Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
butent kad as bijau ir nenoriu operacijos.o maciau xxx puslapiuse daug tokiu, bet vistiek...nezinau....jei as zinociau kad kitiems tai nera atgrasu,keista,negrazu ir pan, manau mano komplekso nebeliktu.sukurdama sita tema galbut norejau nuomoniu kad tai normalu....
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 22, 17:31)
butent kad as bijau ir nenoriu operacijos.o maciau xxx puslapiuse daug tokiu, bet vistiek...nezinau....jei as zinociau kad kitiems tai nera atgrasu,keista,negrazu ir pan, manau mano komplekso nebeliktu.sukurdama sita tema galbut norejau nuomoniu kad tai normalu....


Žinai, ir pas mane per didelės reiškia. Matuoti nematavau, bet tikrai pusė centimetro bus. Bet aš visada galvojau, kad tai normalu... schmoll.gif

Na aš savųjų tai jau tikrai nepjausiu. Fiziškai jos man netrukdo. Be to, mano vyrui tai atrodo seksualu blush2.gif ax.gif wub.gif

O tu tikra, kad tau ar tavo heart.gif bus gražiau po operacijos? Taigi taip jaudina, kai toji Paslaptis nedrąsiai kiša nosytę. (aš čia kalbu iš vyro pusės. mes su saviškiu daug šnekamės apie tai, kas seksualu jam, todėl galiu spręsti)
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 22, 17:31)
butent kad as bijau ir nenoriu operacijos.


beje, tai kodėl tu nori operuotis, jei nenori?
Atsakyti
mano vyrui tai tai pat seksualu ax.gif sake kad susipyktume jei nuspresciau operuotis.nenoriu as to pacio proceso ty operacijos pacios, islaidu, nervu, ko galbut visai ir nereikia.bandau save vis itinkint kad to nereikia.bet kazkodel man sitas kompleksas labai uzstriges.taip, mano vyrui tai seksualu, bet pavyzdziui susimastau o kaip kitiems, gal jiems tai atstumianciai gali pasirodyt.ir kaip minejau droveciaus nusirengti moteru kompanijoj(bendras dusas,pirtis)tokios smulkmenos vis islenda..
Atsakyti
Na, jei tu prieš mane išsirengtum (tik nieko nepagalvok), tai tikrai nekreipčiau dėmesio, nes visada galvojau, jog tai normalu. Ir šiaip, kokia boba tau ten lįs žiūrėti. Taigi jei nespoksai, tai ir nesimato.

Jeigu tu jauti kompleksą ir dėl to tikrai jausiesi gerai, tuomet rimtai turi pagalvoti. Bet jei tik kartais susinervini... Tu pabandyk suprasti, kodėl tau tas kompleksas atsirado. O gal jau žinai? Aplinkiniai sugeba viskokių baisybių prikalbėti. Pavyzdžiui, man vienas vaikinas, su kuriuo anksčiau bendravau, buvo įkalbėjęs, jog aš stora. O iš tikrųjų netgi dabar, kai papilnėjau iš tiesų, man visi aiškina, jog daugiau valgyčiau. Dabar didžiuojuosi savo menkais riebaliukais aplink bambą, kurių tuo metu neturėjau ir visai nesijaučiu stora.
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 20, 06:40)
mano partneriui tai tikrai netrukdo jis yra netgi nusistates pries mano nora operuotis,siaip pasak ginekologo as is muses darau drambli-tai yra normalu ir kiekvienos moters lytiniai organai kaip ir veido bruozai -individualus.tai butu skaitoma kaip kosmetine operacija.ir siaip sake kad tokiu moteru 40% bet niekaip nagaliu isgint sito komplekso.gal del to ryztis operuotis yra truputi per daug..?

QUOTE(miauka21 @ 2006 01 22, 15:46)
is tikruju tai net pasimeciau ax.gif na ilgesnes tiek kad islindusios uz didziuju lytiniu lupu, aisku maciau ir tokiu kaip pas mane bet siaip pas dauguma mazuju lytiniu lupu nesimato nes jas dengia didziosios.o pas mane islindusios kokius 5mm ar daugiau..

