Įkraunama...
Įkraunama...

6-7 metų žaislai mergaitėms

mielos mamytes pasidalinkite patirtimi, su kokiu mieliausiai zaidzia jsuu mergaites smile.gif
Atsakyti
Mano vaikas prie meno, reikia lipdyti is molio, vitraziniais dazais dekoroti langa. Patinka visokie dalykai is serijos " Creatyvity for kids".
Taip pat leles is "W.I.T.C.H." (magijos mergaites)
Zoob konstruktorius.
Atsakyti
Iš lėlių pas maniškes dabar "ant bangos" Polly lėlytės su jų autobusais, grožio salonu (labai daug krapštymosi), W.I.T.C.H lėlės, Winx lėlė (dainuojanti) ir kartais prisimenama Jaggets lėlytė. Barbes ir Bratz pripažįsta tik mažoji, vyresnioji (7 m.) jau į jas net nežiūri. doh.gif
Zoob konstruktorius jau mylimas, nors ilgą laiką gulėjo neliečiamas, dar kartais Lego, kompiuteriukas lietuviškas, dabar laukiam "atvykstant" Ello konstruktoriaus. O smagiausia, kad prie visų žaidimų, dar atsiranda laiko ir knygas paskaityti. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 15 sausio 2007 - 10:21
O mano 6,5 metu dukrytei ziuriu visokie zurnaliukai patinka su uzduotelem, dar vitrazus daryti patiko. O vat lietuviskas kompiuteriukas zavejo tik pirmasias dienas, su lelem zaidzia tik nunesus i darzeli, nes namie viena nezaidzia schmoll.gif
O kas tas Zoob konstruktorius?
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2007 01 15, 20:09)

O kas tas Zoob konstruktorius?

user posted image
Papildyta:
zoob
Atsakyti
.. knyga "Pradinuko enciklopedija "
.. winx leles...
...poly pocket (limuzinas ir koncertu sistema")
...nintendo augina sunis ....
...rieduciai...(kolkas po kambarius)
...Lundby namas....
...lego ziemos pasaka...(su princesem ir princu rolleyes.gif )



barbes ir bratz jau numestos ...(reiktu seses mastau.gif )

Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2007 01 14, 14:18)
mielos mamytes pasidalinkite patirtimi, su kokiu mieliausiai zaidzia jsuu mergaites smile.gif

mano dukra visada pasižymėjo ne itin dideliu polinkiu žaisti.Barbės išrikiuotos dulka lentynose,o parbėgus iš darželio sėda prie kompiuterio ,o vėliau knygos.baigia perskaityti ""hario Poterio'' 6-tą knygą[beja ji skaito nuo 5 metų]dabar jai greit 7-neri 4u.gif .Todėl drąsiai galiu sakyti ,kad mieliausias ''žaislas'' knyga ax.gif Bet.........parduotuvėj užsimano lėlių, bet tik tam ,kad grįžus pasodintų į lentyną doh.gif .Va taip bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2007 01 14, 14:18)
mielos mamytes pasidalinkite patirtimi, su kokiu mieliausiai zaidzia jsuu mergaites smile.gif

vyro seses mergaite zaidziu su baby born, vazineja akumoliatoriniu mocu, piesia 4u.gif
Atsakyti
Maniškei 7metei dabar geriausias mp3 grotuvas. Dar visokie kompiuteriniai žaidimai, barbės ir jų skudurėliai ir dar krūva pliušinukų.
Atsakyti
Kažkaip įdomiai tema pavadinta, net įdomu pasidarė - kam mergaitei reikia palyginus seno ir būtent 6-7 metų žaislo. Temos žodžiai ne ta tvarka parašyti ir prasmė visai kita.
Atsakyti
Labai gera tema,as irgi jau neisivaizduoju ka pasiulyti savo mergaitei doh.gif jai viskas neidomu:bandziau mokinti siuti,spresti kryziazodzius,perku ir zurnaliukus,bet numeta i sona.Nori tik su bendraamzem bendrauti ir beda ta,kad vis nauju draugu reikia
Atsakyti
Mano 7-metei smagiausiai būtų parie kompo sėdėt, po interneto erdves landžiot ir žaidimų ieškot, kadangi tas ribojama, tai klausos savo mp3grotuvo, o laisvalaikiu dar su kaimynka su barbėm ar gyvūnėliais pažaidžia. Apie teleko žiūrėjimą jau pamiršo, nes nėr kada, o užduotėles tik darželyje ar man prižiūrint daro.
Atsakyti