Įkraunama...
Įkraunama...

Senoviški vardai

Adele dabar jau pakankamai daznas. Na, gal ne toks kaip Gabija, bet daznas. O Vincentas man irgi grazu smile.gif
Atsakyti
Niu tai jeigu bus berniukas, tai bus Vincentukas smile.gif Aciu, kad padejot apsispresti smile.gif

Siaip Adele man irgi nelabai.. as tik kaip pavyzdi parinkau.. Mergaitei jau senu senovei sugalvojom Jures varda.. bet jei gyvensim anglijoj, tai ta varda visai iskraipys betardami.. gaila.
Atsakyti
manau, kad išpopuliarės - kaip atsvara naujadarams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smandi @ 2007 01 12, 08:40)
Kodėl, kaip tik labai gražūs vardai. Žinau mažiuką Juozuką ir ūgtėjusį Juozą. Puikūs berniukai. ne vardas puošia, o žmogus. O Janina, net madingas paskutiniu metu? blink.gif

Kaip tik šiandien skaičiau "Vakaro žiniose" straipsnį apie vardus, tai Sostinės savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriaus vyriausioji gimimo registravimo inspektorė Nijolė Zenovičienė teigė, kad, cituoju "...Dar galiu pasakyt, kad mano kartos vardų -Nijolių, Jolantų, Janinų ir t.t-nėra nei vieno."Čia kalbama apie praetus metus. ax.gif
Atsakyti
Tarp mano svarstomų vardų mergiatei yra Ūla, Grytė ir Barbora. Bet vyras tik su Ūla sutinka tongue.gif
Atsakyti
Ula labai grazus vardas... cia pametei ideja wink.gif As galvoja apie Una, taip pat neblogai skamba.
Atsakyti
QUOTE(Smandi @ 2007 01 12, 08:40)
Kodėl, kaip tik labai gražūs vardai. Žinau mažiuką Juozuką ir ūgtėjusį Juozą. Puikūs berniukai. ne vardas puošia, o žmogus. O Janina, net madingas paskutiniu metu? blink.gif


Nu Juozukas tai dar nieko, bet Petriukas, Stasiukas, Kaziukas tai jau nekas.... O janina tai mano močiutė, taigi šis vardas man primena tik seną žmogų, vaiko aš su tokiu vardu neįsivaizduoju schmoll.gif , bet vėl gi , geriau jau tokie vardai negu Kevinai, Endriai, Klaidai, Sintijos ir pan.
Atsakyti
Ūla,Grėtė,Grytė,Elena,Adele man laaaaaabai grazus vardai,milijona kartu geriau uz Ksimenas ir pan.
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 01 12, 16:09)
Ūla,Grėtė,Grytė,Elena,Adele man laaaaaabai grazus vardai,milijona kartu geriau uz Ksimenas ir pan.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vincentas ir man thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Mano nuomone, senoviski vardai yra klasika, kuri madinga visada ax.gif
Bet cia irgi skonio reikalas...Gyvenamoji aplinka irgi daro itaka.
Siuolaikiniu vardu ar savu sugalvotu likimas gan liudnas, jie iseina is mados ir tada labai durnai gali skambet koks vardas po keliu desimtmeciu unsure.gif
Ypac mergaitei, juk daznai moteris jau suaugusi visiskai neatitinka savo vardo, kuris dazniausiai buna dedamas mazai mergytei...
Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 01 12, 17:09)
Ūla,Grėtė,Grytė,Elena,Adele man laaaaaabai grazus vardai,milijona kartu geriau uz Ksimenas ir pan.


man Elena labai labai grazus thumbup.gif
Atsakyti