Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalai

Apklausa: Kokius papuosalus labiausiai megstate? (729 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labai mėgstu sidabrą, o dabar atradau štai ką: http://www.facebook.com/jinnaboutique, iš čia esu užsisakiusi ne vieną komplektėlį ir pasidabinusi nelieku nepastebėta. Mergaitė sąžininga ir maloni, patiko, kad siunčia ir į kitus miestus. Naudoja pasidabruotas detales, darbeliai kruopštūs. Taip,kad ją atradusi nustojau pirkt parduotuvėse.
Atsakyti
Sveikos, kaip jums kokybė papuošalų pirktų iš interneto? Aš kažkaip niekad jų internetu nepirkdavau, tik parduotuvėse, bet mano ne viena draugė perka, dabar kelios rekomendavo ir www.brave.lt svetainę, sakė pirko keletą kartų ir liko patenkintos kokybe. Turiu nusižiūrėjus ir aš ten gražią apyrankę ir kaklo papuošalą, bet nežinau kas bus jei netiks ir teks grąžinti. Kam teko su tuo susidurti?
Atsakyti
QUOTE(wakalaka @ 2014 04 03, 18:23)
Sveikos, kaip jums kokybė papuošalų pirktų iš interneto? Aš kažkaip niekad jų internetu nepirkdavau, tik parduotuvėse, bet mano ne viena draugė perka, dabar kelios rekomendavo ir www.brave.lt svetainę, sakė pirko keletą kartų ir liko patenkintos kokybe. Turiu nusižiūrėjus ir aš ten gražią apyrankę ir kaklo papuošalą, bet nežinau kas bus jei netiks ir teks grąžinti. Kam teko su tuo susidurti?

Kiniški papuošalai... rolleyes.gif
Atsakyti
O kas nekiniška šiais laikais? biggrin.gif Jei kiniška, tai nereiškia, kad bloga. Na nesvarbu, užsisakysiu vistiek pabandyti wink.gif
Atsakyti
kadangi darbe reikia nešioti darbinį pakabuką
tad niekuo pasipuošit neišeina
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 07, 08:40)
kadangi darbe reikia nešioti darbinį pakabuką
tad niekuo pasipuošit neišeina


o kas per pakabukas, jei ne paslaptis?

aš anksčiau mėgau visokius papuošalus - žiedus, apyrankes, auskariukus. Dalis buvo mano pačios sukurta, bet dabar kažkaip minimalizmą pamėgau smile.gif tai beveik nieko nenešioju (retkarčiais auskarus -taškiukus)
Atsakyti
As anksciau megau vien tik auksa blush2.gif ir niekas kitas man neegzistavo doh.gif , dabar pamegau madinga siuolaikiska bizuterija, ir gali buti kad ir is plastmases . Labai patinka Kirks Folly, JCrew. O dazniausiai puosiu tik kakla ir ausis, nes mano darbe nelabai ziedu panesiosi ar apyrankiu panesiosi verysad.gif , bet jei yra kur kokia proga, tai dar ir apyrankem apsikarstyt megstu
Atsakyti
QUOTE(Tikutaku @ 2014 04 07, 20:39)
o kas per pakabukas, jei ne paslaptis?

na kaip ir visur įstaigose
pakabukas su asmenine info
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 08, 09:28)
na kaip ir visur įstaigose
pakabukas su asmenine info


Na, bet sagę gal kur nors įpaišyti, arba auskariukus 4u.gif dar labiau papuošite ne tik save, bet ir įmonę biggrin.gif
Atsakyti
štai vakar kokius užsisakiau kaklo papuošalus, šiandien jau gavau smile.gif bus ir į darbą ir laisvalaikiui. Neauksiniai ar sidabriniai kaip kažkas čia rašė, bet, kad papuošia tai tikrai tongue.gif user posted image
user posted image

Kaip jus puošiatės, kai jau pagaliau galima nusiimti šaliką ir užsidėti švarkelį, kad matytųsi kaklas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wakalaka: 08 balandžio 2014 - 20:08
QUOTE(Tikutaku @ 2014 04 08, 13:44)
Na, bet sagę gal kur nors įpaišyti, arba auskariukus  4u.gif  dar labiau papuošite ne tik save, bet ir įmonę  biggrin.gif

kai ant kaklo mataruojasi ta plastmasinė kortelė
nelabai kas išeina
už sagių vis užkliūva, grandinėlė ar kitas kaklo papuošalas
visiškai juokingai atrodo
tad lupytės bantuku, pats tinkamiausias papuošalas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(daibava @ 2014 04 09, 15:43)
kai ant kaklo mataruojasi ta plastmasinė kortelė
nelabai kas išeina
už sagių vis užkliūva, grandinėlė ar kitas kaklo papuošalas
visiškai juokingai atrodo
tad lupytės bantuku, pats tinkamiausias papuošalas wink.gif



auskarai tikrai nemaisys wink.gif
Atsakyti