Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras ir papuošalai

Maniškis tai iš papuošalų tik vestuvinį žiedą pripažįsta
Atsakyti
o man beprotiskai patinka vyrai su papuosalais. kai dirbau sveicarijoje i banka ateidavo solidus vyrai su kostiumais, o ausyse labai idomus ir grazus auskarai, apyrankes ant rankos, ant kitos laikrodis. kiti pasisiause skiauterele, antakyje auskaras, o kostiumas nepriekaistingas ir t.t. aisku lietuvoje graziai papuosalus nesioti ir derinti moka mazuma vyru. as vyrui savo nupirkau auskarus ir padovanojau. paauglysteje buvo prasidures viena ausi, o dabar jau vaiksto su auskarais abiejose ausyse. man labai stilinga ir grazu!! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mejoscianera @ 2009 09 07, 18:25)
o man beprotiskai patinka vyrai su papuosalais. kai dirbau sveicarijoje i banka ateidavo solidus vyrai su kostiumais, o ausyse labai idomus ir grazus auskarai, apyrankes ant rankos, ant kitos laikrodis. kiti pasisiause skiauterele, antakyje auskaras, o kostiumas nepriekaistingas ir t.t. aisku lietuvoje graziai papuosalus nesioti ir derinti moka mazuma vyru. as vyrui savo nupirkau auskarus ir padovanojau. paauglysteje buvo prasidures viena ausi, o dabar jau vaiksto su auskarais abiejose ausyse. man labai stilinga ir grazu!! smile.gif


O boze moi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Pazistu vyru, kuriu be auskaro antaky ir ausyse neisivaizduoju, bet mano brangiausiam tai tikrai netiktu doh.gif Pripazista tik laikrodi ir tas ne stiliukui islaikyt, o labai praktiskai ir pagal paskirti naudojamas biggrin.gif
Atsakyti
as tai uz papuosalus nu bet tokius normalius lotuliukas.gif lotuliukas.gif ziedas,laikrodis,grandinele,viskas ok mano galva 4u.gif
Atsakyti
turi vestuvinį žiedą, pametė dar vieną ne vestuvinų, bet labai patikusį, žinau kad nori auksinės apyrankės plačios, tik kad niekaip aš nesutaupysiu pagal jo užmojus, o pats tikrai nenusipirks mellow.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veg@: 21 spalio 2009 - 16:15
Sveikos 4u.gif

Man tai l. grazu vyriski papuosalai smile.gif aisq, jai su saiku. Maniskis turi, jam dovanojau, geltono aukso auskariuka- mazutistoks, tigras su issziotais nasrais, l. grazus, turi auksini kubiuka, ir seip, auskariuku, neiprastu, bet stilingu ;] Man tai grazu, dar mano taip pat, toks, kaip ir noras yra, padovanoti jam placia, raud. aukso apyranke, na bet ilgai taupyt reikes biggrin.gif siaip, grazu man kai vyrai ir stilingai rengiasi, ir, stilingai puosiasi, kazkuom isiskiria, is pilkos mases. ;]
Atsakyti
O aš gal kad pati papuošalų nemėgstu, nu man kažkaip nevyriška papuošalai, ypač visokios beprasmės grandinėlės ant kaklo ar rankų, žiedai ne vestuviniai ir panašiai. O kaip čia kažkuri rašė, kad vyras ant kojos nešioja grandinėlę - nu netgi gėjaus su tokia grandinėle neįsivaizduoju blush2.gif
Atsakyti
Maniškis turi tik laikrodį, žiedą, apyrankę ir grandinėlę ... Ir to jau atrodo per daug .. ax.gif Negražu mano nuomone pas vyrą daug papuošalų .. doh.gif kaip ir pas moterį .. schmoll.gif
Atsakyti
mano vyras labai mėgsta sidabra esu nupirkus jam sidabrinę grandinėlę tai čia jo kaip ir laimės talismanas pasidaręs nusiima tik kain maudosi biggrin.gif na anksciau buvo ir vestuvinis žiedas bet jį pametė verysad.gif

šiaip jis toks prisižiūrintis tai jam papuošalai tinka ax.gif
Atsakyti
Man patinka kai vyras segi gera laikrodi, vestuvini zieda muvi.
o visa kita - pagal stiliu ir gyvenimo buda. Siaip lietuviai sunkiai prisiderina papuosalus. Retai pamatysi kazka originalaus.
Iskyrus buldogine grandine ant kaklo ir ant rieso, "peciatke" turgine ant pirstu. O kaip paskutinis akcentas - mazas rankinukas po pazascia ir riestanosiai batai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gira @ 2009 11 01, 15:52)
O aš gal kad pati papuošalų nemėgstu, nu man kažkaip nevyriška papuošalai, ypač visokios beprasmės grandinėlės ant kaklo ar rankų, žiedai ne vestuviniai ir panašiai. O

o jei tam tikri papuosalai yra nesiojanciajam su prasme - dovanoti, gauti tam tikra proga ar nuo brangiu jiems zmoniu?
Atsakyti