Įkraunama...
Įkraunama...

6-7 metų žaislai mergaitėms

winx, witch, polly, barbie, my scene, bet bratz populeriausios thumbup.gif
Atsakyti
Daug kartu dovanojau duktereciai zaislus ir vis nepataikydavau. Pirminis efektas kaip ir patinka, po keliu dienu zaislas arba numestas arba jau ir sulauzytas. Pries kelis menesius padovanojau leapfrog lavinimo sistema su rasyba. Na si karta pataikiau su dovana 100proc thumbup.gif http://www.vaikis.eu...ppad-su-rasyba/ Vaikas atsikelia griebia sistema, eina gult paglosto ir gula. Man ir paciai ten labai idomu. Ispradziu sesuo sedejo salia ir mokino ka kur reik daryt, vertejavo, o dabar ji jau ir pati supranta. Zino nemazai anglisku zodziu, mokosi rasybos, skaiciavimo. ten labai daug visokiu uzduociu - palyginimu, laiko uzduotys, atpazinimo ir t.t.. Tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
Maniškei patinka, be visokių bratzių ir barbių, Leap Pad'as ir Littlest Pet Shop'ai. Šituos ir mažė patampo doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gielux @ 2008 06 26, 18:57)
Maniškei patinka, be visokių bratzių ir barbių, Leap Pad'as ir Littlest Pet Shop'ai.  Šituos ir mažė patampo  doh.gif  lotuliukas.gif

Littlest Pet Shop'ai ir musu Nr. 1... po kompo lotuliukas.gif zaidzia abi .... vienai bus 10, kitai 3 thumbup.gif
Atsakyti
Žaislais nebenori žaisti, retkarčiais kokį suvenyrą stiklinį pasiima, plastelinu lipdo, daug piešia, lauke drugelius gaudo..........., palapinė - didžiausias gėris, supynės. Puoštis mėgsta, perkasi apyrankes, auskariukus žaislinius, karoliukus.
Papildyta:
Nuo tada kai išmoko dukrytė vaikščioti - mylim akmenukus jų ieškom ir su jais grožimės, patinka spalvoti stikliukai, lobis skrynelėje smile.gif .
Atsakyti
6-7 metų žaislai mergaitėms g.gif Kas čia ypatingo? Mano mergaitė žaisdavo ir su 20 metų senumo žaislais, kurie liko iš mano vaikystės. Ir berniukams, manau, nieko blogo žaisti su senais žaislais.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2008 08 02, 18:39)
6-7 metų žaislai mergaitėms  g.gif Kas čia ypatingo? Mano mergaitė žaisdavo ir su 20 metų senumo žaislais, kurie liko iš mano vaikystės. Ir berniukams, manau, nieko blogo žaisti su senais žaislais.

Kaip suprantu tema ne apie senus žaislus, o kuo žaidžia šešių-septynerių metų mergaitės biggrin.gif
Maniškei gryžo barbių manija. Kokius du metus visos sukrautos palėpėj gulėjo neliečiamos. O dabar vėl užsireikė ir senų, ir naujų pirkt. Dar lego kaladėlės, iš jų kambarius barbėm stato biggrin.gif
Atsakyti
Maniškei dabar geriausias žaidimas - "Bitutės" kasa Iki lotuliukas.gif O geriausių ir geidžiamiausių sąrašas ilgas - nuo įvairių formų burbulų žiedų ir dar vieno doodle meškio iki cukraus vatos mašinos.
Atsakyti
Zaidzianciu mergyciu su barbem mamyciu demesiui: nebrangus batukai (po 2 lt), rubeliai ir kt:

http://www.skelbiu.lt/4797287.html

Parsisuinciau drauges dukrytei viena karta ir negaliu sustot smile.gif
suvaikejau matyt blush2.gif
Atsakyti
Įdomi tema. Dabar man kaip tik aktualu. Nes mano mergina 6,5 metų su niekuo nežaidžia. Guli spintoje barbės, bratcės. Tik žiūri televizorių, kuo aš labai nepatenkinta. Dar su broliu mušasi. Vakar pamačiusi maximoje didelę lėlę, gal jos dydžio, labai užsimanė kad nupirkčiau. gal nupirkti, bet netikiu, kad ilgai žais. Net nežinau. Paskui teks atiduoti kam nors, o juk nepigi 100 lt.
Įdomus pasiūlymas dėl Leap pad su rašyba, gal nupirkti kalėdoms ?
Atsakyti
4u.gif
Galvojau rast koki patarima, bet, pasirodo, tokio amziaus mergaites zaidzia labai panasiais zaislais smile.gif
suku galva del gimtadienio dovanos, nesinori dovanot pinigu, kaip jau padare, beje - is anksto - abi mociutes... doh.gif
Atsakyti
Maniškė (penkerių metų) tai Vėjus gaudo smile.gif . Ir jai smagu, ir visi kiemo vaikai (o ir ne vaikai) akis išpūtę žiūri biggrin.gif . Nes visai nematytas dalykas tas vėjų gaudymas
Papildyta:
QUOTE(Meškinija @ 2009 07 21, 23:49)
suku galva del gimtadienio dovanos, nesinori dovanot pinigu, kaip jau padare, beje - is anksto - abi mociutes...  doh.gif

Tai padovanok jai Vėjų Gaudyklę. Tikrai dar neturėjo tokios. Bus kuo ir prieš vaikus pasipuikuoti, ir pati džiaugsis. O ir tėvams smagu "pažaist" mirksiukas.gif
Atsakyti