Įkraunama...
Įkraunama...

Leliukų fotografavimas

na, kompe tai laaaabai daug nuotraukų, o padarytų turiu beveik 2 albumus po 200 nuotraukų wub.gif
Atsakyti
As irgi daznai fotografuoju. Tik blikste isjungiu, nes kazka girdejau, kad kudikiams nelabai gerai su blykste fotkint. O padarius esu nedaug - gal kokiu 20, nes prisimenu savo sese, kuri savo pirmagime tiek buvo prifotkinus, kad per metus jau buvo pilnas albumas atspausdintas.
Bet seneliams ir proseneliams atspausdinu - sventas reikalas biggrin.gif
Atsakyti
Pirmus metus fotkinom labai dažnai ir stengėmės visas nuotraukytes pasidaryti biggrin.gif . o dabar kartais taip džiaugiuosi kokiais vaiko pasiekimais, kad per tą džiaugsmą pamirštu nufotografuoti arba nespėju pagauti kadro:ax: Sunku sugaudyti tą mano vaiką. Vis bėga, muistosi, jam darbų milijonai lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes ir fotografuojam ir filmuojam maziuka! visas nuotraukas irasius i kompakta aisku ir pasidarius ir dedu i vaikucio dzute, sakiau nerodysiu tol kol pats netures vaiku. kruopsciai slepsiu, o kaip pats tures atzaleliu padovanosiu, bus idomu paziuret! aisku dedu ne tik nuotraukas bet ir pirmaji rubeli, pirmaja lekstute sauksciuka na viska kas susije su juo smile.gif
Atsakyti
as savo maziuka fotografuoju kas menesi, patinka matyti kaip keiciasi. turim nuotraukyciu 3 paru amziaus. lotuliukas.gif
Atsakyti
turim nuotraukyčių ir video net kelių min. amžiaus, o šiaip fotografuotis patinka, tikriausiai bus foto modelis biggrin.gif
Atsakyti
mes ne tik kas dien paveiksluojames, bet ir pasifilmuojam. Oi kaip dziugu pasiziuret kaip mazoji auga ir keiciasi
Atsakyti
labai daznai fotografuoju smile.gif o ir mazylis labai megsta pozuoti biggrin.gif
Atsakyti
Mes ir labai daznai fotografuojames ir filmuojames... lotuliukas.gif thumbup.gif beveik kiekviena diena... lotuliukas.gif viska irasom i kompaktus, o pacias geriausias, idomiausiais pasidarom ir i albuma, kad galetume kur nors nuvaziave parodyti... thumbup.gif jau vienas beveik pilnas (200) bigsmile.gif
Atsakyti
Fotografuojames daznai, paskui visas surasau i kompaktus, kaip kurias nuotraukas padariau, kad i albuma ideti.
Atsakyti
mamytes ar si musu pramoga ar leliukams nekenkia?
Atsakyti
Na, mes labai dažnai nesifotografuojam. Kiekvieną mėnesį po keletą nuotraukų. Ir man geriau patinka, kai pasidarom kokią meninę fotostudijoje. Savo didžiąją dukrą fotkinom be perstojo, prisikrovėm krūvas nuotraukų, bet tai visai nereikalinga. Juk gyvenimo neatkartosi. Geriau prisiminimui turėti po keletą nuotraukų, o ne visą krūvą. Ir filmuojam tik ypatingomis progomis: pirmoji šypsena, pirmieji žingsniukai, pradedu kalbėti, taip pat švenčių progomis.
Ir dar, čia tik savai šeimai įdomu tos nuotraukos. O kitiems, tai pasižiūri kelias, kad bendrą vaizdą susidarytų ir viskas. Mane tai baisiai erzina, kai kur nors svečiuose užverčia krūvomis nuotraukų, kur, atleiskit, kiekvienas kryptelėjimas fiksuojamas. Nuobodu.
P.S. Bet čia tik mano nuomone. mirksiukas.gif
Atsakyti