Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos lopšeliai - darželiai

QUOTE(Čiunčia @ 2007 03 13, 00:37)
Na, kaip suprantu, dar miegelio nepaliekat miegoti darželyje, tai namuose migdydama gali pratinti miegoti mažulę vieną, ne ant rankų, o tiesiog šalia pabūdama  smile.gif  Darželyje tikrai niekas ant rankų nemigdys, nes daug tokių mažulių turbūt atsirastų, kurie nori ant rankyčių  mirksiukas.gif
Papildyta:
Asmeniškai aš, tai labai pergyvendavau, kad mažoji neiškristų iš tų aukštų, metalinių senovinių lovų, o, svarbiausia, nebuvo pasitikėjimo auklėtojomis  schmoll.gif , turėjom galimybę nemigdyt pietų darželyje, o parsivest namo, tai džiaugiuosi tuo. Dabar lankome kitą darželį  smile.gif

Beje, kurį darželį pradėjot lankyt?




Nea dar miegelio nepaliekam ,mazai palankem smile.gif be to truputuka apsirgom tai namie sedim.. deel lovyciu tai pas mumis gelezines ir kiek maciau vaikiukai labai smagiai ten isitaiso:) o ankom mes pumpureli ir po kokios pilnos sav. lankymo bandysim pasilikti jau g.gif smile.gif
Atsakyti
Pumpurėlio lopšy tai metalinės lovytės. bet mane buvo užtikrinusios auklėtojos, kad jos budi miegamajame.
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 03 14, 11:16)
Pumpurėlio lopšy tai metalinės lovytės. bet mane buvo užtikrinusios auklėtojos, kad jos budi miegamajame.

biggrin.gif negi tu tokia naivi, kad patikėjai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 03 14, 12:34)
biggrin.gif negi tu tokia naivi, kad patikėjai biggrin.gif

Mūsų lopšelyje dar nei karto neradau vienų vaikų miegamajame, jei ne auklėtoja, tai šeimininkutė sėdėdavo. Pietų miego laiko esu užsukusi ne kartą ir ne du. Darželyje, aišku, kas kita...
Atsakyti
Ir as maciau kad sedi smile.gif esu tikra kad nepalieka vienu smile.gif
Atsakyti
o as uzsukus karta neradau nei auklytes, nei aukletojos, visiskai buvo tuscia grupe, gali nesti ka nori, o vaikuciai kai kurie miegojo, kiti snekejosi...
Atsakyti
Pritariu Baltikei. Mūsų lopšiukai visada prižiūrimi ir aš visada žinau kaip ir kiek miegojo mano vaikas. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2007 03 13, 12:47)
Ar yra čia mamų, kurių vaikai lanko "Aitvarėlį"  g.gif
Žadu nuo rugsėjo savo paną ten perkelt  rolleyes.gif

Mes lankėme, kol atėjo eilė į kitą ir pasprukom. Nepatiko man "Aitvarėlyje" viskam abejinga vedėja, nepatiko nevedimas į lauką, nedavimas iki valiai atsigerti, nė vieno piešinuko ar darbelio per metus laiko nebuvo. O labai gera buvo muzikos mokytoja, geri vaikai ir faini tėvai, žaislų daug, jauki grupė
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2007 03 14, 11:16)
Pumpurėlio lopšy tai metalinės lovytės. bet mane buvo užtikrinusios auklėtojos, kad jos budi miegamajame.


Būtent Pumpurėlyje ir nepasitikėjau auklėtojomis, nežinau, kodėl, gal be reikalo, bet kažkokia nuojauta persekiojo pastoviai doh.gif Aišku, gal mūsų ne tos auklėtojos buvo, kaip Jūsų g.gif
O jūs jau ne lopšiuko grupę lankot ( nes matau, kad mažulei dar nėr 3-jų)?
Atsakyti
QUOTE(Čiunčia @ 2007 03 14, 19:48)
O jūs jau ne lopšiuko grupę lankot ( nes matau, kad mažulei dar nėr 3-jų)?

mes lankėm 2 lopšelio grupę. palankėm 3 mėnesius, ir kadangi Liepa buvo su keliom mergaitėm vyriausios toj grupėj, tai perkėlė į darželio grupę.
Atsakyti
Sveikos..noriu paklausti, mano vaikui lapkritį sueis 3 metai...tai kada jį perkels iš lopšelio į darželio grupę...?....nes dabar tai į lopšį eis... g.gif ar nuo rugsėjo..ar nuo lapkričio? g.gif

Krika- tai Liepa būdama 2 metų perėjo į darželį?... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunėlė*: 14 kovo 2007 - 22:33
jei tais pačiais kalendoriniais metais sueina 3, tai ir perkelia į darželį, gaunas, kad rudeniokai jauniausi grupėj, o va mums atvirkščiai - vyriausi grupėj, nes į daržą eis, jei eis smile.gif, beveik 4, o gausis, kad į tą pačią grupę
Atsakyti