Įkraunama...
Įkraunama...

Senoviški vardai

na jau tikrai, seneliu vardai, Bronislava ir Genute blink.gif
Atsakyti
Seneliai - Emilija, Antanas, proseneliai - Stanislovas, Jadvyga.
Atsakyti
mano seneliai
Veronika ir Jefimas
Vitalija ir Vytautas

p.s. mano 20mete sesuo taip pat Veronika smile.gif
Atsakyti
Kokia įdomi tema, džiaugiuosi aptikusi.
Mūsų giminės prosenių ir senelių vardai:
Florijonas, Aleksandras, Jonas (keli Jonai), Tumas.
Elzbieta, Teofilė, Cecilija, Marija, Ona-Zoja (dvigubas vardas).
Dar giminėja esa Grasilda.

Auginu dvi dukras, jei būtume sulaukę sūnaus, gal būtų buvęs Aleksas arba Tumas.
Atsakyti
Mano močiutė - Aniceta smile.gif
Atsakyti
Pas mus matyt standartiškiausi ax.gif Janina, Aldona, Pranas, Vytautas. Iš prosenelių ką atsimenu, tai Ona, Justinas.
Atsakyti
Anupras, Paulina, Adomas.
Atsakyti
Mano močiutės vardas buvo Jadvyga(aTa), senelio - Antanas(aTa). Močiutė buvo lyg ne pirmos kartos lenkė (jos seserų vardai visi lenkiški, atsimenu tik viena - Zofija)(aTa). O senelis lyg lietuvis buvo, buvo našlaitis nuo dvylikos metų. Mama savo močiute babcia vadindavo.

Iš tėvo pusės mažai ką žinau nes su ta šeimos dalimi mažai nebendraujama. Močiutė is tos pusės gyva, bet aš ją gal keturis kartus tik mačius. Ji pusiau čigonė, mama pasakojo, kad prosenelis įsimylėjo čigonę ir išsipirko ją iš taboro. Mano močiutės vardas Ona, senelio iš tos pusės lyg Jonas ar kažkas panašaus.

O mano tėvą jie Stanislovu pavadino. Atsivertė kalendorių ir rinkosi iš tos dienos vardadienio sarašo. Aš tetos vardo nepamenu, tik žinau kad kažkoks keistas vardas.

Mano mamos vardas Vida, dėdė Gediminas, dar vienas dėdė Grąžvydas (aTa).

Oi....man atrodo per daug prirašiau doh.gif
Atsakyti
Mano proprosenelė - Klementina, proprosenelis - Ignas, prosenelė - Kotryna, prosenelis - Valerijonas, močiutė - Melanija, senelis - Matas. Mama - Nijolė Marija, tėtis - Benjaminas Rimantas. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miglėja123: 14 liepos 2016 - 14:26
Euzebija - man asmeniškai labai senovinis ir retas vardas.
Tai mano prosenelė.
Atsakyti
Prieš kelis metus vaikai su senoviniais vardais man buvo nelabai gražu. O dabar pradėjo patikti. Pvz: Ignotas, Agota, Izabelė.
Atsakyti
Man labai gražus vardas Izabelė.
Atsakyti