Įkraunama...
Įkraunama...

Makrame technika

QUOTE(dalruka @ 2011 08 10, 22:19)
Izita, labai gražus pirmas juodas kolje, SUPER thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Tik atrodo pakankamai sudėtinga tokį raštą išgauti....

Aciu uz pagyras 4u.gif nieko labai sudetingo, vis tie patys keli mazgai, tik fantazija ijungi ir ... gaunasi gelytes su lapeliais, yra schemutes mazgu:
http://macrame-clot-...krame/1-1-0-223
Atsakyti
Nusprendziau atgaivinti macrame, bet, ziuuu, tema apmirusi.... smile.gif savarankiskai mokiausi sito amato is interneto...viena darbeli kol kas tik nudirbau, bet zadu veikla testi, vakar kaip tik nusipirkau 50 metru sutazines juosteles (raisau is jos, tik reikia ziureti, kad nebutu blizgi ir slydi, gal ir is jos iseitu, bet mazgai ne taip stipriai fiksuotusi smile.gif)
Na, tai ar atsiras bendraminciu, raisiojanciu kartu? smile.gif
Atsakyti
O aš makrame mazgelius labai kukliai panaudojau štai taip smile.gif :

http://public.fotki..../skirtukas.html
Atsakyti
Makrame apyrankių komplektėlis
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Su blizgiais karoliukais
user posted image

Atsakyti
Labai patiko rišti makrame apyrankes, įkeliu dar porą:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Dar kelios apyrankės:
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveiki,sakyčiau paini tema -mezgimas,nėrimas..nors kalbama apie pynimą,rišimą makrame stiliumi smile.gif na bet nieko,pagaliau radau ko ieškojau smile.gif

Mane labai sudomino rišimas makrame-pradėjau nuo apyrankių paprasto rišimo iš batraiščių-sūnūms surišau keletą ,po jų jau nusipirkau pintų virvių,karoliukų,biserio ir pradėjau improvizuoti-surišau dukrai apyrankių,o ir sau keletą smile.gif
Aišku,aš dar tik mokinuos ir iki jūsų šedevrų man toli blush2.gif

Papildyta:
Dosera,gražios apyrankės wink.gif
Atsakyti
Sveikos, labai noriu išmokti makrame techniką. smile.gif Noriu išmokti rišti drabužius, gal kas žinote kokius kursus Vilniuje? Ar tiesiog žmogų, kuris labai gerai išmano šią techniką ir galėtų pravesti pamokėles, nuo pat pagrindų? rolleyes.gif
Atsakyti
Laba diena mamytes.
Labai reikia pagalbos blush2.gif
Dukrai i mokykla reikia makrame siulu ... patarkite prasom, kur Vilniuje rasti, gal koki pavadinima turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2016 02 09, 11:53)
Laba diena mamytes.
Labai reikia pagalbos  blush2.gif
Dukrai i mokykla reikia makrame siulu ... patarkite prasom, kur Vilniuje rasti, gal koki pavadinima turi  ax.gif

Sveiki Žaislų Karalienė,makrame yra pynimo technika,o siulai tinka įvairūs,jų
galima rasti ir senukuose wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kukte77 @ 2016 02 09, 19:41)
Sveiki Žaislų Karalienė,makrame yra pynimo technika,o siulai tinka įvairūs,jų
galima rasti ir senukuose wink.gif


Aciu Jums uz atsakyma aciuks.gif
Tiesiog mano vaikystes laikais buvo sunku rasti siulu kurie tiktu makrame smile.gif
Atsakyti