Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikus atakuoja kosulys

Nuo kosulio, gerklės ir apskritai peršalimo puikus vaistas pušynas. Per ilgąsias išeigines iškylavome su palapinėmis zarasų raj. pušynuose. 1,5 dienos praleistos pušyne pabaigė išgydyti mažosios užsitęsusį laringitą.
Labai svarbu girdėti, koks yra kosulys - nuo slogos (paprastai kotsi kai miega), nuo gerklės ar bronchitinis, sausas, šlapias, lojantis ir pan. Pilna visokiauisų mikstūrų, homeopatinių lašiukų, tepalų...Tiesiog reikia atsirinkti ir prisitaikyti, bet jeigu kosulys gilėja, atsiranda temperatūra, tada nereikėtų užsiiminėti saviveikla...
Atsakyti
aciu uz info smile.gif kai toks mazas isviso baisu uzsiimti saviveikla g.gif
Atsakyti
Mano dukrytė 2 metukų kosėjo po nedaug, bet apie 2,5 - 3 mėn. Tai gydytoja skyrė Ventolin sirupą, 5 masažus, šildymą. Padėjo. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Mums irgi tokios pačios bėdos, nebežinau, ką ir daryti, buvom pas daug gydytojų, nei vienas nežino, vaistų labai daug išbandėm, niekas nepadeda doh.gif verysad.gif dienos metu nė karto nesukosti, o kai tik miega, tai siaubingi kosulio priepoliai, kartais iki apsivėmimo verysad.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(-niekas- @ 2007 02 26, 11:36)
Manau, kad sekretas papuola į sinosus ir vaikas negali išsipūsti.Ligoninėse yra toks spec aparačiukas per viena šnervę leidžia vandenuką o per kitą traukę ir labai gerai išvalo nosytę.Bet tokę procedūra skiria LOR gydytojas .Tik nežinau ar poliklinikos tokę procedųrą daro ar reikia gultis į ligoninę.Paklausk savo gydytojo.Tikrai super dalykas  thumbup.gif  aišku vaikui nemalonu, verkia, bet praplauna du kart dienoj ir po trijų dienų sveikutėlis  4u.gif  sėkmės

LoR daktaras mums irgi minėjo ,kad tai superinis dalykas ,jis pavadino tą procedūrą ku kū lotuliukas.gif ,bet sakė ,kad jau tikrai ne kiekvienoje ligoninėje daro verysad.gif
Į vieną šnervę įšvirkčia kažkokio vaisto su hormonais ,pro kitą traukia ,sako taip geriausiai nosytė išsivalo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 07 09, 15:07)
LoR daktaras mums irgi minėjo ,kad tai superinis dalykas ,jis pavadino tą procedūrą ku kū  lotuliukas.gif ,bet sakė ,kad jau tikrai ne kiekvienoje ligoninėje daro verysad.gif
Į vieną šnervę įšvirkčia kažkokio vaisto su hormonais ,pro kitą traukia ,sako taip geriausiai nosytė išsivalo biggrin.gif

mahita ,daugelis daktarų sako ,kad naktiniai kosuliai būna nuo alergijos arba nuo adenoidų ,ar nuo tų dalykų esat išsityrę? Nuo alergijos tai ir pati gali išbandyti ,sugirdyk vakare Tavegyl ar Aerius ,ir matysi ar situacija pagerėjo.
Dar kažkuri mamytė rašė ,kad įlašinti nakčiai į nosytę aliejuko ,kad gleivinę sudrėkint.
Tiesa ,mano didysis tai kažkur 7 metų irgi kosėjo apie 2 mėn ,ieškojo įvairių priežasčių ,net antibų kursą sugėrė ,kurie nepadėjo verysad.gif Tada nusiuntė pas nervų daktarą ,tas pasakė ,kad tai tikas ,išrašė tabletyčių ,ir mūsų vargai baisgėsi ,daugiau niekada nepasikartojo bigsmile.gif Sėkmės 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(rududu @ 2007 02 24, 14:25)
Turiu as toki panasu ligoniuka.Jam 2m,o visa tai prasidejo pries metus.Jam atsiranda sloga,o tada dusimas,kosulys.Kartojasi vidut,kas 2men.MANO PATARIMAS,KADANGI ESAT LT,TAI SUSIRASKIT SANTARISKESE GYD.CIRTAUTA(vedejas-KVEPAVIMO ORGANU LIGU IR NEUROINFEKCIJU SKYRIAUS)As lankiausi,bet nieko nenoriu patarineti,galbut musu vaikuciams skirtingos bedos.P.s pasiskaityk internete apie ADENOIDITA,gal rasi ats i vaikucio bedas.NENUSIMINKIT 4u.gif Mes ir Airija ir LT ismaisem ir jauciu dar ne pabaiga doh.gif

mane irgi domina ką jums paskyrė nuo adenoidito?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 09 liepos 2008 - 14:12
machita, atrodo, kad savo vaiko istoriją skaityčiau. Ar dar seki šią temą? Gal jau pasveikot? Mums kol kas nesiseka rasti priežasties sad.gif. Tyrėmės dėl alergijos - atsakymas neigiamas. Pasak LOR ir ne adenoidai, nebeišmanau, kur ieškoti priežasties ir kaip gydytis. Sugėrėm N+ k antibiotikų, porą kartų gulėjom LOR skyriuje pagerėjimas tik epizodinis.

