Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriškų genitalijų korekcija

Apklausa: Ar darytumetes plastine mot.genitaliju operacija? (526 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
nu jūs ir pavarot lotuliukas.gif ,kai kurių mintis skaitydama juokiausi iki ašarų,
na o dėl tų lūpyčių dydžio,nesuprantu,kas per kompleksai gali būt...
na mano didesnes nei įprasta,ir kas čia tokio????
manąjam tokios laaaabai patinka, ir nesuku dėl to galvos
ale ir sugalvok tu man net centimetrais išmatuot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o kodel jam patinka?
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2007 01 16, 21:07)
Kas čia per išmislas blink.gif  Įdomu būtų sužinoti, kaip jie ten balina.... gal su peroksidu viską išdegina  lotuliukas.gif  g.gif .

Nu nezinau kuo jie ten balina... g.gif ne veltui pinigus uz tai ima....a ka nori namu salygom issibalint? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Ziurek,jei pavyks ir mums pasakyk.... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Latelle @ 2007 01 17, 00:41)
Nu nezinau kuo jie ten balina... g.gif ne veltui pinigus uz tai ima....a ka nori namu salygom issibalint? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Ziurek,jei pavyks ir mums pasakyk.... lotuliukas.gif




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
hm.. Jei nematote problemos tai bent nesijuokit is kitu. As irgi turiu del to kompleksa, bet ne siaip kad mazosios l.lupos dideles, o todel kad dideles tik vienoj pusej verysad.gif nu kazkokia nesimetrija doh.gif man realiai tai jos netrukdo, nesitrina ir pan, bet viestiek nesmagu.. Isvis ilga laika baisiausiai del to kompleksavau bet paskui internete radau kad visgi buna tokiu moteru kuriu mazosios lyt.lupos dideles.. unsure.gif bet tikriausiai bent daugmaz simetriskai atrodo doh.gif
Atsakyti
nepergyvenk visokiu yra, skyrelyje "uz miegamojo duru" yra tokia tema, ten irgi rase mergina, kad pas ja tik viena tokia ir ji nekompleksuoja. nekreipk demesio i prirasytas nesamones, matai gi, kad cia nusisneka ir tiek.
Atsakyti
kodel patinka?....nu cia vyro reik klaust, ne manes blush2.gif ,
sake,kad tokias glamonet kaifas blush2.gif ,
taip kad patariu nei vienai nepergyvent del tokiu nieku,
zmones be ranku, be koju gyvena, va ten tai bedos...
Atsakyti
tai iseitu, kad tos kurios cia reke apie kalakuto skiautere ar ka tai, pacios istikruju yra nuskriaustos, kad tokios neturi? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 17, 16:49)
nepergyvenk visokiu yra, skyrelyje "uz miegamojo duru" yra tokia tema, ten irgi rase mergina, kad pas ja tik viena tokia ir ji nekompleksuoja. nekreipk demesio i prirasytas nesamones, matai gi, kad cia nusisneka ir tiek.

Zinai,man atrodo,kad nusisneki cia tik tu viena,brangioji g.gif
O jeigu tau grazu tos kalakuto skiauteres,tai ir turek i sveikata,o kas jaucia del to diskomforta tam si tema ir yra,kad suzinotumet kaip to komplekso atsikratyt. o juokiames,jei tamsta esi ,,blondine,, ir nesupranti-visai ne is to....
(pasiskaitykit apie balinimus) Tai tiek.
Papildyta:
QUOTE(Nepasimetusi @ 2007 01 17, 15:10)
hm.. Jei nematote problemos tai bent nesijuokit is kitu. As irgi turiu del to kompleksa, bet ne siaip kad mazosios l.lupos dideles, o todel kad dideles tik vienoj pusej  verysad.gif  nu kazkokia nesimetrija  doh.gif man realiai tai jos netrukdo, nesitrina ir pan, bet viestiek nesmagu.. Isvis ilga laika baisiausiai del to kompleksavau bet paskui internete radau kad visgi buna tokiu moteru kuriu mazosios lyt.lupos dideles..  unsure.gif  bet tikriausiai bent daugmaz simetriskai atrodo doh.gif

Tai jeigu jauti kompleksa,kadel nepasitvarkai? juk cia buvo rasyta info kur ir uz kiek galima pasidaryti ir problemu nebus! Is tokiu dalyku nesijuokiama.O butu dar idomiau,kad pasidalintu tos,kurios jau pasidariusios,kaip jauciasi dabar....
Atsakyti
o tai kam tu uzvedei tokia tema, jei tau ji visiskai neaktuali?
Atsakyti
QUOTE(Shiduh @ 2007 01 19, 19:41)
o tai kam tu uzvedei tokia tema, jei tau ji visiskai neaktuali?

Pasiskaityk pradzia.....
Papildyta:
Pas mane po gimdymo viena lupa (bet tik viena)smarkiai pailgejo....Nu ji mane nervina ir estetiskai ir fiziskai i kelnaites trindamasi.....O dar po gimdymo makstis issitampe ir as jeigu atsipalaiduoju nejauciu nieko kaip balionas,o jei itempiu raumenis,tai koks cia atsipalaidavimas...
Ir nereikia cia karkseti,kad durna tema ir tt.Manp gyvenimas tapo nepilnavertis/Nejaugi tai daro tik Amerikos Baltijos klinikoj? Gal kas zinot,kai i paprastas ligonines patekt,gal kas turit pazistamu?Buciau labai dekinga....o paskui jums papasakociau kaip po to gyvenimas.....
Atsakyti
pati paskaityk, is pradziu tema uzvede latelle, tik paskui jas sujunge. ir piktina mane tik jos pasaipus tonas ir negrazus epitetai.
o jei tu perskaitei paskutini tik mano pasisakyma, tai ir nepaistyk nieku, geriau atidziau isiskaityk kaip latelle vadina tokias kaip tu.
del gydytojo: kreipkis i savo ginekologa, ir jeigu pas tave yra medicinine problema, tuomet jis duos siuntima i antrini lygi, t.y. ligonine.
Atsakyti