Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

Sveikinu visas istojusias 4u.gif

Kaip su IELTS susitvarket? Lanket kursus ar moketes pacios? Siuo metu ruosiuosi ji laikyti ir kinkos dreba, gal kas gali pasidalinti patirtimi ir patarimais? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chelsey @ 2011 08 22, 14:15)
Sveikinu visas istojusias 4u.gif

Kaip su IELTS susitvarket? Lanket kursus ar moketes pacios? Siuo metu ruosiuosi ji laikyti ir kinkos dreba, gal kas gali pasidalinti patirtimi ir patarimais?  blush2.gif

Sveika, as IELTS laikiau 2 kartus. Mano nuomone sitam egzaminui zinoma anglu kalba yra svarbu, bet labai svarbu moket kaip laikyt pati egzamina. Pirma karta lankiau vakarines pamokas, tai buvo gerai del kalbejmo ir rasymo, bet laikydama gavau overall 6.5 kai man reikejo bent 7 doh.gif tada antra kart perlaikydama nenorejau moket uz pamokas, tai mokiausi pati, nusipirkau 2 knygas ir drauge tuo pat metu laike, tai ir ji 2 nusipirko ir grynai vos ne kas vakara praktikavausi vis pasikeiciant knygom (i knygas nieko nerasem, tai po to as savo pardaviau gal tik £5 pigiau nei pirkus buvau thumbup.gif ), antra kart gavau overall 8 thumbup.gif is skaitymo ir klausymo po 8.5 ir tai grynai del praktikavimosi.
Asmeniskai patarciau praktikuotis praktikuotis ir dar karta praktikuotis. Uzsistatai laikrodi nustatytam leidziamam laikui ir darai (iskaitant rasyma, nes kad ir nebus kam patikrint, bent jau pasipraktikuosi sudeliot mintis per leidziama laika ir tada gali pavyzdzius pasiskaityt, kad turetai ideju kaip galima rasyt). Skaityme niekaip nespesi perskaityti visu 3 tekstu, tai labai svarbu pasipraktikuoti kaip permesti tekstus akim ieskant atsakymu.
Dar gera ideja prisirinkti labiau 'akademisku' zodziu, kuriuos galetai naudoti rasyme, kaip vietoj 'but' - 'however', tada visoki 'therefore', 'in my opinion', 'on one hand... on the other' ir tt taip pat kaip reikia grafas describe pasimokink zodzius kaip 'gradually decreased' ar 'increased' 'steadily' 'rapidly' ir pan.
Jei idesi laiko ir pastangu mokantis ir praktikuojantis kaip laikyt sita egza- tikrai issilaikysi norimam balui 4u.gif
Dar va cia http://www.supermama...showtopic=11844 merginos dalinasi patirtimi (jau senokai kalbeje, bet yra links ideta i testus online ir geru patarimu like) 4u.gif
Atsakyti
uzsukau papasakot apie 1 aja diena koledze, nors tai turejo but tik supazindinimo diena, bet praleidau 5 valandas. 2 val saleje bendrai pasakojo apie mokslu programa, drausme, saugumas ir t.t., po to greita ekskursija po koledza, na parode kur biblioteka, kavines, tualetai ir t.t. tada pasodino visus prie kompiuteriu ir reikejo laikyt intelekto testa, kuris truko 3 val. Pirmoji dalis is anglu kalbos gramatikos ir antroji matematine dalis.
Atsoko fantazija studijuot lotuliukas.gif senai mano smegeneles taip bedirbo doh.gif
Bet Well done......

Nu as nekeliau pretenziju, bet buvo nemazai, kurie piktinosi, jog nori pertraukos, seip nejuokas 5 val atsedet biggrin.gif Maciau keleta pasipiktinusiu isejo nebaige testo. Na jis itakos stojimui neturi, tik kad destytojai galetu susidaryt nuomone apie studenta, bet 3 valandu testas su begale, begale klausimu jau maniau kad jiems galo nebus, na manau tikrai per daug doh.gif doh.gif doh.gif
Gal as atpratusi nuo mokslu, gal pasakysite jog manes laukia visi metai tokiu testu doh.gif
Nieko atlaikysiu thumbup.gif


Nebutinai cia visur tokia pirmoji sventine diena, cia gal tik maniskis koledzas sitaip pasitiko studentus lotuliukas.gif
Atsakyti
man mokslai prasides tik rugsejo 14 diena, as istojau i part-time, tai turesiu tik viena diena po 2 val. i savaite. mirksiukas.gif
Atsakyti
tinute84 ka studijuosi, seip kad ir part time 2 val per savaite tai labai labai mazai g.gif
Atsakyti
pas mane koledze visos spec. part -time, tik karta i sav. po 2 val. Studijuosiu buhalterija, zinau, kad namuose teks daug papildomai mokintis mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos:)
QUOTE(tinute84 @ 2011 08 23, 17:17)
pas mane koledze visos spec. part -time, tik karta i sav. po 2 val. Studijuosiu buhalterija, zinau, kad namuose teks daug papildomai mokintis  mirksiukas.gif

tinute - ar galetum placiau parasyt:) istojai i pirma kursa i koledza, kiek metu mokintis? ar tai buhalteriniai kursai?

