Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

Dabar su IELTS pirma issilaikyt ir siust dokus ar nusiust dokus ir laukt kol pranes prieme ar ne ir tik tada laikytis?
Atsakyti
QUOTE(adrija29 @ 2011 09 30, 22:10)
1.Gal zinote,o stojant i nursing jie atsizvelgs i tai kad lt baigiau univera ne slauga? 2.Kur galima suzinoti tokius dalykus?
3.O kaip del anglu?jie nori esol ar nesvarbu jiem?
4.O kaip pacios anglu kalba buvo jei nepaslaptis?Ar nekylo  problemu del kalbos?Ar siaip sunku jusu nuomone?
5.Ar matematika ieina i kursa?Ziauriai nemegstu doh.gif dekuj isanksto 4u.gif

1.taip, atsizvelgs, nes jiem idomu ar sugebat tokiu lygiu studijuoti. todel praso buti baigus A levels, NVQ level 3 arba po atestato bent vienus metus universitete kokiamnors kurse (savo salyj).
2. universiteto puslapyj kur raso apie dominanti kursa, ten buna surasyti reikalavimai (kaikurie universitetai netgi kiekvienai saliai konkrecius reikalavimus suraso).
3. dazniausiai universitetai reikalauja IELTS arba TOEFL issilaikyti tam tikram pazymiui.
4. mano anglu tada jau buvo gera, nes darbe viskas anglu kalba buvo, o ir kursus buvau palankius. IELTS issilaikiau overall 8 pries pradedant. Bet pirmas eses rasant salia zodyna turejau, jei ne zodziam, tai spelinimui pasitikrint 'just in case' biggrin.gif buvo kai kurie dalykai sunkesni, kai kurie lengvesni, manau kaip ir visur.
5. taip, matematikos reikia. Bet bent jau man ji labai 'basic' pasirode, tokios paprastos uzduotys. Pas mus 100% matematika reikejo issilaikyt, kituose universitetuose sake ir 40% uztenka.

QUOTE(vikusia21 @ 2011 10 01, 23:15)
Man rodos dabar jau nebera su benefitais be benefitu,visiem mokamas 4u.gif

gali but, nes situ atzvilgiu mano zinios jau senos blush2.gif

QUOTE(vikusia21 @ 2011 10 02, 10:55)
O kiek yra tas bursary?kazkur skaiciau £1000,tai cia i metus?

priklauso koki gauni, nes buna means tested- kur kiek gauni bursary priklauso nuo pajamu ir islaidu. Ir buna non- means tested bursary, kuris yra viena suma visiem. Mano buvo non- means tested, tai gavau apie 7000 su biskiu metam + studijas apmoka tiesiai universitetui.

QUOTE(vikusia21 @ 2011 10 08, 17:02)
.kas mokinas uni ar reikejo atestata lygint su uk sistema?is visko ka supratau ne visiem yra galimybe istot :blink:db dvejoju ar stot cia ar lt.

as turejau pasidarius prilyginima, bet universiteto puslapyj ir patys apie atestata rase, tai manau butu tike ir be palyginimo.
O kad nevisi istoja tai taip, juk ir LT universitetai atsirenka ka priima, ko ne ax.gif i mano kursa man atrodo buvo 8 i viena vieta stojantys, tai daug ir neistojo.

QUOTE(kontraversija1 @ 2011 10 09, 10:42)
Kiek suprantu,tai GSCE kazkas panasaus kaip 12 klases egzai, o A levels kaip 10  4u.gif 

atbulai- GCSE butu (teoriskai) 10kl atitikmuo, AS levels 11 klasiu ir A levels 12 klasiu. Bet rasau teoriskai, nes kaip jau kelis puslapius atgal rasiau man 12 klasiu gimnazijos atestata prilygino AS lygiui, nes mat jei A levels po 13 metu mokslu laiko (nes anksciau mokintis pradeda). Tai teoriskai priyginama taip, o praktikoj gali but ir kitaip.

