QUOTE(la_bamba @ 2008 01 21, 20:18)
sveikutės
mes nuo kosulių vaduojamės savadarbiu sirupu (valdiški nelabai padeda, nors anksčiau buvo toks geras "Sausa mikstūra nuo kosulio vakams").
Sutarkuojam imbierą, nuplautą citriną su visa žievele supjaustom kubeliais ir užpilam medum (kietas medus suminkštėja). Kitą dieną pradedam vartoti sirupuką po 2-3 kartus per dieną. Skonis pakankamai šlykštus (bent jau man, nors dukra sako, akd visai nieko), bet jokios chemijos, o ir padeda mums
O neseniai sužinojau, kad tokį sirupą jogai darosi ir imunitetą stiprina. Taigi, nustojus kosėti, sirupuką galimą baigti gerti.
Sėkmės ir sveikatėlės jums ir jūsų vaikiukams
QUOTE(Dalia2 @ 2008 01 23, 10:09)
Jeigu speji pastebeti pacia ligos pradzia (kas yra labai sunku) veiksmingas budas patepti pedutes jodu, na o jeigu liga jau gerokai isismarkavo as visuomet isverdu bulviu su lupenom, jas nukosiu ir kartu apsigaubiam paklode ir kvepuojam, tiesiog zaidziame toje palapineje, po to jas sukapoju ir padarau kompesiuka kuri uzdedu ant krutines pries miega (kadangi bulves labai karstos reikia vis patikrinti ar vaikui ne per karsta) ir taip kartu gulime pakol vaikelis uzmiega ir bulves atsala, tuomet ta kompresiuka nuimu. Tiesa, pakol bulves verda padarau masaziuka, kad harhaliukai iseitu. Bet tikrai nereikia skubeti duoti antibijotiku is savo patirties zinau, kad labai veiksmingi yra gero masazisto masazai. Kada sunus buvo 8 menesiu (dabar jam 15 m) labai stipriai kosejo, prirase mums antibijotiku nes ne va jau beveik plauciu uzdegimas (as aisku ju nedaviau) issikvieciau masaziste o ji stebukladare per 5 dienas mano leliui be jokiu antibijotiku padejo. Tai gimus ir antram vaikeliui jeigu jau kosti ir neatsikosti kviesdavau masaziste zinoma jeigu jau buna rimta.
labai geri patarimai ačiū jums