Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

QUOTE(vikusia21 @ 2011 09 22, 17:14)
noriu studijuoti istorija,uni puslapy parasyta,kad reik turet history grade C or above.parasiau emaila dabar lauksiu atsakymo.
Aciu uz atsakyma 4u.gif

Tai maciau, kad istorija, bet juk yra kursu kur tik istorija, yra kur istorija sujungta su kuo nors, o ir skirtumai tarp panasiu kursu skirtinguose universitetu yra, iskaitant skirtingus reikalavimus kursam. Uztai sakau, kad pirmiausia reikia tiksliai issirinkt kuri kursa nori lankyt ir tada ziuret ko is taves praso 4u.gif kaip matau, jau issirinkai, tai sekmes stojant, lauksim naujienu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joltoma @ 2011 09 22, 13:29)
thumbup.gif  juokai vieni kol kas
Leimar
studijuoju administracija full time 3kartus per savaite, .......
o kai kuriu dalyku sertifikatai manau tikrai pravers ateityje, pas mane siam pusmeciui stai tokie dalykai
Stojant i Koledza reikejo IELTS testo pazymejimo arba bet kokio atitinkamo wink.gif

ECDL
E-TYPE
DEVELOPING SKILLS FOR EMPLOYMENT
MANAGING YOUR TIME AND RESOURCES
WORK EXPERIENCE
HANDLING BUSINESS DOCUMENTS
INFORMATION TECHNOLOGY FOR ADMINISTRATORS
RECORDING OF CASH DATA
WORD PROCESSING
COMMUNICATION
EVENT ORGANISATION
RESEARCHING AND PREPARING PRESENTATIONS
CENTRAL SERVICES
FRONT OF OFFICE SKILLS


Mmm..Aciu uz info smile.gif
Ech, buvau uzsukusi as i tuos kursus,- office administration, juokas.. Kursu esme ismokti taisyklingai ir greitai rasyti pc klaviatura, zodziu sutrumpinimai ir pora doc. pvz..ir kaip supratau tas pats visus levelius... Kazkoks nesusipratimas.. doh.gif
Atsakyti
gal yra merginu,studijuojnciu nursering?pasidalinkit,jei galit kas ir kaip 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 22, 18:33)
Tai maciau, kad istorija, bet juk yra kursu kur tik istorija, yra kur istorija sujungta su kuo nors, o ir skirtumai tarp panasiu kursu skirtinguose universitetu yra, iskaitant skirtingus reikalavimus kursam. Uztai sakau, kad pirmiausia reikia tiksliai issirinkt kuri kursa nori lankyt ir tada ziuret ko is taves praso  4u.gif  kaip matau, jau issirinkai, tai sekmes stojant, lauksim naujienu  4u.gif

Yra history and english ir tik history,pasirinkau pastaraji.sese ziurejo bioscience mokslus salimais parasyta,kad IELTS testo reik 7.0 gauti,tai kaip supratau mano mokslam nereiks,bet jei reikalaus issilaikysiu.uzsirasiau dar ir atviru duru dienai spalio 8,laukiu nesulaukiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rozyteee @ 2011 09 23, 10:00)
gal yra merginu,studijuojnciu nursering?pasidalinkit,jei galit kas ir kaip 4u.gif  4u.gif

o kas apie tai domina? as neseniai pabaigiau nursing 4u.gif

QUOTE(vikusia21 @ 2011 09 23, 16:54)
Yra history and english ir tik history,pasirinkau pastaraji.sese ziurejo bioscience mokslus salimais parasyta,kad IELTS testo reik 7.0 gauti,tai kaip supratau mano mokslam nereiks,bet jei reikalaus issilaikysiu.uzsirasiau dar ir atviru duru dienai spalio 8,laukiu nesulaukiu biggrin.gif

sekmes 4u.gif o i atviru duru diena einant, tai susirasyk klausimus, kas domina, kad nepamirstai paklaust ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 23, 21:55)
o kas apie tai domina? as neseniai pabaigiau nursing  4u.gif
sekmes  4u.gif  o i atviru duru diena einant, tai susirasyk klausimus, kas domina, kad nepamirstai paklaust  ax.gif

Pries studijuiojant nursing reikia praeiti accsess kursa, ne? Ir po to seseles ruosia tik universitetai? Ar buna ir koledzuose. ***** visai noreciau pasigimdziu kazka naudingo pradeti veikti (yra kas su vaiku pabus). Nes jau stoga rauan nuo sedejimo namie g.gif
Atsakyti
QUOTE(MinaMa @ 2011 09 24, 11:17)
Pries studijuiojant nursing reikia praeiti accsess kursa, ne? Ir po to seseles ruosia tik universitetai? Ar buna ir koledzuose. ***** visai noreciau pasigimdziu kazka naudingo pradeti veikti (yra kas su vaiku pabus). Nes jau stoga rauan nuo sedejimo namie  g.gif

as buvau NVQ 3 baigus priestai kitam darbe, tai man pries stojant daugiau nieko nereikejo. Siaip jei po atestato nieko daugiau neturi, tai reikia kazkok papildomai (kaip NVQ 3, acess ir pan). Taip, seseles ruosia tik universitetai. Stojimas per UCAS, formas uzpildyt reikia man lyg iki gruodzio vidurio, bet kartais ir po to priima, bet geriau spet pries 4u.gif
Atsakyti
Ar uk universitetuose yra bakalaurinio darbo gynimas?
Atsakyti
QUOTE(vikusia21 @ 2011 09 25, 19:02)
Ar uk universitetuose yra bakalaurinio darbo gynimas?

Ne. Yra bakalaurinis darbas, bet gynimasis UK universitetuose prasideda nuo magistro lygio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(-Astreja- @ 2011 09 25, 18:07)
Ne. Yra bakalaurinis darbas, bet gynimasis UK universitetuose prasideda nuo magistro lygio  smile.gif


Jei destytojai abejoja del balo, tai buna gynimas 4u.gif Net keli zmones is mano grupes juos turejo... Manau priklauso nuo universiteto ir ju vertinimo sistemos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kontraversija1: 25 rugsėjo 2011 - 22:17
QUOTE(kontraversija1 @ 2011 09 25, 21:12)
Jei destytojai abejoja del balo, tai buna gynimas 4u.gif Net keli zmones is mano grupes juos turejo... Manau priklauso nuo universiteto ir ju vertinimo sistemos ax.gif

matai kaip g.gif tada kogero tikrai ir nuo universiteto priklauso, nes mum kaip aiskino apie bakalaurini darba taip sake, kad UK nereikia bakalauru gintis ax.gif
Atsakyti
Bent jau pas mane 3 metais prie disertacijos buvo parasyta,kad students may be required to attend a viva voce examination 4u.gif Man asmeniskai jos gintis neteko, tai net nezinau tiksliai kodel kai kurie buvo pakviesti... unsure.gif
Atsakyti