Įkraunama...
Įkraunama...

Origami

Miglele, jau kokias nuorodas sudėjai wub.gif Mane "veža" nuo kusudamų
Va čia mano mėgstamiausia knygutė apie jas.
QUOTE(egmilia @ 2008 05 23, 08:56)
P.S. bet kažkaip jaučiu, kad nieks į mano klausimą neatsilieps ax.gif ...

Atsilieps smile.gif
Darbo tai daug ir kruopštumo reikia. Labai įdomus kiškis.
Va čia yra knygutė apie darbelius iš trikampių.
O čia dar keletas įdomesnių knygučių: Čia ir Čia
Atsakyti
QUOTE(smilga246 @ 2008 05 23, 16:59)
Mane "veža" nuo kusudamų

Ir man gražu tos kusudamos wub.gif , bet dar nei sykio nebandžiau jų išlankstyti ax.gif ...
Gaila nėra tų nuorodų iš kur aš zuikį dariau, kažkodėl picasaweb-e ištrintos cry.gif, bet pasiknaisiojus, vieną šiokią tokią radau ax.gif biggrin.gif :
http://picasaweb.goo...200/Origami3D02

Atsakyti
Norėjau paklausti, kas yra tos diagramos?
Atsakyti
QUOTE(vazaza @ 2008 05 23, 21:41)
Norėjau paklausti, kas yra tos diagramos?

Apie kurias diagramas norėjai paklausti, ar apie tas, kurios yra mano nurodytoje nuorodoje ax.gif mirksiukas.gif ?... Mano nuorodoje, yra schema, kaip kiekv. išlankstytą detalytę sudėlioti, nors aš pagal jas nedariau ax.gif , nes tik bandžiau pagal pvz. daryti- na, ir išėjo pirmas blynas, kurį nuotraukoje matėte rolleyes.gif .

Aš norėjau paklausti, gal esate, kuri nors pirkusi popieriaus origami lankstymui, kur jį galima rasti, kokiose parduotuvėse pirkti ir kiek maždaug galėtų kainuoti? Aš užsimaniau dar ką nors išlankstyti, bet noriu daryti iš kelių spalvų. Tai man jau reiktų spalvoto popieriaus tongue.gif ...

Atsakyti
si savaitgali nervus raminau, labai gera lankstymo terapija sau pravedziau lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Linutuke, labai graži kusudama wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
LINUTUKE, kur gavai tokios gražios kusudamos schemutę? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(babyface @ 2008 05 27, 22:29)
LINUTUKE, kur gavai tokios gražios kusudamos schemutę?  ax.gif

STAI CIA
Papildyta:
QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 05 27, 14:57)
Linutuke, labai graži kusudama wub.gif  thumbup.gif

ACIU 4u.gif
Atsakyti
labai grazi kusudama thumbup.gif
Papildyta:
reikes ir man kada pabandyti ax.gif
Atsakyti
Ačiū LINUTUKEI už puikią kusudamą, kurią pamačius man gimė idėja...ir įgyvendinau ją šį rytą:

user posted image
Pinigų įpakavimas "Origami gėlės"

Atsakyti
Justess22, pasaka wub.gif thumbup.gif labai gražus įpakavimas ir kusudama wub.gif clap.gif
Atsakyti
QUOTE(~Migla...Miglelė~ @ 2008 06 02, 15:09)
Justess22, pasaka wub.gif  thumbup.gif labai gražus įpakavimas ir kusudama wub.gif  clap.gif

dėkui 4u.gif Jei nebūčiau čia radus įkvėpimo, tai ir darbelis nebūtų gimęs hihihi.gif
Atsakyti