limcamca, naktinio kosulio priežastis gali būti gastroezofaginis refliuksas. ypač, jei kosėja iki vėmimo. Pas gartoenterologą nebuvot?
Atsakyti
Nuo rezorbano gali išberti, ypaš krūtinėlę, kur odelė švelnesnė, padukams gal ir tinkamas. Bent jau mano 3 m. vaiką nuo rezorbano stipriai beria, mūsų dakatrė sako, kad rezorbanui net ir ji dar per maža. O eukaliptą inhaliuoti irgi mažiams nerekomenduoja, apskritai nuo eterinių aliejų reiktų susilaikyti (bent jau aš taip daryčiau).
Pragarinti gal mažiuką reiktų virš garų puodo, su kokiom ramunėlėm ar čiobrelio arbata, arba tiesiog be nieko (mes prisigarinam virtuvę ir sėdim su vaikais ten, nuo sienų net garai varva). Tada ir nosytė prasilaisvina, ir kosulys lengviau valosi. Dar gal būtų galima kokį švelniai šiltą kompresą (druskos keptuvėj pašildžius ir susukus į kokią drobelę ties krutinėle parišti) - tikrai efektyvu.
Dar daug skysčių, kad sekretas neužtirštėtų.
Sėkmės.

Atsakyti
QUOTE(vilytte @ 2008 07 10, 12:16)
Nuo rezorbano gali išberti, ypaš krūtinėlę, kur odelė švelnesnė, padukams gal ir tinkamas. Bent jau mano 3 m. vaiką nuo rezorbano stipriai beria, mūsų dakatrė sako, kad rezorbanui net ir ji dar per maža. O eukaliptą inhaliuoti irgi mažiams nerekomenduoja, apskritai nuo eterinių aliejų reiktų susilaikyti (bent jau aš taip daryčiau).
Pragarinti gal mažiuką reiktų virš garų puodo, su kokiom ramunėlėm ar  čiobrelio arbata, arba tiesiog be nieko (mes prisigarinam virtuvę ir sėdim su vaikais ten, nuo sienų net garai varva). Tada ir nosytė prasilaisvina, ir kosulys lengviau valosi. Dar gal būtų galima kokį švelniai šiltą kompresą (druskos keptuvėj pašildžius ir susukus į kokią drobelę ties krutinėle parišti) - tikrai efektyvu.
Dar daug skysčių, kad sekretas neužtirštėtų.
Sėkmės.

na maniškio nuo rezorbano neberia. o inhaliuoti reikia su vandeniu tiesiog, be jokių aliejų. ir dar - karštų garų mažiukams negalima, plaučiai per jautrūs, todėl ir siūlau inhaliatorių nusipirkt, nes jis garina drungnais garais ir plius nereik su visokiai puodais terliotis - uždėjai kaukę ir eina garas tiesiai ten kur reikia - į plaučius
Atsakyti
Priežasties mes taip ir neradom. g.gif Darėm tyrimus ir dėl alergijos, ir kraujo dėl uždegimo ir dar kažkokius, buvome ir pas LORistus Santariškėse, visi sako kad problema ne jų. Tiesiog savaime praėjo. Manau, kad tikrai tas kosulys nėra susijęs su LOR ar broncho organais. Dabar jau galvoju (nors mamoms visada sunku patikėti), kad tai buvo nervinis priepolis. Mažajam sūnui tuo metų darėm širdies operaciją, man teko atsigulti į ligoninę. Kai jau viskas buvo praeityje, tada kažkaip ir kosulys pats pasitraukė. Jokių vaistų vaikas negerė. Nežinau ar tai tikrai buvo nervai, bet ką jau tikrai žinau, tai niekias, net ir mamytė, negali žinoti kaip vaikas reagos į tą ar kitą sitauciją. Net ne pats vaikas, o jo nervinė sistema. Beda tame, kad tėvai gali būti įsitikinus, kad viskas tvarkoje, kad jie tikrai skiria daug dėmesio savo vaikučiams, o vaikas nepaisant to vistiek turi priežasčių pergyventi. Bet tai jau visiškai kita tema. bigsmile.gif Sekmės jums, mamytės, gal jums pasiseks geriau, nei mums. Galiu tik pridurti, kad kai pasveiko mažas, vyresnis šiais metais neslogavo ir nekosėjo nei karto...
Atsakyti
machita ,smagu ,kad pasveikot 4u.gif
Tai gal jum taipogi buvo tas nervinis tikas ?Dažnai vaikams jis būna ,tik vieni kosti ,kiti mirkčioja ,visiem skirtingai.O tabletės ,kurias mano sūnui buvo išrašęs neurologas ,padėjo labai greitai ,beveik iš karto ,tad ,mamytės ,jei ilgai nerandat kosulio priežasties ,siūlau pasirodyti neurologui.
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2008 07 10, 22:18)
machita ,smagu ,kad pasveikot 4u.gif
Tai gal jum taipogi buvo tas nervinis tikas ?Dažnai vaikams jis būna ,tik vieni kosti ,kiti mirkčioja ,visiem skirtingai.O tabletės ,kurias mano sūnui buvo išrašęs neurologas ,padėjo labai greitai ,beveik iš karto ,tad ,mamytės ,jei ilgai nerandat kosulio priežasties ,siūlau pasirodyti neurologui.


Jurgutele, o ka jums paskyre? Jei nenorite cia rasyti, parasikyte i AZ.
Atsakyti
Duosiu vieną patarimą, man draugė pasakė, tai mums labai padėjo. Jei vaikutis kosti tai pašildyti varškės 9 procentų riebumo, suvynioti į merliuką ir uždėti nakčiai ant krūtinėlės.
O inhaliacijas tai mes namie darydavom, kai miegodavo, iš abiejų lovytės pusių pastatydavu po puodą su verdančiu vandeniu, į kurį dar įmesdavau kokių nors žolelių, ir taip, kol vaikas miega vis pakeisdavau tuos puodus, kad neatšaltų. mirksiukas.gif
Atsakyti