QUOTE(miauka21 @ 2006 01 22, 17:51)
mano vyrui tai tai pat seksualu ax.gif sake kad susipyktume jei nuspresciau operuotis.nenoriu as to pacio proceso ty operacijos pacios, islaidu, nervu, ko galbut visai ir nereikia.bandau save vis itinkint kad to nereikia.bet kazkodel man sitas kompleksas labai uzstriges.taip, mano vyrui tai seksualu, bet pavyzdziui susimastau o kaip kitiems, gal jiems tai atstumianciai gali pasirodyt.ir kaip minejau droveciaus nusirengti moteru kompanijoj(bendras dusas,pirtis)tokios smulkmenos vis islenda..

na matau,kad radai problemą ten kur jos visai nėra schmoll.gif 4u.gif geriau tuos 600 lt. išleisk geresniems tikslams mirksiukas.gif ir pritariu Meškuolės pasisakymui thumbup.gif , kad tikrai jokiam bendram duše ar kur kitur moterys nepuls tau ten tyrinėt net jei ir žinotų tavo taremą "problemą" ax.gif
Atsakyti
[quote=Meškuolė,2006 01 22, 19:58]
Na, jei tu prieš mane išsirengtum (tik nieko nepagalvok), tai tikrai nekreipčiau dėmesio, nes visada galvojau, jog tai normalu. Ir šiaip, kokia boba tau ten lįs žiūrėti. Taigi jei nespoksai, tai ir nesimato.

Tiksliai pasakyta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(miauka21 @ 2006 01 20, 08:40)
mano partneriui tai tikrai netrukdo jis yra netgi nusistates pries mano nora operuotis,siaip pasak ginekologo as is muses darau drambli-tai yra normalu ir kiekvienos moters lytiniai organai kaip ir veido bruozai -individualus.tai butu skaitoma kaip kosmetine operacija.ir siaip sake kad tokiu moteru 40% bet niekaip nagaliu isgint sito komplekso.gal del to ryztis operuotis yra truputi per daug..?


Elkis taip,lyg šio komplekso neturėtum ir niekas jo nepastebės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babouziuke @ 2006 01 22, 01:02)
O prie ko čia tarpvietė ir mažosios - didelės lytinės lūpos?  g.gif Tarpvietė ir yra tarpvietė ir jeigu gimdymo metu reikės kirpti, tai ir kirps.



O prie to, kad gimdant tarpvietė plečiasi mažųjų lytynių lūpų sąskaita, t.y. kuo mažosios lytynės lūpos didesnės, tuo daugiau tarpvietė išsitemps mirksiukas.gif . Štai ir visa matematika rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fėja-Būrėja @ 2006 01 25, 11:11)
O prie to, kad gimdant tarpvietė plečiasi mažųjų lytynių lūpų sąskaita, t.y. kuo  mažosios lytynės lūpos didesnės, tuo daugiau tarpvietė išsitemps  mirksiukas.gif . Štai ir visa matematika  rolleyes.gif

Gal ir teisybė, nes niekaip negalėjau susieti šitų dviejų dalykų rolleyes.gif .
Atsakyti
Girdejau ir maciau skelbimus,kad atlieka mot.genitaliju plastines operacijas. Gal kas galetu paaiskinti ka tai reiskia? Ar lyt.lupas koreguoja,ar maksti,ar dar ka nors? Ar viska....Ir kiek tai kainuoja? Ar Lietuvoje tai populiaru? O kas gali paaiskinti kokios idealios turi buti?? Jei kas zinot,pasidalinkit prasau..... 4u.gif Ar pacios ka nors koreguotumet,o gal vyras noretu? rolleyes.gif
Atsakyti
aš žiūrėjau tokią laidą,kaip kalbėjo geriausias "tos" srities chirurgas,tai jis sakė,kad dabar darbų tiek,kad net suktis nespėja.Darosi moteriškės,nes joms atseit negražu,ar etalonas ne toks.O šiaip tai daro moterims,kurių mažosios "lūpytės" didelės ir trukdo vaikščiot su kelnaitėm,ar toms,kurias per kitas operacijas "sugadina" chirurgai.Bet čia visas veiksmas vyksta Amerikoj.
Gal kažkiek patenkinau smalsumą mirksiukas.gif
Atsakyti