Įkraunama...
Įkraunama...

Natūrali medicina

Sveikos, ar esate naudojusios "Salveo" ir kokie rezultatai.

Aš pati esu naudojusi, bet norėčiau sužinoti, ar yra dar kas nors esate naudoję ir kokie atsiliepimai.
Atsakyti
gal kas turit gerų patarimų kaip išsaugoti plaukų likučius ir paskatinti naujų augimą po chemoterapijos? ir kada tai reiktų pradėti daryti?
Atsakyti
sveikos,
kaip gydyti gastrita? kankina skrandzio skausmai. negaliu valgyti astriai, riebiai, geti gazuotu gerimu?
Atsakyti
Labas!!

nesenai buvau tokiam seminare apie natūralius gydymo būdus ir sužinojau apie visai naują dalyką Lietuvoj - gemoterapiją.
čia ne vaistai, o papildai, bet visiškai natūralūs... pati griebiuosi visokių priemonių, nes jau pora mėnesių bandau išsigydyt sinusitą sad.gif( dabar pradėjau stiprint imunitetą su juodųjų serbentų ekstraktu...!! labai tikiuosi kad greitu metu padės... bent atsiliepimų kiek girdėjau tai labai geri...
yra jų psl gemoterapija.lt
Atsakyti
QUOTE(skorpike @ 2011 12 05, 00:44)
Labas!!

nesenai buvau tokiam seminare apie natūralius gydymo būdus ir sužinojau apie visai naują dalyką Lietuvoj - gemoterapiją.
čia ne vaistai, o papildai, bet visiškai natūralūs... pati griebiuosi visokių priemonių, nes jau pora mėnesių bandau išsigydyt sinusitą sad.gif( dabar pradėjau stiprint imunitetą su juodųjų serbentų ekstraktu...!! labai tikiuosi kad greitu metu padės... bent atsiliepimų kiek girdėjau tai labai geri...
yra jų psl gemoterapija.lt


mane po ligos irgi sinusitas buvo užpuolęs, kadangi maitinu vaistų nenorėjau griebtis, kai visai neprakvėpavau porą kartų virtų bulvių su lupenom nuovirų pakvėpavau, o toliau tai tik sezamų aliejų į nosį lašinau ir paguli 5min kad giliau subėgtų. Kaip ir padėjo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpike @ 2011 12 05, 00:44)
Labas!!

nesenai buvau tokiam seminare apie natūralius gydymo būdus ir sužinojau apie visai naują dalyką Lietuvoj - gemoterapiją.
čia ne vaistai, o papildai, bet visiškai natūralūs... pati griebiuosi visokių priemonių, nes jau pora mėnesių bandau išsigydyt sinusitą sad.gif( dabar pradėjau stiprint imunitetą su juodųjų serbentų ekstraktu...!! labai tikiuosi kad greitu metu padės... bent atsiliepimų kiek girdėjau tai labai geri...
yra jų psl gemoterapija.lt


Sveika.
man alijošius buvo tikras atradimas nosiai..lankau baseiną, tai mano nosis beveik visada užgulta, o aš negaliu to pakęst. Alijošių jau seniai veidui, kūnui naudoju, o dabar dar atradau, kad tai super dalykas ir nosiai:)
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 05, 20:40)
Sveika.
man alijošius buvo tikras atradimas nosiai..lankau baseiną, tai mano nosis beveik visada užgulta, o aš negaliu to pakęst. Alijošių jau seniai veidui, kūnui naudoju, o dabar dar atradau, kad tai super dalykas ir nosiai:)


oo geras! o tas alijosius cia naturalus, ar koks aliejukas yra kur nors pirkt, ar kaip?? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skorpike @ 2011 12 06, 19:12)
oo geras! o tas alijosius cia naturalus, ar koks aliejukas yra kur nors pirkt, ar kaip?? smile.gif


nusiskinu lapą nuo palangės, išsispaudžiu sultis ir su pipete šviežias susilašinu.
Man apskritai alijošius yra super augalas, užtai pilnos palangės pas mane dabar puikuojasi:)
mano oda baisiai probleminė, tai alijošius kaip vaistas - nuramina, sudrėkina. ypač po baseino kai grįžtu su paraudusiu ir nusausėjusiu veidu, tai nežinau, ką be alijošiaus daryčiau.
O dabar dar kai atradau, kad ir nosiai labai tinka, tai dar daugiau užsiauginsiu alijošiaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta_pasta_prakasta @ 2011 12 06, 21:33)
nusiskinu lapą nuo palangės, išsispaudžiu sultis ir su pipete šviežias susilašinu.
Man apskritai alijošius yra super augalas, užtai pilnos palangės pas mane dabar puikuojasi:)
mano oda baisiai probleminė, tai alijošius kaip vaistas - nuramina, sudrėkina. ypač po baseino kai grįžtu su paraudusiu ir nusausėjusiu veidu, tai nežinau, ką be alijošiaus daryčiau.
O dabar dar kai atradau, kad ir nosiai labai tinka, tai dar daugiau užsiauginsiu alijošiaus smile.gif



geeeeras!!! as ir turiu alijosiaus, tai jega tada pabandysiu pasidaryt! wink.gif labai aciu uz patarima!! smile.gif) am, o veidui tai cia del spuogu irgi teptis gerai? kazkaip as tiesa pasakius mazai ka girdejus apie toki alijosiaus poveiki, del to man cia tokia nuostaba wink.gif)
Atsakyti
QUOTE(skorpike @ 2011 12 07, 22:48)
geeeeras!!! as ir turiu alijosiaus, tai jega tada pabandysiu pasidaryt! wink.gif labai aciu uz patarima!! smile.gif) am, o veidui tai cia del spuogu irgi teptis gerai? kazkaip as tiesa pasakius mazai ka girdejus apie toki alijosiaus poveiki, del to man cia tokia nuostaba wink.gif)


na nuo spuogelių tai nežinau, ar jis padeda, nes dėl šios problemos aš begalę visokių kitokių būdų bandau biggrin.gif
aš tai ir žaidzas visokias su alijošium gydau - ar kai persipjaunu kokį pirštą, ar kai batai kojas nutrina. Aišku, visokios ramunėlės, trauklapiai ir kiti augalai irgi yra gerai. smile.gif
Kiti tai alijošiaus užpilus visokius organzimo valymui geria, bet aš dar nebandžiau..neprisiruošiu blush2.gif
Atsakyti

kiek zinau linų sėmenų aliejus laisvina vidurius, o del uzkietejusiu viduriu as problemu neturiu. kad nebutu bedos po to
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2011 12 10, 13:44)
kiek zinau  linų sėmenų aliejus laisvina vidurius, o del uzkietejusiu viduriu as problemu neturiu. kad nebutu bedos po to

Dar šaltalankiu aliejus. Svarbu,kad skrandzio glevine butu sutepta,grubiai sakant...
Atsakyti