.....
as metus atsimokiau online open univers. buhalterija, islaikiau tik visus testus, o pati kursa nebaigiau, buvo priezasciu..
tai va, dabar parasiau laiska i vietini koledza, papasakojau kas ir kaip, na ir man rugs. 1 d pakviete i pokalbi, atseit galiu eit i 3 level kursus 3 men kainuos 200 svaru, uzsiemimai pusantros val viena kart i sav. tai va lb dvejoju eit ar ne, noreciau i 1 leveli, kur man is kart i 3 doh.gif biggrin.gif o jie man parase i 3 leveli primam zmones, kurie baige 1 leveli, arba turi zalia supratima apie buhalter. pagrindus doh.gif

ar as klystu ar ne, bet reikua turet esol lygi islaikyta, kad priimtu i koledza pvz buhalterijos mokintis?(nes i kursus priima be esol...)

tai va, butu idomu isgirst kas ka zino;)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ataner*: 26 rugpjūčio 2011 - 13:50
man tai yra pirmi metai level 1, po du pusmecius i metus, antri metai level 2 . Ir jie kainuoja 265 svaru i pusmeti. O treti metai Level 3 ir kartu ieina AAT , tada mokslai kaunuos 1100 svaru i metus g.gif . Kai stojau nereikejo jokio esol, tik testa laikiau numeracy ir literacy. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2011 08 27, 11:38)
man tai yra pirmi metai level 1, po du pusmecius i metus, antri metai level 2 . Ir jie kainuoja 265 svaru i pusmeti. O treti metai Level 3 ir kartu ieina AAT , tada mokslai kaunuos 1100 svaru i metus  g.gif . Kai stojau nereikejo jokio esol, tik testa laikiau numeracy ir literacy.  4u.gif  4u.gif

aciu uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
nera uz ka 4u.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif

turiu klausima: kas mokesi ar mokosi ESOL koledze, istojau mokytis esol E3 doh.gif galvojau cia labai gerai itt o vat pazistamas priaiskino man, nieko cia gero, nes joks cia ne levelis, reikes mokytis 5 metus man unsure.gif destytoja man aiskino, jei gerai seksis, galesiu daug greiciau pabaigt, per pora metu...

tai vis sprendziu dilema g.gif dar savaite liko, ar eit i ta E3 ar tik i kursus buhalrerijos, kur esol nereikalingas g.gif
gal kas ka patars protingo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*ataner* @ 2011 08 28, 19:07)
sveikos smile.gif

turiu klausima: kas mokesi ar mokosi ESOL koledze, istojau mokytis esol E3  doh.gif  galvojau cia labai gerai itt o vat pazistamas priaiskino man, nieko cia gero, nes joks cia ne levelis, reikes mokytis 5 metus man  unsure.gif  destytoja man aiskino, jei gerai seksis, galesiu daug greiciau pabaigt, per pora metu...

tai vis sprendziu dilema g.gif dar savaite liko, ar eit i ta E3 ar tik i kursus buhalrerijos, kur esol nereikalingas g.gif
gal kas ka patars protingo mirksiukas.gif

5 metus? g.gif sakyciau maziau pazistamu klausyk mirksiukas.gif siaip ESOL E3 yra per viduri, nes E levels prasideda nuo E1 ir eina iki level 2, tai E3 nera taip blogai 4u.gif taip pat priklauso kiek tu ju planuoji pasibaigti ir kodel tu nori juos lankyti, ta prasme, kad pasigerinti kalba, ar kad gauti popieriu kad baigei? g.gif nes jei del popieriaus, tai tada geriau issilaikyti koki IELTS ir nereiks nei kursu lankyt ir priims visur. Jei sertifikato nereikia i specialybe kuria nori mokintis ir jautiesi kad anglu yra pakankamai gera, tada ir neik i ta ESOL kursa, nes kalba ir siaip pageres pradejus ana kursa lankyt. Jei i kursa nori eiti pasigerinti kalbai, tai eik, pasibaik metus ar du ir tada stok, nes jei nereikalauja situ mokslu sertifikato stojant, tai juk tau ir nebutina visus levelius pabaigti smile.gif
Atsakyti