QUOTE(vikusia21 @ 2011 10 09, 13:18)
Dabar su IELTS pirma issilaikyt ir siust dokus ar nusiust dokus ir laukt kol pranes prieme ar ne ir tik tada laikytis?

nepranes prieme ar ne, kol nepriduosit jiem IELTS rezultatu. Galit siust dokumentus ir sakyt kad dar laukiat testo, bet pvz man is vieno universiteto paskambino pasiteiraut ar jau turiu IELTS rezultatus ir kiek gavau pries pakvieciant i interviu 4u.gif o ir testa gausit neiskart, bent kelias savaites palaukt teks, jei kiek reikalauja negausit- perlaikyt galima tik po 3 menesiu 4u.gif

Atsakyti
lb lb dekuj Astreja 4u.gif 4u.gif 4u.gif O kaip supratau jus pries studijas dirbote HCSW ar HCA?Kaip ilgai dirbote toki darba?Kaip supratau as pavelavau mokslai visiem bus mokomi ir kaina kosmine:(
Atsakyti
QUOTE(adrija29 @ 2011 10 25, 22:12)
lb lb dekuj Astreja  4u.gif  4u.gif  4u.gif  O kaip supratau jus pries studijas dirbote HCSW ar HCA?Kaip ilgai dirbote toki darba?Kaip supratau as pavelavau mokslai visiem bus mokomi ir kaina kosmine

4u.gif ne, as pries situs mokslus buvau stomatologinio asistente smile.gif
Nezinau kaip bus su seseliu mokslais ir mokejimais, nes iki siol NHS padengdavo, o dabar kai kainos sitaip soktelejo sunku pasakyt kaip bus... unsure.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Norėjau paklaust kuom skiriasi entry level 1 nuo level 1 ? Planuoju paduot prašymą studijuoti koledže nuo rudens.

Tiesa dar, gal kas žino, kaip yra su mokslų finansavimu? Kur kreiptis? ar čia jau vietiniam koledže klaust reikia? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Gal kas gali atsakyti į tokį klausimą: Turiu VDU pischologijos bakalaurą. Galvojau siųsti į NARIC, kad prilygintų, nes ateityje svajoju apie magistratūrą ar kažką panašaus, tačiau radau, kad norint kažkada stoti į magistratūrą, reikia būti užsiregistravus, tai yra turėti membership Graduate Member of the British Psychology Society . tas kainuotų apie 100 svarų ir tuo pačiu jie sulygina tavo diplomą su UK. Gal visgi labiau verta ne per NARIC darytis prilyginimą o iš karto siųsti dokumentus jiems? MAn rodos kad čia biskiuką rimčiau vertina.... ir kaip su tuo "minimum of lower 2nd class honours level" Kiek suprantu tai Honors skaitosi jei tavo vidurkis (specialybinių, tai yra konkrečiai su specialybe susijusių dalykų)patenka į 80-100 procentilę?
Gal žinot kas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 01 04, 16:44)
Sveikos 4u.gif

Norėjau paklaust kuom skiriasi entry level 1 nuo level 1 ?


nezinau kaip kitur bet mano koledze entry level 1 yra viduriukas tarp to ir ano, tarkim kas liecia anglu kalba, tarkim gramatika entry 3 o kalbejimas prilyginamas level 1 , tai del to taip yra. jie paima vidusiuka, kad esi tarp entry 3 ir level1 . O jeigu level 1 -tai uztikrintai TIK sis lygis ir sekantis laukia level 2 . Bet sakau, cia mano koledze taip vertina ..nezinau kaip kitur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tinute84 @ 2012 01 04, 19:19)
nezinau kaip kitur bet mano koledze entry level 1 yra viduriukas tarp to ir ano, tarkim kas liecia anglu kalba, tarkim gramatika entry 3 o kalbejimas prilyginamas level 1 , tai del to taip yra. jie paima vidusiuka, kad esi tarp entry 3 ir level1 . O jeigu level 1 -tai uztikrintai TIK  sis lygis ir sekantis laukia level 2 . Bet sakau, cia mano koledze taip vertina ..nezinau kaip kitur  blush2.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2012 01 04, 13:44)
Sveikos 4u.gif

Norėjau paklaust kuom skiriasi entry level 1 nuo level 1 ? Planuoju paduot prašymą studijuoti koledže nuo rudens.

