingiausia, ai paklause mamos, ar uzsiimate rankdarbiais, si eme mykti, kad neee, nelabai, na, kartais, o kai paklause, ar megztate megzti, si iskarto su entuziazmu atsake "taip, labai daug mezgu". Tai kas tada yra mezgimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2007 01 09, 23:57)
Tai kas tada yra mezgimas?  g.gif


kartojuosi - gyvenimo budas biggrin.gif .Neužsiimame mes rankdarbiais - o be jų gyvent negalim thumbup.gif
Atsakyti
O kiek galėtum numegzti, jei neturėtum kompo? Jei nesilankytum SM? lotuliukas.gif
Ir aš pasikartosiu - tai liga, net užkrečiama - prisimenu mokyklos laikus - kelios mergiotės susitikdavom, klausydavom muzikos, apkalbinėdavom bernus ir...megzdavom. O po to į diskotekas savo megztom raštuotom suknelėm apsirengusios bandydavom patekti... sokiai.gif
Kadangi aš mokyklą baigiau žiauriai seniai, tai jau tikrai galiu konstatuoti sau mezgimo ligą su nukrypimais - nėrimu, vėlimu assa.gif
Džiaugiuosi, kad esu ne viena tokia - tai įrodo SM ir šios temos populiarumas hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virbalai: 10 sausio 2007 - 00:13
QUOTE(Virbalai @ 2007 01 09, 23:04)
Ateik i Casa Lana ir pati pamatysi  rolleyes.gif
OK, bandysiu tuoj surast, kur čia mergaitės aptarinėjo tuos siūlus.
Va, radau čia http://www.supermama...?...4247&st=504
Susienos įdėtas baltas šalikutis

Siūlai nepigūs, bet galima derinti su paprastais vilnoniais.
Nueik, jie ten tikrai įdomesni - dvispalviai, pvz., tamsiai mėlyna su pilku, ryža su rudu, rožinė su bordo ir t.t.



Nu geras, tokio mezgimo budo dar nemaciau... O tai cia turbut jau tik gerosiomis gali pamezgalioti, ir, manau, nera labai lengva megzti. Bet grazumo tai grazu, tiksliau, daugiau idomu nei grazu gal...
Atsakyti
Tikra meile nerudyja lotuliukas.gif
Kaip ir visos kitos sitam forume, esu truputi beprote, bet viskas gerai, savo ligas pripazistu biggrin.gif va, kad ir dabar, reikia rasyt kursini, rytoj jau atiduot, turiu dar tik puse ir svajoju, kaip cia nuejus nunert viena sudedamaja serveteles dali lotuliukas.gif doh.gif
aisku, SM irgi labai pasitarnavo, kad dabar namuose yra lako bonkuciu, serveteliu, daugiau siulu, daugiau karoliu, vilnos ir viskokiu kitokiu gerybiu blush2.gif turiu atskira kampeli, tai ir tempiu viska ten kaip koks kurmis. bet jau geriau taip, nei sedet rankas sudejus ir laukt, kol koks stebuklas is dangaus nusileis angel.gif paciam reik stebuklus kurti rolleyes.gif
Atsakyti