Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie ropojimą

QUOTE(rikutis @ 2008 11 02, 14:35)
Mes jokio maniežo nepirkom, tiesiog kai mažius pradėjo ropot, kasdien prasiurbdavau grindis- kad dulkių ne tiek būtų. Nevalydavau idealiai, bet ir po šiukšles ropot neleidau. Ir viskas thumbup.gif

ir maniskiai taip auga drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sūnus pradėjo ropoti 6 mėn, dukra - septynių smile.gif
Atsakyti
o maniškis nuo 8mėn.pradėjo ropoti iki tol jis buvo įvedęs savo vaikčiojimo sistemą risdavosi nuo taško A iki taško B biggrin.gif
Atsakyti
mano sunus pradejo ropoti 6.5 men. bet dabar stengiasi daugiau vaikscioti isikibes, jei nera kur isikipti tik tada ropoja (dabar jam 7.5 men)
Atsakyti
Musiskis 5.5men pradejo sliauzti, o po savaites atsikele ant keliuku ir pradejo ropineti. Dabar 10men , pereina per kambari vienas, bet paskui ant keliuku ir skuodzia tolyn, vos pagaut galima smile.gif
Atsakyti
smile.gif Mano dukryte sliauzti ant pilvo pradejo gal 5 men., is pradziu atbulai, po to pimyn. O ropoti tik 8 men. Bet kai jau ismoko, tai ropoja taip greitai po visa buta
Atsakyti
musu maziukui tik 3.5 men kai paguldai ant pilvo, tai pakelia rankytes ir kojytes nuo zemes, rankytem mosikuojas o kojytes judina lyg ropodamas, tik ore, o visa svori laiko ant pilviuko, ir pyksta kad nieko neiseina padaryt, mat dar nezino kam rankytes ir kojytes skirtos tongue.gif
Vis su vyru svarstom ka reikes daryt kai prades ropot, juk nebe paguldysi taip lengvai, kaip dabar blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird77777 @ 2008 11 21, 10:28)
o maniškis nuo 8mėn.pradėjo ropoti iki tol jis buvo įvedęs savo vaikčiojimo sistemą risdavosi nuo taško A iki taško B biggrin.gif


Visai kaip mano mazyle drinks_cheers.gif
Saulytei 7,5 men, bet dar neropoja. Tiksla pasiekia ritinedamasi biggrin.gif Viskam savas laikas...
Atsakyti
o maniskei dabar 7 men, bet neropoja ir nesliauzia, ir ant pilvo visai neguli. Man idomu, o kaip ismoksta mazyliai ropoti jei nenori net atsigulti ant pilvo?
Atsakyti
QUOTE(Dieva @ 2008 11 23, 05:09)
Visai kaip mano mazyle drinks_cheers.gif
Saulytei 7,5 men, bet dar neropoja. Tiksla pasiekia ritinedamasi  biggrin.gif  Viskam savas laikas...


drinks_cheers.gif ir maniske taip...ridenasi... lotuliukas.gif viena karta taip ir nusirideno nuo lovos verysad.gif labai jau greit viskas vyksta...kazkodel galvoju, kad ji ir neropos, nes jai jau stot ir eit labiau norisi... ax.gif
Atsakyti
maniskei beveik 9 men bet neropoja, rieci uzpakaliuka, spirias bet nea .. mieliau vaikstineja uz rankyciu ..
Atsakyti
Nuo 7,5 mėn pradėjo ir ropoti, ir stotis.
Atsakyti