Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomenduokit endokrinologą

GAL GALIT REKOMENDUOTI GERA VAIKU ENDOKRINOLOGA KAUNO KLINIKOSE.KAD NE TIK PALELEKINTU BET IR ATLIKTU TYRIMUS IR PAAISKINTU DEL KO TAIP AUGA SVORIS.DEKOJU.
Atsakyti

as savo ruoztu galiu rekomenduoti gydytoja Verkauskiene 4u.gif
Atsakyti
Labutis,

Noriu pasiteirauti, gal kam tyrė augimo hormoną? Mus guldo į ligoninę, berniukui 13 m. ūgis 144cm.
Atsakyti
Šapokaitė
Atsakyti
KMUK lankemes pas Rima Berontiene.Paliko gera ispudi smile.gif
Atsakyti
Teko su vyresne dukra del svorio kreiptis . Pirmine konsultacija buvo pas Keturakiene- na nelabai patiko. Labai prigasdino is karto, beveik ekstra pasiule gultis tyrimams. Na gal kitu atveju ir gerai, bet ne musu:)

O palatoje , priziurejo gyd. Mockeviciene, na patiko man si gydytoja. Padare visus tyrimus, o suzinojusi , kad namuose laukia metuku kita dukryte, paskubino visus tyrimus, ir nereikejo be reikalo guleti savaitgali. Na paliko tikrai nebloga ispudi, tiek kad jokio gydymo nereikejo, daugiau ir pasakyti negaleciau.
Atsakyti
mums labai patiko gyd. N. Smetanina thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(RITUTĖ @ 2010 03 01, 15:06)
Jei kalba eina apie vaikų endokrinologus, tai galiu pasakyti, kad KMUK  visi tikrai profesionalai. Lankomės su dukra labai dažnai. Na, o dėl savo asmeninių simpatijų, išskiriu gyd. Mockevičienę, jei teisingai įsidėmėjau jos pavardę doh.gif . Ji iš traukė mano viduriniąją dukrą iš ano pasaulio. Nei vienas gydytojas mums nieko gero nežadėjo. Patarinėjo ruoštis laidotuvėms. O ji pastatė vaiką ant kojų ir tiesiogine, ir perkeltine prasme. Šiaip, mano pagrandukė gydėsi pas gyd.-rezidentę Majauskaitę. Galiu tik gerus žodžius apie ją pasakyti. Apie suaugusiųjų skyrių, deja ir ačiū Dievui, dar nieko nežinau schmoll.gif .

QUOTE(Kirkė @ 2010 09 02, 12:40)
drinks_cheers.gif  vedžiau sūnų pas šią gydytoją. Ir man, ir sūnui ši gydytoja patiko.  thumbup.gif  Paprasta, maloni, išaiškinanti ir mokanti su bendrauti su vaikais.

Gyd. Majauskaitė tapo Petraitiene, smile.gif o dabar ilgokai nedirbs, dėl suprantamų priežasčių nestuke.gif
Sėkmės jai, tik gaila, kad teks kito gydytojo ieškoti.

QUOTE(audroneta @ 2012 04 19, 00:15)
Teko su vyresne dukra del svorio kreiptis . Pirmine konsultacija buvo pas Keturakiene- na nelabai patiko. Labai prigasdino is karto, beveik ekstra pasiule gultis tyrimams. Na gal kitu atveju ir gerai, bet ne musu:)

Pamiršau pasiskaityti šią temą, todėl užregistravau mažiausiąjį pas Keturakienę. Tikiuosi, kad susikalbėsim. Jei ne, keisim gydytoją g.gif
Atsakyti
Man labai patiko KMUK dirbanti Audrone Rutkauskiene thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos!
Patarkite gera endokrinologa Kauno klinikose, kad išmanytu, patartu ir sureguliuotu mano skydliaukės hormonus, kad pagaliau susilauktume vaikučio?
Atsakyti
QUOTE(Saulė7 @ 2012 09 13, 15:00)
Sveikos!
Patarkite gera endokrinologa Kauno klinikose, kad išmanytu, patartu ir sureguliuotu mano skydliaukės hormonus, kad pagaliau susilauktume vaikučio?

cia vaiku endokrinologu temos, jums gal reikia pas suaugusiu?
Atsakyti
QUOTE(Forgete @ 2012 09 14, 01:21)
cia vaiku endokrinologu temos, jums gal reikia pas suaugusiu?

blush2.gif taip, man suaugusiuju reiketu endokrinologo...
Atsakyti