Tiesa dar, gal kas žino, kaip yra su mokslų finansavimu? Kur kreiptis? ar čia jau vietiniam koledže klaust reikia? smile.gif

entry level 1 yra basic, kur pradedama nuo abeceles, paprastu sakiniu sudarymo. Level 1 yra aukstesnis lygis, musiskai prilygtu 10 klases baigiamajam. level 2 prilygsta GCSE arba musiskai- 12 klases baigiamajam. su juo gali eiti i uni ar kokias kitas studijas... 4u.gif


Jersey> neesu susdurus su psichologijos sritimi, bet negi jie nepripazysta musisko bakalauro? as germanistika baigus. tai tereikejo diplomo. g.gif mazu seniau baigus esi'? g.gif
Atsakyti
QUOTE(zhirnius @ 2012 01 04, 16:45)
entry level 1 yra basic, kur pradedama nuo abeceles, paprastu sakiniu sudarymo. Level 1 yra aukstesnis lygis, musiskai prilygtu 10 klases baigiamajam. level 2 prilygsta GCSE arba musiskai- 12 klases baigiamajam. su  juo gali eiti i uni ar kokias kitas studijas...  4u.gif
Jersey> neesu susdurus su psichologijos sritimi, bet negi jie nepripazysta musisko bakalauro? as germanistika baigus. tai tereikejo diplomo.  g.gif mazu seniau baigus esi'? g.gif


Baigiau 2010, bet nedirbau pagal spec, o UK noriu bandyt per kraujo kelius papult į psichologinių tyrimų asistento vietą, todėl manau kad gal vertėtų prisiregistruoti BPS g.gif
Atsakyti
labutis,
as planuoju mokytis kirpejo specialybes koledze (tiksliau dabar dar terenku informacija).yra 3 leveliai,mokytis 3 metus reikia.esu baigusi verslo vadyba ir kirpeju kursus,tai kaip suprantu man tektu pradeti nuo 1 levelio koledze,nesvarbu kad kirpti moku? ar gaunantiems benefitus yra kazkokios kompensacijos uz moksla?
dekoju uz atsakyma praverstu bet kokia info smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jersey @ 2012 01 04, 14:50)
Sveikutes  4u.gif
Gal kas gali atsakyti į tokį klausimą: Turiu VDU pischologijos bakalaurą. Galvojau siųsti į NARIC, kad prilygintų, nes ateityje svajoju apie magistratūrą ar kažką panašaus, tačiau radau, kad norint kažkada stoti į magistratūrą, reikia būti užsiregistravus, tai yra turėti membership Graduate Member of the British Psychology Society . tas kainuotų apie 100 svarų ir tuo pačiu jie sulygina tavo diplomą su UK. Gal visgi labiau verta ne per NARIC darytis prilyginimą o iš karto siųsti dokumentus jiems? MAn rodos kad čia biskiuką rimčiau vertina.... ir kaip su tuo "minimum of lower 2nd class honours level" Kiek suprantu tai Honors skaitosi jei tavo vidurkis (specialybinių, tai yra konkrečiai su specialybe susijusių dalykų)patenka į 80-100 procentilę? 
Gal žinot kas?  4u.gif

Honors nepriklauso nuo balu (isskyrus Australijos laipsnius ir atvejus, kai mokantis Honorss kurse neatitikus balu reikalavimu galima bandyt gaut paprasta laipsni). UK laipsniu kursai iskart turi Hons parasyta prie ju, kas pasako, kad tai Honors laipsnis. Baigus ta kursa su vidurkiu virs 90% skaitosi upper 1st Hons, virs 70% skaitosi 1st class Hons, 60-69% upper second ir 50- 59- lower second Hons.
Lyginant tavo diploma, sunku pasakyt ar jis bus prilyginamas Hons ar ne, nes tai priklauso nuo kurso akademinio lygio, nes Honors skaitosi labiau profesionalus ir tt. Ta tiksliai pasakytu institucijos kurios tuo uzsiima (kaip Naric). Bet imant tavo atveji, as rinkciausi antra varianta, nes tai tau duos palyginima, kaip ir registracija, kuri mano supratimu yra butina norint zengti tavo pasirinktu keliu ax.gif sekmes 4u.gif
Atsakyti