Įkraunama...
Įkraunama...

Studijos Didžiojoje Britanijoje

QUOTE(erikkute @ 2008 06 01, 10:09)
Man AAT egzaminas PLB vadinas.


na tai tu jau baigineji vadinas..ash tik gruody ji laikysiu.. sekmes!
Atsakyti
QUOTE(Yummy_Mummy @ 2008 06 01, 13:30)
na tai tu jau baigineji vadinas..ash  tik gruody ji laikysiu.. sekmes!

Na as NVQ2 jau baigiu pasidaryt.
Dekui smile.gif .
Siandien koledze paskutini unit pasirase, pasipraktikavau praejusiu metu egzamina, labai baisu nepasirode rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip vyksta atsiskaitymai, egzaminai: zodziu, testai kokie ar darbus kokius reikia rasyti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 06 02, 20:56)
O kaip vyksta atsiskaitymai, egzaminai: zodziu, testai kokie ar darbus kokius reikia rasyti  g.gif

Egzaminai visi rastu. Daromi simulation reikiamiems unitams, cia kaip vietiniai egzaminai. Tik kompiuterini aisku darem ant PC. O pagrindinis irgi rastu.
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2008 06 03, 01:19)
Egzaminai visi rastu. Daromi simulation reikiamiems unitams, cia kaip vietiniai egzaminai. Tik kompiuterini aisku darem ant PC. O pagrindinis irgi rastu.


Tai cia nors tiek geriau, bet zodziu man kazkaip dar butu nedrasu svetima kalba ax.gif kurso vadove per atviru duru diena nuteike, kad nebus daroma jokiu islygu kitatauciams studentams ir anglu kabla tures buti taisyklinga. Tai mane baugina schmoll.gif
Ar ir jums taiso darbus raudonu tusinuku kaip pirmoje klaseje lotuliukas.gif ta prasme labai knisinejasi prie kalbos taisyklingumo ???
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 06 03, 11:02)
Tai cia nors tiek geriau, bet zodziu man kazkaip dar butu nedrasu svetima kalba  ax.gif kurso vadove per atviru duru diena nuteike, kad nebus daroma jokiu islygu kitatauciams studentams ir anglu kabla tures buti taisyklinga. Tai mane baugina  schmoll.gif
Ar ir jums taiso darbus raudonu tusinuku kaip pirmoje klaseje  lotuliukas.gif ta prasme labai knisinejasi prie kalbos taisyklingumo ???

Nu siaip prie tos kalbos taip jau baisiai nesikabineja g.gif . Nors ten romanu rasyt ir nereikia, kartais koki laiska ar emaila sukurpti. Siaip yra sake, kad gramatiniu klaidu negali buti, nes yra tarptautine kvalifikacija ir nesvarbu kad esi kitatautis. Siaip viska darom lygiaverciai su anglais.
Siaip tau paciai geriau zinoti kokio lygio tavo kalba ir ar sugebesi rolleyes.gif . Nors as irgi nekalbu fluent, bet kazkaip problemu nera smile.gif .
Atsakyti
Na maniske kalba irgi nera fluent, bet dideliu problemu nekyla, susikalbu. Zodziu reikia bandyti, nes nepabandzius nesuzinosiu ar sugebesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 06 04, 10:48)
Na maniske kalba irgi nera fluent, bet dideliu problemu nekyla, susikalbu. Zodziu reikia bandyti, nes nepabandzius nesuzinosiu ar sugebesiu  mirksiukas.gif

Butent drinks_cheers.gif . Kaip sakoma - kas nerizikuoja negeria sampano smile.gif . Sekmes bandymuose mirksiukas.gif . Ir lauksim naujienu kaip sekasi.
Atsakyti
Niu va as jau kaip ir istojus liko tik dokumentus nunesti liepos pradzioje clap.gif thumbup.gif clap_1.gif ACIU uz padrasinimus, paaiskinimus friends.gif
Galiu ramiai dabar vacation4.gif
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 06 06, 10:59)
Niu va as jau kaip ir istojus liko tik dokumentus nunesti liepos pradzioje  clap.gif  thumbup.gif  clap_1.gif  ACIU uz padrasinimus, paaiskinimus  friends.gif
Galiu ramiai dabar  vacation4.gif

Saunuole thumbup.gif . Sveikinu! O kur konkreciai istojai? Ir kaip mokslai vadinasi?
Atsakyti
Pas mus mieste yra toks Tresham institute, tai ten part time AAT Foundation NVQ2
Atsakyti
QUOTE(Githa @ 2008 06 06, 18:42)
Pas mus mieste yra toks Tresham institute, tai ten part time AAT Foundation NVQ2

Aisku. O kada paskaitos bus?
Atsakyti